Roka spoguli lielaka neka pats redzi.

Aizsāka mansvards 

mansvards
Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
26.12.2007 20:09
ev nahujam skatoties spoguli roku redzi lielaku neka skatoties tapat. a kada tad vina ir isteniba- tada ka spoguli vai tada kadu pats redzi?
Re: Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
26.12.2007 21:49
Taada kaa spogulii. Jo skatoties pa taisno tu shkjiibi skaties... A kaa taads jautaajums radaas? Peec zaales uzpiipeeshanas?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
26.12.2007 22:46
:D :D
Isteniba visi spoguli ir mazliet ieliekti un tu spoguli izskaties lielaks !
Kaa kuraa spogulii. dritvai kocinj.
Re: Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
27.12.2007 08:31
îstenîbâ tâs rokas vispâr nafff.. matrikss..
Re: Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
02.01.2008 21:23
Otve4aju man visos spogulos visas manas kermena dalas izskatas lielakas neka es tas redzu no augsas skatoties. Man ari interese atbilde uz so jautajumu. Ka tad isti ir?
Re: Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
02.01.2008 23:50
fizikas kursaa optiku izlaidaat?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Roka spoguli lielaka neka pats redzi.
03.01.2008 17:40
Dzuksters es to 8. klasee iemacijos kad spoguli ir ieliekti taadel tu redzi sevi ari lielaaku !
Piem. pasties kadaas riktigas svaru zaales tur ar aci redzams kad vinsh ir ieliekts, taadel tas attels izskatas lielaaks !
Varbut tev no aughsas skatoties ir pavisam savadaki krisanas lenki no kuriem tu skaties un tu neredzi to vietu pilnigu, bet dalu piemeram bici vai plecus tu tikai redzi to reljefainumu un viss...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: