Dr. Ðtekels

Aizsāka Fi 

Dr. Ðtekels
15.01.2008 09:27
ieteica man konsultçties ar ðo dakteri, parakâjos netâ un izskatâs, ka viòð ðeptçjas 3 vietâs - Ortopçdijas un sporta traumatoloìijas centrâ Grebenðèikova ielâ, Sporta medicînas valsts aìentûrâ Raiòa bulvârî un Vienîbas gatvç..

kâ noprotu, katrâ vietâ varçtu bût atðíirîga samaksa un piekïuves termiòð, droði vien vçl citas fîèas, teiksim, vai vajadzîgs ìâ norîkojums..

vai nav kâdam pa rokai tâda infa, nu, par tâm naudiòâm un cik ilgâ laikâ ðais vietâs var tikt pie viòa klât? negribas tâ muïíîgi zvanîties - "cik maksâ? un pçc 2 mçneðiem? nu, es pazvanîðu uz citurieni - varbût tur bûs âtrâk un lçtâk.." :))
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 11:50
Muljkjiigi ir to jautaat sheit.
Cik es esmu bijis pie sporta aarstiem utm cenas ir saakot no 10Ls par viziiti

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 12:01
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Muljkjiigi ir to jautaat sheit.


òu, òu - kur tad?
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 12:06
Ir taads pakalpojumu sniedzeejs Lattelecom. Izmanto vinja pakalpojumus.
Tu tirguu arii, garaamgaajeejiem jautaa - cik tie kartupeliishi maksaa?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 12:17
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ir taads pakalpojumu sniedzeejs Lattelecom.
> Izmanto vinja pakalpojumus.


jopcik, a man lmt.. bûs laikam jâpieslçdz tas lattelecom..

a tirgû garâmgâjçjiem es prasu - vai jûs ðitâs tantiòas karpelîðus jau provçjât un vai garðîgi bija.. :))
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 13:31
Neteelo paargudro - 67226002 <-- www.sportamedicina.lv Lattelecom numurs.
Un taa kaa nokluseeji atbildi, saprotu, ka tiktieshaam, tirguu kartupelju cenu Tu jautaa garaamgaajeejam nevis paardeveejam... iipatneeja pieeja ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 14:10
a kur numuriòð vienibas gatvei un grebenðèikova ielai? :))

lâb, lâb - ir Tev taisnîba - te tieðâm bija muïíîgi prasît.. laboðos..

bet priecç tas, ka nav nemaz viòð tik nepieejams, kâ man sastâstîja.. :)
Re: Dr. Ðtekels
15.01.2008 14:17
Njemot veeraa ka muusdienaas saak paraadiities konkurence, neviens aarsts nav nepieejams. Man kaut kaa vienmeer sanaak pie vinjiem visiem tikt tai pat dienaa kad man to vajag. bet nu mani koordinee labs gjimenes aarsts...tas gan ir caur darba koleegji sadabuts vinja radinieks :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 14?
Ziņa: