locitavas

Aizsāka Juu 

Juu
locitavas
02.01.2008 16:35
Lieta tada,ka sap gan celgala locitavas un pa retam potites!It seviski pa naktim lauz celgalus.Esmu bijis pie gimenes arsta un neko vins konkretu nevar pateikt,tik k-kadas ziedes liek smeret!rentgena ar viss kartiba!
Pats nodarbojos ar sportu un tad jau paskriet nevar,sap locitavas!Varbut jus varat man ko ieteikt?
Re: locitavas
02.01.2008 17:29
nu meniska pliisumus un saishu probleemas rentgens neuzraada.
Pie sporta aarsta ej. Un laikus jaalieto locitavaam suports. Kaut vai glukozamins

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: locitavas
12.01.2008 23:36
Piesakies uz konsultâciju, lai izmeklçtu tavas locîtavas un izvçlçtos îsto diagnostikas metodi, lai nav jâmaksâ 2 reizes. 26557425
Re: locitavas
15.01.2008 12:00
Nezheeliigaa pashreklaama.
Nu tad es arii pareklameeshu: www.sportima.lv Tur ir ljoti labs sporta aarsts, kas konsultee daudzus Latvijas, Eiropas un Pasaules chempionus fitnesaa un bodybuildingaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 3?
Ziņa: