Kreatins

Aizsāka v1r00z 

Re: Kreatins
09.01.2008 21:50
Nu bljin... http://kachok.lv/forum/files/2007062916454750504_969.jpg <<-- taados pagrabos treneejas Agris Kazeljnjiks (kas vinju nezin lai nokaunas :P :D )

Un sorry, bet par riigu paaraak nesaceries. Treninji ap 30-40Ls meenesii, un ja vel treneri algot tad meenesii ap 250Ls tam, paika ap 200Ls meenesii itogo 500Ls taa tik vien. Es domaaju, ka labaak googlee, lasi forumus, lasi gudras graamatinjas, kaartiigi eed, piepelnies vasaraa un eed un treneejies cik liidzeklji atljauj. Katraa zinjaa shis ir sports kur pazuud 80% no gjimenes budzheta.

Par anglju valodu... nu 9. klasee ir ok ja nezini vel gana labi :) nepiefikseeju ka esi tik jauns. Sorry.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
09.01.2008 22:05
Man ir doma, ka iesu macities par fitnesa treneri. Precizak , iesu Mara peedaas! :)
Tu gribi teikt , ka ir tik traki cilveki , kuri maksa treneriem tadas naudas ? :D
Re: Kreatins
09.01.2008 22:11
nu iisteniibaa Tavaa pilseetaa Maja fitness arii ir krietni daargaaka par Laachpleesi un tur iet ljoti daudz cilveeku, kur arii ir labi treneri. Bet riigaa taa ir normaala cena. Es Ogree par savu pagrabu maksaaju 18Ls meenesii.

Fitnesa treneris - taatad buusi LSPAists :) respect! Es arii savam priekam domaaju iet tur pamaaciities :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
10.01.2008 17:26
Man tikai ir taada doma, bet nezin vai taa buus !
Summa jau baigaa par to visu, labaak laika gaita pasham apgut visu, nekad es nemaksatu 250Ls, man pietiktu, lai man konsultee dazhos jautajums un viss.

Par to forumiem un majas lapam tikai dazus esmu atradis normalus, kur kaut kads info ir ! Garamatas gan nevienas nevaru atrast ne biblioteekaa, ne graamatniica !
Snuker, tu nevari to graamatu kaaut caur e-pastu atsuti, jo vinja jau nav lielaka par 40mb pdf. formaata ! Buutu loti pateicigs :)
Re: Kreatins
10.01.2008 17:37
:D
un tu ceri ka kaads PRO Tev taapat vien konsultees? ;)
Nesanaaks nekas tad Tev bez traumaam. Labaak atrodi sev kaadu labu chomu ar labu pieredzi. A to Tu te na haljavu gribi izbraukt ;)
www.kachok.lv tur ir daudz pa briivu info

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
10.01.2008 17:46
kachok.lv suudigi kad krieviski viss, krieviski daudz nesaprotu, skolaa maacos vaacu valoda, bet tagad laikam buutu labaak macitirs krievu val.
iisteniiba es esmu izlasiijis visu to saitu real-man.ru vai kaa bija un tur arii kaut ko labu iemacijos par trenina cikliem un faazem, kaa planot menesi savam treninam nedelu utt. isteniiba es taa mazliet saaku apgut visu, bet to var tikai visus knifus un vel visu var apgut tikai ar gadiem !
kas skaitaas pieredze ? 4. gadi trenejoties skaitas jau taada tiri normala pieredze ?
Re: Kreatins
12.01.2008 00:09
sorry vecais, bet visa labaakaa infa buus tieshi krievu valodaa. Lai gan vari kaadreiz atbraukt uz Ogri, iepaziistinaashu ar vienu chempionu 2007.gada :) Gan jau pret kaadu alu pakonsultees tevi vienu reizi. Mazums... vinjam labs gariigais gadiisies :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
12.01.2008 16:00
Es tagad daudz lasu krievu saitos, tulkoju ar taadu progu uzreiz visu, jo nemaaku krieviski !
:D :D par kadu alu pakonsultees :D
Man gandriiz ir jautajumi par katru lietu, liekas kad viniem nebuus gala, bet arvien vairaak varu atbildet uz tiem jautajumiem ko piemeram uzdevu pirms 2 menesiem !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: