Kreatins

Aizsāka v1r00z 

Kreatins
26.12.2007 22:49
Kaa ir ar so, pec pieredzes ? Ko variet teikti ? °Vienreiz esmu lietojis, bet laikam nepareizi vinju lietoju, nekadu efektu lielo nedevu, bet ir doma atkal pameginat, varbut izradas labaaks kaa biju domaajis ! Ar ko veel kreatinu vareetu panjemt, ar kadu proteinu ?
123
Re: Kreatins
26.12.2007 23:10
es dariju ta, nemu pirmo uzlades nedelu pa 20 - 25g diena sadalot pa 5 g viena reize, parejas nedelas pa 5-10 gr diena. lietoju kopa ar dekstrozi, var nopirkt pa 1ls/kg, varbut jau cenas mainijusas, attieciba bija uz 1g kreatina 5g dekstrozes, atri jaizdzer jo 10 min laika kreatins skidruma klust par kreatininu no kura tev vairs jegas nebus. darbojas cilvekeim dazadi, bet neko ipasu negaidi no vina, udeni vari ta pavairak dzert.
Re: Kreatins
26.12.2007 23:18
Njaa kur to dekstrozi var nopirkt ? Dekstroze ir vinogu cukurs ja ? Es jau arii neko ipasu negaidu, bet vienigi speka pieagumu ! Un cik ilgi jalieto ? Cik zinu laikam lidz 6 nedelam var lietot !
Re: Kreatins
26.12.2007 23:39
Cik zinu tas kreatins organisma tiek ieguts no ATF(adenoziidtrifosforskaabi) un ADF ilgstosi lietojot varetu partraukt dabiigo organisma sinteezi ? Piemeram tapat kaa visadas kimijis tu tie testostreoni utt. A kaa ir ar niereem, jo tas kreatina monohydrats viss jau neuzsucas un rada to ko tu 123 piemineji kreatininu un vinja tiek izvadita caur nierem ! Tas nieres nevar sabeigt ?
Re: Kreatins
27.12.2007 12:01
:D
mnjaa... ko taadu vel nebiju lasiijis :)
ADF = adenoziid DIfosforskaabe, kad ir ATF adenoziid TRIfosforskaabes taads kaa paarpalikums peec izmantoshanas - vienkaarshoti izsakoties. Kreatiins (neatceros vairs kaadaa formaa) paliidz atkal no ADF un fosforskaabes atlikumiem (?) atkal veidos ATF.

"ilgstosi lietojot varetu partraukt dabiigo organisma sinteezi ?" kaadu sinteezi Tu te domaa? Ar kreatiinu varetu teoreetiski buut probleemas. Jo organismaa tas tiek sintizeets uz vietas.

Kreatins neizvadas caur niereem un tas vispaar nekur neizvadas. BET lielaakaa dalja no kreatiina monohidraataa ko Tu uznjemsi kaa UB "paarveertiisies"kreatiniinaa, kas gan izvadaas caur niereem un ir toxisks atkritums. Teoreetiski neviens nieres ar kreatiina paliidziibu nav sabeidzis, bet ja ljoti ielien tajaa, tad ari liekas olbaltumvielas seedina nieres.

Par to dextrozi taisniiba. Es uzskatu ka kretiinu vienu pashu vispaar nav jeega lietot, bet nu es vinju dzeeru vnk kopaa ar viinogu sulu un viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2007 12:02 by Mateus.
Re: Kreatins
27.12.2007 22:27
Pirmo reizi, kad pameginaju kreatinu, neka nebija. Tad pameginaju ar L.Energiju, tad viss aizgaja.Nedelas laika vien spiesana kadi 5kg klat bija.
Protams,citiem pietiek ari ar tam pasam sulam!
Mateus, es biju domajis nopirkt Mass-Tech! Kads vins ir ? Man ties Muscletech produkti liekas tadi baigi divaini. Palasiju aprakstus, kaadas tik metodes tur netiek izmantotas :D
Re: Kreatins
27.12.2007 22:32
Tulit pec vecgada svinesanas turpinasu lietot savu spridzekli, tiesam nebiju gaidijis tik labu rezultatu!
Re: Kreatins
28.12.2007 11:13
L.Energjija ir tie pashi Universal Nutrition ogljhidraati. VISA Laachpleesha produkcija ir Univerlas Nutrition prodikti ar citu etikjeti un nedaudz daargaaki.

Mass-Tech reaali straadaa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
28.12.2007 13:52
Nesaprotu kas taa L-energija ? L-carnitine ?
Man ar taa bija kad pirmo reizi nekadas tolkas no vinja nebija, bet tagad esmu ievacis info par visu nu domaaju kad kaut kas sanaaks !
Re: Kreatins
28.12.2007 14:22
Nevis L-energija, bet Lacplesa Energija!
L-carnitine izraisa tauku tauku izmantosanu energijai (tauku dedzinatajs)
Nav runa par valsti vai etiketi,bet par to, ka sitaa kombene reali sanak :)
Re: Kreatins
28.12.2007 17:51
snukers...tad saki kaa ir. Nevis L-energjija bet ogljhidraatu kokteilis. Jo L-energjija ir 1 konkreets produkts ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
28.12.2007 21:19
Es visulaiku nesapratu tavis rakstito L-energija...
Tagad saprotu ka tas ir produkts Lacplesa Energija.
Ja tiesam butu teicis oglhidraatu kokteilis !
Re: Kreatins
28.12.2007 21:54
Vnk pieradis darba esmu rakstit L-Energija!
L-... parasti apzime aminoskabes, ta kaa laikam nav pareizi rakstit taa. Sorry!
Lai butu Lacplesa Energija!
Es domaju , ka panemsu Mass -Tech pec jauna gada, mums tur viens dzeks pie 30Ls pardod. Devas jau tur gan mega izmeros! Paris dienam tik pietiek!
Kadus muscletech produktus tu esi meginajis?
Re: Kreatins
28.12.2007 22:40
paaris dienaam? iisteniibaa gan 10 dienaam.
Tev masas nekaadas un attieciigi 2x dienaa njefig dzert :) pa daudz buus
L-karnitins neniziimeeja Levokarnitinu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
28.12.2007 22:46
Veselibas pasaule arii ir Muscle Tech produkcija,
Bet baigi darga ! Man doma arii ir panemt Mass-Tech, bet tiesam 40 ls 10x nav pa manaj kabatai :( :(
Re: Kreatins
28.12.2007 22:48
VP manupraat ir pie 50Ls taa bundzha.
Tas tieshaam ir pa daargu. Ir keksi kas pa 37-40Ls tirgo
Nu daargi ne daargi, bet shitaa mantaa tieshaam straadaa, BET ja ir apnjeemiiba to visu savaakt ar paiku, neredzu iemeslu to pirkt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
29.12.2007 08:37
Vismaz beidzot nakoso desmitu esmu sasniedzis 81kg! :)
Re: Kreatins
29.12.2007 12:27
labs :)
cik tev bij augums?
A es tagad notieveejis esmu reaali peec slimoshanas. Sveru tikai ~86kg
Da i tagad gruuti atsaakt eest daudz jo kakls joprojaam normaali saap. Jau taa masas nekaadas un veel shitaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
29.12.2007 15:44
Man pie 1,84! Es secinaju to,ka ja ed tikai veseligu partiku, tad svaru dabut daudz grutak, nevis ja ed visu ko var (iznjemot kolas,cipsus...)
Lidz jaunajam gadam es edu ko varu, tad dzisos lidz pavasarim, kad jabrauc uz Klaipedu!
Re: Kreatins
29.12.2007 16:09
nu bet loogjiski. Bet tie ir tauki
Mans konsultants man sastaadiija dieetu, bet nu arii principaa veseliigu, bet tur 4000kcal + gaineri shad tad dzeru. Nu ne tagad, tagad neesmu vel atguvies. Tikko beigsies debilaas briivdienas atsaakshu treninjus, jo zaale tagad ciet.

184... man ir 183-184 kaa kuru reizi :D Nu es tagad esmu izzhuvis un ir tie 86... bljin... Tev ir nezheeliigi jaarij. ja tu nozhaaveesies buusi galiigi mazs. Un kategorijas ir liidz 80 un tad liidz 90. Taatad vai nu 79 vai nu 89 jaabuut :) Buusi tak!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
29.12.2007 18:35
Es nezinu kadas sacensibas jus tur piedalieties! Mums federacija ir WWF, un vienigas sacensibas Latvija parasti notiek Daugavpili! Par tam kategorijam isti nemaz nezinu, kaa kura iedalas! Pec redzetiem rezultatiem,vini vnk sadala cilvekus pa muskulu grupam! Classic Fitness,Athletic Fitness,Perfomance Fitness...
Junioriem tas prestizs nav tik liels,Maris teica, ka vini tik acis met uz ''skapjiem''.Bet veel man laiks ir kadi 4-6 gadi, kad varetu sakt jau pretendet pie lieliem!
Re: Kreatins
29.12.2007 19:28
Tu domaaji WFF ne WWF :)
un es teemeeju biki augstaak - IFBB
WFF nav gluzhi tas kur veelos kaut ko sasniegt, lai gan arii tas buutu patiikami rotams! Pie lielajiem lai tiktu Tev pie 184cm buutu sausam jaasver ap 100.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
29.12.2007 20:57
Sajaucu. Man liekas WFF ari pietiekami prestiza.WFF pro sacenes absolutajam chempim 20 000 USD, IFBB laikam jau vairak. Nu tad tev kartigi jatrenejas.
WFF tie lielie nemaz tadi milzi
nav! Vienigais ,ko mes visi secinajam, ka arvien jaunaki dalibnieki sak lietot kimiju.Taa kaa es esmu pret, bus gruti tikt pie augstiem rezultatiem, bet gan jau!
Tad trenejies taa kartigi , un velak ganjau tiksi Mr.Olimpia :D
Re: Kreatins
29.12.2007 22:48
jaa jaa :D:D:D
Vot olimpieshi toch domaaju visi jau no beerniibas ar kjiimiju dirsaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
29.12.2007 23:42
Eu juus nevarat pateikt kaapec man neattistas kruusu muskuli ! Viss parejais ir kajas man ir lielas prieks saviem gadiem, rokas arii attistitas, mugura arii, pleci arii , bet ar krusu muskuliem taa sudigak ! Spiesana gulus varu uzspiest 80 kg pie svara 72 ! Bet muskuli negrib augt !
Re: Kreatins
29.12.2007 23:49
nu 80kg nav nekas
es siezhu 115 max un apar mani njirgaajas :D Bet tai pat laikaa velku 222kg tupjos ar 180kg

Bet vispaar jau man bija probleema ar kruutiim jo nepareizi spiedu. Ja spiezh ar kruutiim, laapstinjas jaapiespiezh pie sola un ja juut ka laapstinjas izkusteejaas - viss, iesleedzaas pleci un mugura. Kaa arii centies kruutis itkaa uz priekshu tureet. Ar stieni man shitas triks nesanaaca, bet ar hanteleem iemaacijos. Kaa arii saac ar hanteleem sliipajaa solaa.

Sho te man iemaacija Jurijs Gucans, kas manupraat ir viens no "gjediem" LV shajaa sportaa. Un man starp citu paliidzeeja, jo kruutis saaka augt. Un ne jau kg ko spied no kruutiim noraada uz to vai augs vai neaugs. Tas viss ir individuaali.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
30.12.2007 00:07
Njaa itkaa es sapratu par tam kruutim ! Tas ir tagad saprotu, bet aizieshu uz svaru zaali darishu nepareizi,isteniba uz svaru zali uz kuru es eju tur tiesham nav neviens kas pamacitu, vai nu lielie vepri kas iedomajas no sevis nezin ko, vai ari taadi kas vispar visu aplam dara !
Man bija taa ar to slipo solu, nu itkaa taa roku vezeshana, taa trene krusu muskula augsdalu un pacilaju, pacilaju , pec daziem treniniem spiesana vispar neko nevareju pacelt, un domaju kad nekad muzha vairs necelshu hanteles uz slipa sola ne pleciem, ne krutim, taakaa negribas atkal atkartot !
Varbut vaina bija svara es nezinu, bet bija taa vareeju 70 kgx3 pec slipaa sola vairs tikai 65kgx3 un 70kg neuzpsiedu, tas bija pirms kadiem 3 meneshiem !
Re: Kreatins
30.12.2007 01:12
bljin nu neredz kad es saku. Neskaties tos kg. Ja gribi buut lifters tad otraadi - neskaties uz muskulju izmeeru un proporciju. Speeks un massa nav viens un tas pats.

Da i nahuj tu spied 3x. Ja neesi kjiimikjis un Tev vajag masu, Tev jaaspiezh 12x bet 10x minimums. Un ja vari 12x pacelt piemet svaru. 3x neaudzee galju.

Sliipais sols audzee kruushu augshdalju. 45graados tas jaataisa. Nebaigies no taa, domaa pie tehnikas. Iemaaciisies tehniku buus ok. Bet ja gribi lielaaku svaru spieshanaa, tad taisi arii atspiedienus liidztekaas. Par svariem. Uztaisi 12x tad arii zinaasi cik Tu cel darba svaru un tad uztaisi kaadreiz uz 1x tad zinaasi savu rekordu :) Bet rekordus biezhaak kaa reizi meenesii netaisi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatins
30.12.2007 10:15
Spiesana un kruusu muskuli problema ir daudziem. Musu zale pagaidam lielakais cik esmu redzejis viens uzspieda 150kg. Bet uz pietupieniem dzekiem tur iet labi!
Man ari ir problema ar krusu augsdalu,ar hantelem uz slipa sola man vairs nav speka taisit, es censos kaut kaa izolet plecus pie krusu vingrinajumiem, bet gruti iet.Tapec man pleci ir visstiprakie.
Viens baigi labs vingrojums krutim ir izversana ar blokiem gulus uz sola. Kaut kas lidzigs izversanai ar hantelem, tikai mazliet labaks!
Veel var puloveru pataisit, palielinas plausu tilpumu!
Es tagad lidz jaunajam gadam plecus vispar netreneju, jo nesen kritu un pastiepu locitavu.Jagaida kad sadzis!
Re: Kreatins
30.12.2007 16:13
snukers: nav labaaks, ir pilniigi savaadaaks jo pamatiigi izolee. Da i izveershanu jaataisa kaa peedeejo. Katram kam kruutis suudiigi aug jaasaak ar spieshanu sliipajaa, tad spieshana guljus un jaapabeidz ar izveershanu. Un jo vairaak te buus hanteles jo lielaaks buus progress. Un jaasaak ar minimaaliem svariem, lai speej sekot liidzi tehnikai, bet ar laiku pie taa pierod un var straadaat ar lieliem svariem. Es joprojaam ar maziem straadaaju, max 40kg hanteles spieshanaa guljus, jo vel neesmu iisti paguvis tehniku, bet kruutis jau tagad normaali pienjeemushaas apjomaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 15?
Ziņa: