veloergometrijas zlçdziens

Aizsāka IR 

IR
veloergometrijas zlçdziens
23.01.2008 15:07
aizgâju uz veloergometriju un man pateica, ka pie fiziskas slodzes neceïas asinsspiediens un ka jataisa eho un jâiet pie kardiologa. Kâds tam varçtu bût iemesls un vai iespçjams, ka aizliegs sportot? :(((
Re: veloergometrijas zlçdziens
23.01.2008 22:32
iistaa vieta kur to jautat. tev pie extrasensa vai dieva jaaiet. Vai arii atgriezies kad buus eho sleedziens.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: veloergometrijas zlçdziens
23.01.2008 23:28
Ja veloergometrijas laikâ adekvâti nepaaugstinâs asinsspiediens, kâ tam bûtu jâbût, jo organismam slodze pieaug un skâbekli tas prasa vairâk, norâda uz kâdu sirds asinsvadu sistçmas regulâcijas mehânismu nojukðanu vai sirds nespçju palielinât savu darbu un pârsûknçt asinis ar lielâku jaudu un es tieðâm ieteiktu pameklçt iemeslu kapçc tâ un vai patieðâm tâ.
Par aizliegðanu sportot es tâ uzreiz neteiktu, jo neko nedarot labâk jau nepaliks, izmeklç un tad zinâsi ko un kâ, paðam prâtsbûs mierîgs un zinâsi, ka sev nekaitç.
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 11:02
man tas viss saakaas kopaa ar vegetatiivo distoniju. Pirms tam taadu probleemu nebija. Saaku aarsteet VD un ar laiku jutu, ka fiziskas slodzes paliek apgrutinoshas.
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 11:54
Nu tad Tev NEKO neatradiis :D
Man saakumaa mekleeja sirds sieninju sabiezinaajumu (tjipa ljaunie steroiidi), peec tam mekleeja muguras traumas (ljaunaas fiziskaas slodzes), peec tam taisija holtera monitoreeshanu (laikam steroiidi nojaukushi sirds ritmu), tad noraxtija visu uz sprandu, kas ari nepieraadijaas... beigaas pateica ka man ir VD un sleeptaa depresija. Zini ko es dariju? Izmetu antidepresantu recepti misenee, nopirku baldrinaanjus, vitamiinus un saaku meereni sportot, bet peec 4meen jau atsaaku smagatleetiku.

Viss...
Ar VD ej pie gjimenes aarsta, bet ar sporta lietaam... pie sporta aarsta, kursh ir sevi pieraadijis ar reaaliem darbiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 12:23
Mateus
ja pienjemam, ka man neko neatradis (gatavojos taisiit EHO), tad kaa sanaak - es varu iet sportot un mociities, lai gan spiediens man nekaapj pie slodzes!?

Tas manuprat nav normaali, neskaottoties uz to, ka man ir VD. Protams, varu meginat paleenaam taas fiziskaas aktivitaates un pec paris meneshiem aizstaigat uz veloergometriju velreiz un skatiities, kaa buus, bet nu uz savu galvu ari negribas tapec rarunaaju EHO un kardiologa konsultaciju.
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 12:35
Tu kaut kur redzeeji, ka teicu lai neej uz EHO??? Es pieljaavu domu, ka taa ir VD izpausme. Mani uz slimniici par ar neesoshu pleiriitu ir vedushi, bet beigaas likushi dzert baldriaanjus.

LOGJISKI ka jaapaarbaudas ja ir taada lieta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 12:37
nu jaa, parbaudishos, bet ja taa tieshaam buus VD izpausme, tad tas noziimee, ka arsts pateiks, la istaigaaju kaa ir?
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 12:58
Gan jau kaa vienmeer taados gadijumos izraxtiis anridepresantus. Tas arii viss.
Ja cilveeks ir par vaaju lai pats tiktu galaa, tad nav variantu un noteikti ir jaadzer AD.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 14:49
es jau ilgi dzeru AD, taa ka diez vai tas buus risinaajums.
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 17:28
tie ir daudz un dazhaadi. Piem var lemts ka taatad neiedarbojas un nomainiit pret citiem utt. Un vispaar.. manupraat ja tos saak lietot, tad agraak vai veelaak buus nepiecieshami niknaaki un niknaaki... tikai manas domas, bet es labaak iztieku. Katraa zinjaa ja dzerot AD netiec ar sevi galaa... es neko nevaru ne ieteikt ne kaa. Nezinu tad.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 17:33
kapeec domaa, ka netieku galaa? nu man, kopsh dzeru AD, nav bijis suudziibu par distoniju. Dzivoju un pat nedomaaju par to, jo man vienkarshi ikdienaa nekas netraucee. Dzivoju, straadaju kaa visi un uzskatu, ka esmu vesela, bet luuk paradijaas shii spiediena vaina. Praktiski ikdienaa asinsspiediens man ir normaals un neleekaa, bet izraadaas, ka nekaapj pie fiziskas slodzes.
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 17:37
Ja Tu esi paarliecinaata ka tiec galaa, tad pareizi vien ir ka nosuutija uz eho.
respektiivi taisi eho. Es buutu aizgaajis tai pat dienaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 17:42
tici vai nee, bet es gribeeju tai pat dienaa, bet visur ir rindas meenesi uz priekshu un klaat tikt nav iespeejams pat par maksu. Nebiju domajusi, ka shii proceduura ir tik pieprasiita un nepieejama. Apzvanot pus pilseetu, dabuju pierakstu pec 6 dienaam. Citur piedavaaja februara beigas, marta saakumu.
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 17:44
Pat par maksu? Neticu :)
www.uniklinika.lv meegjinaaji? Tur es kaut kaa tieku 2-3h laikaa parasti un praktiski pie jebkura speciaalista. Lai gan nezinu vai tur ir kardiologs. Eho taisu reizi gadaa VC4. Tur parasti pieraxtos 2-3 dienas ieprieksh, bet protams varbuut tagad taada kaa profilakshu sezona, nezinu tik smalki... Viss kass var buut.

Bet nu eniivei.. vai taa ir VD vai kas cits... sirdsmieras labaak paarbaudiit :)
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 17:49
unikliinikaa vispaar netaisa un VC4 piedavaja uz februaari kaut kad. Apzvaniju visu - arii Eliti, ARS, Diagnostikas centru utt un visur rindas menesi uz priekshu. Vienigaa vieta, kur pec 6 dienaam tieku, ir kardiocentrs.

Un vispar - mani tas fakts biedee ar vien vairaak :((( Esmu parak jauna sirds slimiibaam :(
Reâlists
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 18:14
Nomierinies, varbût ar sirdi tev viss kârtîbâ, bet regulâciju traucç kâds audzçjs smadzençs.
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 18:36
Realizst, ljoti nomierinaaji. Smadzenes man ir parbaudiitas ar magnetisko rezonansi, taa ka neuzmineeji ;pppp
Re: veloergometrijas zlçdziens
24.01.2008 23:36
Par tiem audzeejiem... man teevam visu ko paarbaudija viss chikiniekaa. Un peec neilga laika (tieshama neilga) palika slikti. Peec meenesha nomira. Aizgungja dziedzera audzeejs. Lai gan vel tiko bija nochekots uz visu ko!

Tie audzeeji jau ir visaadi. Taadi kas aug 10 gadus un taadi kad nedeeljas laikaa rada diagnozi - dziivosi max 2 nedeeljas. Sorry.

Bet vispaar jau nesaprotu... tu saki ka ar visu tiec galaa, bet jau saac stresot ka esi par jaunu sirds slimiibaam :) Pieej tam savaadaak - nafig stresot par to ko nevar mainiit ;) Nu centies vismaz :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
25.01.2008 08:31
nu jaa - varbut arii, ka netieku galaa ar visu. Netieku galaa piemeram ar to, ka vienmer par visu uztraucos, ka stress man rada sliktu pashsajuutu un paatrina sirdsdarbiibu u.tml. Taa tikshana galaa vairak jau attiecas uz to, ka pateicoties manam aarstam un medikamentiem, varu normali dzivot bez visadam trauksmes un panikas leekmju izpausmeem. Nu tas taa - skatoties, ko noziimee tikt ar sevi galaa.
Re: veloergometrijas zlçdziens
25.01.2008 09:36
Trauksmes un panikas leekmes - satraucos, sirds darbiibas paatrinaajums

Neredzi liidziibu? :)
Ej vien pie aarsta un staasti to visu vinjam. Es domaaju ka tur buus pie vainas tikai VD. Un tas saliidzinaajumaa ar sirdskaiteem ir tiiiiirais siikums! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
25.01.2008 10:22
Protams, ka to visu stastishu. Redzees jau, ko raadiis EHO, bet es agraak gaaju ar savu distoniju uz baseinu - peldeeju un nekaada vaina. Saakumaa aatri noguru, bet pec tam bij ok nedomaaju par sidri utt, bet tagad noleemu droshibas peec parbaudiit un sanjemu nosutijumu uz EHO. Nu ceru jau, ka viss bus ok :)

Distonija laikam ir tada lieta, ka ir aizdomas par visaadaam kaiteem, lai gan patiesiibaa nekadu probleemu nav un cilveks vesels kaa zirgs.

Vispar ir taa, ka praktiski visu laiku nenodarbojos ar sportu, jo galvaa visu laiku viena doma - ka man noteikti paliks slikti, ka ar mani fiziski kaut kas nav kartiibaa. Liekas murgaini, bet tiem, kam ir taa distonija, sapratiis.

Tad nu sanjeemos, izmetu taas domas no galvas un noleemu saakt sportot, bet jau ar pirmo kustibas briidi speeju domaat tikai par to, kaa sirds straadaa un vai nebuus slikti :)) nu un sekojoshi tam pec sporta sajuuta bija slikta, likaas, ka sirds nestradaa utt. Paranosiki ne?

Tas jau arii bija viens no iemesliem, kapec gaju uz to veloergometriju. Savaa zinjaa stulbi, bet nu ja es ienjemu galvaa, ka kaut kas nav kaartiibaa, tad celjsh ved pie aarsta, lai gan esmu parbaudiita no galvas liidz kaajaam (iznjemot to EHO).

Kaut kaa mazliet murgaini sanaaca... :) Tagad shito visu pati parlasu un liekas - arprats, ko nervu sistema dara ar cilveku un kaadas domas galvaa naak :)
Re: veloergometrijas zlçdziens
25.01.2008 19:10
Un tad vel staasta ka tiek ar visu galaa....
Sorry, bet tu tikko izstaastiji ka vistieshaakaa noziimee neties ar to galaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
25.01.2008 20:47
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
29.01.2008 11:38
Vispar interesanti - varu pateikt, ka EHO neuzradija pilniigi nekaadu novirzi no normas :) Tatad jautajums - cik profesionala daktere man taisija veloergometriju un kapec divi tik preteeji sleedzieni!
Re: veloergometrijas zlçdziens
29.01.2008 11:53
IR
Nu nomierinies un nepiesâròo galvu ar pârliecîgu domâðanu. Viss ir OK (daktere uz EHO aizsûtîja katram gadîjumam un tas ir labi) un sporto droði.
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
29.01.2008 15:05
Alstere
veloergometrijaa man uzrakstija sleedzienu - iztruukst sistol. asinsspiediena pieaugums un teica, lai nesportoju bez kardiologa zinjas. Aizgaaju uz EHO un tur brinijaas par taadu sleedzienu. Tadat tas noziimee, ka viens no abiem aarstiem neko nesaprot. Un kursh - nezinu, bet vairs par to nedomaju. Ja pateica, ka sirds kaartiibaa, tad man ar to pietiks.
Re: veloergometrijas zlçdziens
29.01.2008 16:46
Paklau... Tev ar saprashanu viss kaartiibaa??????? Piedod, ka kljuustu rupsh, bet vai es gadijumaa augstaak jau neteicu ka tas viss ir VD?

aarsti vinjai tagad slikti. To ko Tev pateica abos sleedzienos, NEVIENS pats neizdomaa, bet gan nolasa no veiktajiem merijumiem.

Tu paskaties uz sevi no malas, seedi te un meklee sev vainas... nee nee aarsti stulbi - es tachu ESMU slima. Nu NEESI tu slima johaidi! :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: veloergometrijas zlçdziens
30.01.2008 22:58
...pie dotaa Velo rezultaata nesaprotu kas ir tas, ko cereeja atrast ieksh Eho...
IR
Re: veloergometrijas zlçdziens
31.01.2008 15:27
:) nezinu, ko cereeja. Ieteica uztaisiit un viss :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 8?
Ziņa: