Jautâjums Mateusam

Aizsāka iza 

iza
Jautâjums Mateusam
22.12.2007 02:51
Mateus klau...Tu man Liecies zinoðs. Man bija nopietnas problçmas ar svaru...lçnâm sâku izskatîties pçc ìindeòa. Esu sieviete 30 gadi. Izmçìinâjos visu, lai atgûtu svaru...bet nu pie 47 sâku tieðâm pçc dzîva miroòa izskatîties...Tad kâdu dienu vîrs atnesa spainîti ar uztura bagâtinâtâju - saðíaida ar ûdeni un garðo pçc jogurta...Lietojot sportisti. Padzçru pusnedçïu. Tomçr apjçdzu ka negribu bojât savu veselîbu...Bet....Rezultâts ir acîmredzams....Vielmaiòa ir iekustçjusies....Ir klât 3kg....Saki lûdzams....vai tas ko izdarîju bija pareizi...un vai tas neradîs draudus manai turpmâkai vselîbai?
Re: Jautâjums Mateusam
22.12.2007 12:43
Nesaprotu, kaa ar parastu veseligu uzturu var nepienemties svarâ!
Tas proteina kokteilis jau neko dizi neatskiras no parastas biezpiena pacinas. Klaat nak vitamini un mineralvielas! Un kokteilis tik loti nenoslogo gremosanas organus!
Man liekas, ka tu vnk par maz edi pirms tam! Kadas 2000kkal jau vajadzetu savakt pa dienu!
Re: Jautâjums Mateusam
22.12.2007 15:01
vnk çd. çd pat tad, kad negribâs.
Re: Jautâjums Mateusam
22.12.2007 20:47
nu gan problema atradaas :D :D
aakstinsh
Re: Jautâjums Mateusam
24.12.2007 23:04
Aizej pie aarsta, varbuut Tev zarnaas dziivo 40 m garsh lentenis =/
Re: Jautâjums Mateusam
25.12.2007 00:19
Man jau patiik, pa pusnedelu 3 kg :D :D
Tad jau sanak nedelaa 6 kg !
Menesii 24 kg, ja taa citiigi dzer!
Re: Jautâjums Mateusam
27.12.2007 12:07
pusnedeeljaa 3kg jau nav nekas traks. Ja cilveeks mochii iekshaa gaineri katru dienu pilnu kokchu :) Labaa gainerii vienaa kokchaa ir 1000kcal, bet ja cilveekam ir bijis kaloriju truukums... kaads tur briinums. I zarnaas svars i miesa aug.

Par svaru... snukers pareizi vien saka manupraat. Ja eed pareizi un pietiekami nav reaali neaugt/neuznjemt svaru. Uz katru kjermenja kilogramu apeedod 40kcal (47kg = 1880kcal taatad 2000buutu super) noteikti pienjemtos svaraa.

Ja tu eed 4-5x dienaa un pilnveertiigi un tieshaam neaug svars, bet no gainera aug, tad padomaa velreiz vai tieshaam pareizi eed.

veseliibai kaiteejumu... Tavaa gadijumaa domaaju ka labaak lai ir svars. Bet praatiigaak buutu konsulteeties arii ar kaadu zinoshu cilveeku klaatienee.

47kg un gjindenis... augums ap 170cm?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: