VD, paatrinats pulss un sports

Aizsāka rika 

rika
VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 10:36
ja ir vegetativaa ditonija un liidz ar to paatrinats pulss (miera stavoklii 90 -100), kaa ir ar sportu? Noleemu mazliet pasportot, bet pulss kaapj ljoti aatri un straujui un taada sajuuta, ka sirds tad apstaasies un ka sportot nemaz nedrikstu.
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 11:20
Manupraat var, un ljoti vajag sportot. Reakcija - vismaz kaadu laiku labi. Pulsu vajag pakonroleet. Man pie videejas kardioslodzes pieauga liidz 130 un viss. Neatkariigi no slodzes palielinaashanas un laika. Peec slodzes beigaam atgriezaas pie ikdienas paaugstinaataa.
rika
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 11:37
Alstere
man jau ari liekas, ka sportot vajag, tapec gribu saakt leenaam un neforseet, bet man pulss kaapj liidz pat 180-200 :(( Mani tas biedee.

Un kaa ir ar pulsu vispar? vai nevajadzetu doties pie arsta un domat, kaa to samazinat, lai buutu normaals?
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 11:43
Pulsa nebiistamaa robezza ir atkariiga no vecuma. 180-200 neriskeetu. To vajag ar aarstu tomeer izrunaat. Kaa Tev tas ir - tipa saac skriet zaalee pa celinju un uzreiz taads pulss? Kuraa briidii taads kaapums rodas?
rika
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 11:48
es ljoti ilgi neesmu sportojusi. Aizgaaju uz zaali un saaku ar skrieshanas celinju. Pulls uzkapa lidz 140 - 150 un vel augstaak. Tapec kaapu nost un neturpinaaju, jo tas manupraat nav normaali. Man kaut kaa ljoti strauji kaapj pulss :((( varbut ne tikai VD, bet sirds vainiiga, lai gan kardiogramma ir taisiita.
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 12:16
Cik Tev gadu (man cieniijams vecums). Vai pieveersi uzmaniibu - tur uz celinja parasti ir pulsa tabula pa vecumiem - tipa kardi, tauku dezdinaashana, max pieljaujamais. 140-150 jauniibaa bija normaals kardio.
rika
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 12:22
man 25. Man liekas, ka varbut organisms nav pieradis arii. Es kaadu briidi paskreeju un bija apm 146.

Bet vai tas ir normali, ka miera staavoklii man ir 90-100? Es pat nezinaju, ka man ir taads pulss, jo pirms kada laika it kaa nebija tik traki. Vai man vajadzetu iet pie aarsta un risinat sho jautajumu?
delta
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 18:31
Te viens rakstiòð par tçmu.
http://www.tvnet.lv/women/health/article.php?id=5056627
Paðai agrâk bija ap 90-100, varçtu bût, ka tieði ar regulâru sportoðanu kaut cik normalizçjâs, tagad puslîdz turâs ap 80 vai biðíi vairâk.
Ieteiktu kârtîgu izmeklçðanu (eho, pârbaude slodzes laikâ) un ja nav nekâdas vainas, kas liedz sportot, tad pareizi & pakâpeniski sâkt sirdi trençt, un bûs viss labi.
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:03
150 nu gan ir normaali :)
130-150 ar kaapt tochna.
Tiem kam baigi kaapj puls un ir VD - tas arii ir VD :) cilveeks skrien un domaa - taa man tuliit kaaps pulss un tas kaapj ;) Dzer baldriaanjus un neseko taa liidzi pulsam. uzreiz SKRIET nav pareizi. Saac ar soljoshanu pa 15min. un meeri pulsu PEEC tam kad esi beigusi soljoi. Peec paaris nedeeljaam pamaniisi, ka viss chikiniekaa :)

Eho slodzes laikaa - tas ir kaut kas jauns. Nebiju dzirdeejis ka taadu taisa da iz nesaprotu kaa sonograafiju var veikt slodzes laiaka :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:13
Mateus

...eho, paarbaude slodzes laikaa... skolaa gramatiku maaciija?... ko noziimee komats?...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:15
aj nepamaniiju to komatu.
Eniivei, domaaju ka distonikjim jaasaak ar baldrianajiem. Man kad atsaaku sportot liidz pat likaas sirdsleekmeem gaaja, kameer pieradu, ka taas ir iedomas.
Bet to komatu toch nepamaniijU :)
vainjiix :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:18
...ejot liidz pat sirdsleekmeem, no tiesas sirdsleekmi var dabuut distonikjis... ne infarktu, bet supraventrikulaaru tahikardiju gan... bet aktivitaate kopumaa, protams, ljoti noderiiga... pakaapeniska... pieradiis...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:35
Es dariju vienkaarshi. Kad jutu ka motors saak aaleeties vnk apstaajos un centos domaat kaut ko jebko. Tikai ne par pulsu. Arii tagad reizeem gadaas, kad pie liela stresa saakas taadi paarsitieni... arii tad pastaavu mieriigi padomaaju par ko citu, iedzeru baldriaanju teeju pie pirmaas iespeejas un viss okinji :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:38
...taa mums tie jaunie sportisti atstiepjas...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:42
es domaaju, ka sportisti laukumaa no EPO atstiepjas.
Ne jau no nerviem. Domaa ne taa?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:46
...man domaat no taadu vai citaadu probleemu ignoreeshanas un savu speeju paarveerteeshanas... tiiri no epo buutu jaabuut citai atradnei autopsijaa... protams, ljoti liela varbuutiiba, ka iisto atradni publiski nedara zinaamu...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:54
Abi varianti laikam tomeer iespeejami. Nu katraa zinjaa mani epo vienmeer ir biedeejis nenormaali :D man nez kaadeelj shkjiet ka augshanas hormons un steroiidi ir krietni mazaak biistami. Insuliina lietoshana gan man shkjiet mega biistama... taapat kaa epo.

Bet ja par teemu - vai tad nepietiek ar ko, ka seko liidzi pulsam, neljauj tam iet virs 130-150bpm un ja ir extrasistoles vnk atuusties nedaudz?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 22:58
...99,9% gadiijumu pietiek... bet nekad nevar zinaat, kuram parasta ekstrasistolija kaada iemesla peec paaries supraventrikulaaraa tahikardijaa... kas, protams, ar uzreiz nav mirstama lieta, bet es sev negribeetu...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:02
supraventrikulaaraa tahikardija - tas ir kad kuulenjo un kuulenjo un neatiet?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:07
...tautiski var teikt arii taa... lai gan lielaakoties nekuulenjo, vienkaarshi fiksi bizo (160-300x min, mosh vairaak)... bet pie dazhaam formaam neritmiski... tiiri terminologjiski arii normaala (sinusa) tahikardija ir supraventrikulaara, bet parasti to taa tomeer nesauc...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:15
mmmm... tad tas ir tas, kaadeelj es gaaju pie aarsta pirms 2 gadi. Toreiz pateica saakumaa ka laikam steroiidi sachakareejushi sirdi, es pat noticeeju. Beigaas pateica dzer Cipralex, ko es nedariju un atsaaku sportot, ko man aarsts man saakuma lika momentaali paartraukt. Man bija taa, ka radaas reibonis, itkaa gjiibonis un saaka baisi sisties motors. Laikam nobijos, nezinu... un arii 1.slimniica neuzzinaaja un neko nepateica, tikai naudu panjeema :D :D :D

Bet nu jaa... man ir bijis taa paaris reizes. Sporta aarsts pateica, ka taa bija paartreneeshanaas. Tagad klausu vinju un ja kas taads gadaas tad tikai ja ljoti ljoti sastresojos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:19
...nav zvaniits, ka bija SVT... stingri iespeejams, ka vienkaarshi sinusa tahikardija...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:21
es no taa maz ko saprotu. Bet kaa ir... tas kaa aarsti visu balstija uz varbuutiibaam, lika momentaali paartraukt sportu un peec 6meen izraxtija cipralex. Tas muusdienaas taa normaali?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:27
...tiiri teoreetiski nekas paarkaapts nav... jo iipashi, ja pats atziisti, ka stress to visu pasliktina, bet baldrijaanji uzlabo... AD veel vareetu arii Tavu dismorfiju pie reizes apkarot... ko gan Tu vareetu uztvert kaa neveelamu blakusparaadiibu...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
20.01.2008 23:33
iisteniibaa mums vienu chomu shitaa sadzirdiija ar AD. Uz laiku vinjsh paarstaaja kachaaties, bet peec vel laika vinjsh atsaaka kachaaties, bet AD dzer kad uznaak besis - tjip kaada jeega no kachaashanaas... tas arii viss :D Bet nu varbuut kaadu arii no kachalkas tas izaarsteetu. Bet jaatziist... es no taa negribu tikt valjaa. Un tieshaam to uztvertu kaa neveelamu blakusparaadiibu.

Bet nu jasnjaks viens - visas slimiibas uz nerviem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
21.01.2008 22:59
Es ieteiktu aiziet pie sporta ârsta un pârbaudît tieði sirdi slodze laikâ, tad bûs mierîgâks prâts un pârliecîba ka sev nekaitç.
Ieskaties www.sportlab.lv
Re: VD, paatrinats pulss un sports
22.01.2008 12:45
vot neapniik reklameet...
sazinaashos ar administraaciju un ja shiis reklaamas nebuus saskanjotas nodzeesiishu visus postus ar shiim reklaamaam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: VD, paatrinats pulss un sports
22.01.2008 15:41
;-) Tad jau Tavas animalpaku reklaamas ar jaadzeesh... reklaama kaa nekaa... jaa, un baldrijaanju arii...
Re: VD, paatrinats pulss un sports
22.01.2008 15:50
Animal Pak un Baldriaanjus cilveeks pats izveelas kur nopirks, jo tos tirgo gandriiz visos sporta veikalos un aptiekaas (baldrianjus), bet viens konkreets cilveeks ar vienu konkreetu privaatpraksi.. tas jau ir agresiivi.

Lai paraada savus rezultaatus. Kad dzirdeeshu labas atsauksmes no zinaamiem sportistiem, kurus pats paziistu, tad ticeeshu ka vinja ir tik unikaala. Logjiski? :) Pagaidaam manupraat tas ir viens kaarteejais kantoris. Ja vien shii speciaaliste nav specializeejosies arii LOK.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Es, piemeeram, skrienu 1,5-2h aatraa tempaa liidz uzkaapj 180 pulss, tad esmu apmierinaats un beidzu treninju ar stiepshanos. Tas ir pareizi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 3?
Ziņa: