kokteiïi mâjâs

Aizsāka dzuksters 

kokteiïi mâjâs
06.01.2008 19:13
Kâdus kokteiïus pats sev var sagatavot mâjâs?
Nu zinat, kad ir kârtîgi paçsts un vairâk nelien, bet tomçrt vajadzçtu vçl kalorijas uzòemt, tad ir labi ja var iedzert kâdu kokteili kurâ ir daudz kaloriju un viòð viegli iet iekðâ.
Re: kokteiïi mâjâs
06.01.2008 19:29
Nesaprotu par kadiem kokteiliem te iet runa, bet vienkarsi var panemt proteina kokteili nu tur nebus taas kalorijas tik daudz, bet ohlidratu-olbaltmivelu masijuma buus diezgan daudz kalorijas !
To var dzert kad nekas nelien iekshaa. Protams ar meeru.
Re: kokteiïi mâjâs
06.01.2008 20:08
Var vnk uztaisit edienreizi - kokteili!
Piemers-
1.bananni,auzu parslas,sula,biezpiens,rozines... pec izveles jauc veel ko garsigu klat :D
Un sitadu ir daudz vieglak dabut ieksa neka parastu edienu, un kalorijas daudz vairak!
Re: kokteiïi mâjâs
06.01.2008 20:45
snukers, bus liela masa taja piemera ko tu uzrakstiji, man liekas veel vajadzet kaut ko skidru pienu, vai jogurtu ! tad buus OK !
Re: kokteiïi mâjâs
06.01.2008 21:30
Nu tur tacu ir sula!
Var ari vnk pienu ar soju, .... Ir n-tas receptes!
Re: kokteiïi mâjâs
07.01.2008 00:28
uz pienu es kaa taadu nespiestu, bet auzu tume ar banaaniem saldeetaam ogaam taam pashaam roziineem medu ir ok. Bet ja nelien iekshaa... taapat neieliidziis :D

Bet vispaar jau shitaads kokteilis no visa kas maajaas rullee un tur veesi 1000kcal var savaakt.

P.S.
pirms nenormeeti riit visu peec kaartas iesaku sastaadiit sev kaartiigu dieetu. Buus lielaaka jeega no visa. Bet taa reku tev jau snukers labu kokteili ieteica. LJOTI labu, bet v1r00z: nafig Tu uzreiz visu uz proteiinu noraxti? 1.kaart proteiinaa ir maz kaloriju kaa taadu, tad buutu jaalieto gainers. Bet vispaar jau tas viss ir peec tam kad paartikas resursi ir izsmelti, jo taas ir piedevas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kokteiïi mâjâs
08.01.2008 16:46
Mateus: es jau rakstiju kad gaeineri ir daudz kcal !
Re: kokteiïi mâjâs
08.01.2008 17:19
Tieshaam... nedaudz shkjiibi esmu lasijis Tavu postu. Atvainojos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 20?
Ziņa: