Sarautas saites ?!

Aizsāka zanite 

zanite
Sarautas saites ?!
06.01.2008 20:00
Sakiet, kâdas pazîmes ir, ja sarautas kâjâm ceïgalu saites vai kaut kas tamlîdz. Iznâca nelâga kritiens, kad nokritu, baigi sâpçja kâja, taèu nekas nenokrakðçja un neko nepagriezu, tomçr tâda sajûta, ka it kâ savilktas jeb sastieptas saites bûtu. Neesmu nekada sportiste, pirmop reizi ar ðitâdu sastopos. Paiet varu, izstiept, saliket kâju varu, bet ejot pa kâpnçm ir tâ, ka pagrûti atsperties uz kâjas, ar sâpçm. Ja rît nebûs labâk laikam bus jâdodas pei ârsta, tikai ïoti ceru, ka nebûs nekas nopietns. VArbût profesionâïiem ir kâdi minçjumi, kas tas varçtu bût.
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 00:25
Ja saite tiek sarauta, tas noziimee atrautu muskuli un Tu ne tikai nepalociitu to kaaju, bet tas muskulis buutu saraavies bumbulii, kaaja nopampusi taa, ka neko uzvilkt nevareetu utt utjp.

Mikro pliisumi ok var buut, kaut kas iepliisis jaa. Taapat varbuut (visdriizaak) veinkaarshi sastiepts, jo ja jau saap tikai pa kaapneem ejot.. man pie LJOTI smaga sastiepuma bija taa, ka vispaar paiet nevareeju, maajaas seedeeju N dienas.

Bet protams aarstam jaatraadas shaados gadijumos. Liidz tam dzer Diklofenaku un smeeree to pashu geela veidaa uz saaoshaas vietas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 00:28
...celjgalu ieksheejaam saiteem nav sakara ar muskuljiem...
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 00:29
hmm... ok, bet saapes? Nebuutu taadas pat?
Nevar tak buut ja sarauj... aa paga... taas buutu taas tjipa kaa vinjas... krusteniskaas? Nu eniivei tak jaasaap konkreeti ne?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 00:44
...biezhaak nestabilitaate, ne ljoti izteiktas saapes...
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 00:46
shitas man kaut kas jauns. Jau ieskatijos graamatinjaa... viltiigas saites. Fuj... saplees i var nezinaat sanaak ka sapleesi... moins...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zanite
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 21:13
Mateus- kâpçc jadzer Diklofenaks ? Ðodien man ar kâju ir daudz labâk, ta ka es ceru, tas man pamazâm pâries ar FAstumgçlu.
Re: Sarautas saites ?!
07.01.2008 22:30
mnjaa... ja Tev fastumgels paliidz tad Tev toch nekas nav un vari aizmirst par Diklofenaku ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
manai mâtei deformçtas ceïu locîtavas un pie reizes vel ar saitçm problçmas , kâ sauc tos ceïu nostiprinâtâjus , kas nepieïauj ceïiem meþìîties, un kur tâdus var nopirkt un cik maksâ.
Re: Sarautas saites ?!
27.01.2008 22:49
Tos cik zunu izgatavo uz konktreetu pacientu un sauc... hvz. Katraa zinjaa tie ir normaali mehaanismi, tjipa engjes un tos taa vnk manupraat nemaz nepaardod.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: