Kreatins

Aizsāka v1r00z 

aakstinsh
Re: Kreatins
30.12.2007 18:12
Un kur var redzet tavu "normaalu" kruuti????
Re: Kreatins
30.12.2007 18:19
aakstinj: man prieks ka Tu atbilsti savam nikam, bet buutu veelam lai pirms konstateetu secinaatu utm, Tu izlasiitu velreiz ko es atbildeeju un tad pljarksti ;)

Iesaku pie sevis skalji, lieliem burtiem atkaartot fraazi - normaali pienjeemushaas apjomaa! Un padomaat liidzi: tas noziimee ka es tagad konkureeshu ar Gucaanu vai Ilgvaru, jeb es esmu progreseejis. Piedod ja paaraak sarezhgjiite Tev skaidroju, bet cerams ka Tu saprati domu :) Lai Tev ari veiksmiigs naakoshais 2008. gads ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 30.12.2007 18:19 by Mateus.
aakstinsh
Re: Kreatins
30.12.2007 18:26
Paldies! Tev ari laimiigu jauno gadu!
P.s. Un kur var redzet tavu "normaali pienjeemushaas apjomaa" kruuti???
Re: Kreatins
30.12.2007 19:00
:D
tu zini... man ir pilniigi vienalga ko teiks kaads cits.. nu vai piemeeram Tu par manu kruuti ;)
Bet ja jau Tev taa gribas redzeet...: http://kachok.lv/forum/files/saakums_311.jpg
Luudzu!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
aakstinsh
Re: Kreatins
30.12.2007 19:08
Omg! Kas tas par dir....tu joko??? Johaidi! Esmu shoka nah!:(((
Re: Kreatins
30.12.2007 20:41
Neko es nejokoju. Tas arii esmu es. Es gan nesaprotu Tavu sashutumu bet nu labi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
30.12.2007 23:00
Es vairak taakaa uz powerliftngu sliecos, bet tajaa pashaa laikaa arii gribu proporcoinalus muskulus manam augumam !
Nu nekas samierinashos kaa ir, nemshu veera ko tu Mateus rakstiiji un uzshakshu kruusu treninus :)
Re: Kreatins
31.12.2007 00:14
Nu es jau nezinu ko u gribi celt. Ja triisciinja tad Tev jaataisa visa baaze kaa arii jaatiista tricepsi un mugura, jo shitie 2 spieshanaa guljus palidz. Liftingaa zinu (attaali) vienu labu keksu. Spiezh 265kg, velk kautkas pie 340, cik tupjas iisti neatceros, bet nu vinjsh ir taads ap 120kg :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Lielâ meþa mazais ezis
Re: Kreatins
31.12.2007 00:42
Spiezh 265kg, velk kautkas pie 340

Aaaa, nu tas ir to4no ekipejuma rezultati!
Re: Kreatins
31.12.2007 01:45
aakstinj: jaa tas ir ar kombinzonu (ekipeejumaa) un luudzu beidz nikus mainiit ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 31.12.2007 01:45 by Mateus.
Re: Kreatins
02.01.2008 15:20
Mateus, cik daudz jaliek taa dekstroze klat kreatinam 5g devai !
Nu kadai jabut tai attiecibai ?
Re: Kreatins
02.01.2008 16:21
Nav jau obligati dekstroze, vari maisit kopa ar parastu sulu, vajag jaukt ar ''atrajiem'' oglhidratiem, ar kompleksajiem nav jegas!
Sulas, augli,rozines...
Re: Kreatins
02.01.2008 17:28
Es nekad neesmu tot aa iisti skaitiijis :) vnk lietoju kopaa ar viinogu sulu i viss. Taa kaa snukers saka ljoti pat pareizi. Un vinjam ir ljoti pat labs progress, taa kaa iesku arii vinja vaardos ieklausiities. Bet vienmeer jaatceras ka katrs esam individuaals organisms.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
02.01.2008 19:26
Piemeram ar kadu fruktozi var masiit ?
Re: Kreatins
02.01.2008 19:27
v1r00z Wrote:
-------------------------------------------------------
> Piemeram ar fruktozi var maisit ?
Re: Kreatins
02.01.2008 19:58
Jaa :D
Pamegini kaut vai to pasu Lacplesa Energiju,maksa 6,50ls un pietiks tev neilgam laikam !
Re: Kreatins
02.01.2008 19:59
Re: Kreatins
02.01.2008 20:31
Cik tad jabut tai attiecibai apmeram ?
Cik oglhirati un cik kreatinam, ja viena reizi 5 g !
Re: Kreatins
02.01.2008 23:50
Snukers: piedod bet nu man Tev ir jaaizraada: BEIDZ reklameet konkreetu produktu!!! Taa nav korekti.
v1r00z: nevajag konkreeti neko reekjinaat. Panjeemi glaazi viinogu sulu, teejkaroti kreatiina, sajauc un izdzer. Viss. Un nekaadu Laachpleesi (kas iisteniibaa ir sen zinaams produkts ar paarliimeetu etikjeti kuru pasuuta viens konkreets cilveeks Liepaajaa) nevajag. Taas visas ir piedevas, kuras nepiecieshamas kad nu tieshaam nevar bez taam iztikt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
03.01.2008 10:29
Es jau nereklameju vnk vins pats nevar izlemt ko grib, tad dekstrozi tad glikozi... Man jau vienalga kaut vai dzer to sulu, bet vnk l.energija ir viens kausins jasajauc ar 5g kreatina un viss, nebus vinam vajadzigi svari :D
Re: Kreatins
03.01.2008 13:17
neviens nav pieraadiijis cik ogljkhidraatus vajag, bet ir pieraadiits, ka lai uzsuuktos vairaak kreatiina vajag insuliina liimeni paaugstinaat un TIKAI taadeelj arii ir tie ogljhidraati vajadziigi. Krutaakos kreatiina maisijumos ir citi varianti apspeeleeti lai paaugstinaatu insuluuna liimeni. Jo augstaaks insuliina liimenis jo vairaak kreatiins uzsuuksies. Insuliins te speelee stransporta lomu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
03.01.2008 17:05
Snuker vai tad dekstroze un glikoze nav viens un tas pats ?
Un jautajums vik daudz vajag oglhidratus, man vinekarshi likaas kad buus vairaak oglhidrati, tie var paarversties taukos un tad tiesham nebutu nekada jeega ! Bet nekas interneta samekeleju kad uz 5g kreatina devas bus vajadziga 8g glikoze taa ir aptuvenaa, bet ari var but vairaak !
Re: Kreatins
03.01.2008 19:23
Nu sija vecuma tu neuznemsi tik daudz oglhidratu, lai tie parverstos taukos! Parastam cilvekam vajag ap 400-500g oglhidatu!
Nevajag vnk lietot parak daudz parastos cukurus. Ed brunos risus, grikus, auzas, kartupelus,bananus , mazliet rozines...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2008 20:16 by snukers.
Re: Kreatins
03.01.2008 19:56
Es saprotu vajag lietot to nevis atros oglhiratus, bet ka vinji bija laikam lenie nu ilgi paarstaradajmie, jo tie aatrie baigi palielina cukura daudzumu organisma piemeram tur kukas, konfektes, cukuri utt.
Re: Kreatins
03.01.2008 21:26
400-500g? :)
snukers... nu Tu laid ;) Jurijs Gucans lieto ap 500g :D Man deva noteikta ~350g
Un tomeer buus taisniiba par taukiem. Vnk jaaskatas un ja pa daudz tauki saaug - pa daudz ir nevis ja presi neredz, bet ja jau saak normaali noaugt puza, tad uz kaadu laiku samazina ogljhidraatus uz pusi aptuveni.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
03.01.2008 21:43
Nu nez, vairakas biologijas gramatas lasijis esmu ,ka videji aktivam cilvekam jaaped 400-500 oglhidrati, it ipasi augsanas vecuma.
Re: Kreatins
03.01.2008 22:57
400-500 gr es ari zinu kad jaaped, bet protams es ja godigi nevaru apeest ! vienreiz skaitiju lidzi sanaca ap 400 gramiem oglhidratu.
gramata tas ir rakstits, bet prakse to nevar izdarit.lasiju ari kad jabut 5,17 gr uz 1 svara kilogramu tad jau sanak kad man pietiek ar 382.38 , bet es to nevaru apeest + veel olbaltum vielas + druscin tauki tur jau sanak vesels kavantums kcal !
Re: Kreatins
04.01.2008 01:22
mnjaa... snukers: riisi 100g = ~60g ogljhidraatu. taatad cilveekam dienaa jaapeed tuvu pie 700g riisu? To var reekjinaat arii kaa kopaa riisi, auzas, grikji utt, bet staasts ir par to, ka tas sastaada 5-6 pacinjas riisu/grikju jeb ja visu reekjina auzaas gandriiz 2 iepakojumus auzas :D Tu kaartiigi lasiiji, ka tas jaaeed katram cilveekam - vai TIESHAAM?
:)

vlr00z: kalorijas ja reekjina tad atceries - lai augtu tad 50kcal uz katru Tavu kilogramu ir minimums

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
04.01.2008 09:32
Jap, tikko apskatijos!
Citeju: ''Cilvekam diena nepieciesams 400-500g oglhidratu. Ar kadiem produktiem tos var uznemt?
Parasts skonieks stunda patere 108 kkal, un dienaa ap 2800 (videja aktivitate) .
Man jau ari likas divaini, jo es ne tuvu neapedu tik daudz oglhidratu, tad es sen jau butu tievs kaa skals.
Re: Kreatins
04.01.2008 09:36
50kkal uz masas kg? Tas ari loti daudz. Tikai ar oglhidratiem to ir neiespejami savakt,tiklidz es saku est visu ko var, uzreiz svars pacelas, protams tie ir tauki, bet man tikai maza riepeli ir!
Maris man teica, ka vins nekad nav skaitijis kalorijas, bet taa videji lidz 3000kkal esot uznemis! Un re kaads vins ir!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: