Jautajumi par aktivu fizisko slodzi

Aizsāka Niils 

Niils
Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
01.12.2007 23:35
Sveiki visiem, vçlçtos uzdot pâris jautâjumus. Esmu vçl nepilngadîgs puisis, taèu jau vairâkus gadus ieturu veselîgu dzîvesveidu - nepîpçju, dzeru ðausmîgi reti un minimâli, dzeru svaigi spiesta sulas, ïoti aktîvi sportoju (sporta zâle u.c), un man ir raduðies pâris jautâjumi:

1) kâdus lîdzekïus jûs varçtu ieteikt, kas uzlabotu garîgo un fizisko spçku? Protams, bet nekâdiem tur Super Animal Pack utt sûdiem, ko galîgi neatbalstu.
2) Vai sçþot pirtî tiek aktîvi dedzinâti tauki?
3) Varbût kâds no ðeit esoðajiem zin kâ varçtu efektîvi padarît slaidâkas kâjas?
4) Cik dienâ ir jâuzòem tauki, lai tie nesâktu uzkrâties?
5) Ko dod proteîni un vai tie iespaido muskuïu masas veidoðanos?
7) Kas varçtu samazinât svîðanu, jo man pçdçjâ laikâ paduses aktîvâk svîst, lai gan pirms tam tâ nebija

8) kâdus vçl ieteikumus jûs varat minçt, lai vairotu savu fizisko un garîgo spçku, nedaudz samazinâtu tauku masu (konkrçtâji kâjâs, jo tâ ir vienîgâ apaïîgâ vieta. Tâs ir visai grûti padarît slaidâkas, jo pie lielas slodzes tiks uzaudzçti muskuïi un tievâkas tâs nepaliks.), palielinâtu muskuïu masu utt.

Esmu kategoriski pret visiem ðitiem sûdiem ko pârdod fitnesa klubos. Vçlos pçc iespçjas dabiskâku uzturu lietot. Liels jums paldies par atbildçm jau iepriekð :)
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
02.12.2007 01:59
1) kâdus lîdzekïus jûs varçtu ieteikt, kas uzlabotu garîgo un fizisko spçku? Protams, bet nekâdiem tur Super Animal Pack utt sûdiem, ko galîgi neatbalstu.

:D:D:D:D Tad iesaku nomirt ;) Vai arii saakt taadu dieetu lai Tu uznjemtu taas MEGA devas ar vitamiiniem kas nepiecieshamas pie aktiivas slodzes ;)

2) Vai sçþot pirtî tiek aktîvi dedzinâti tauki?

NEE! Bet organisms speeji dehidreejas kaa arii ja to dariisi peec treninja radiisi papildus slodzi sirdij.

3) Varbût kâds no ðeit esoðajiem zin kâ varçtu efektîvi padarît slaidâkas kâjas?

Kardio, kardio un velreiz kardio!

4) Cik dienâ ir jâuzòem tauki, lai tie nesâktu uzkrâties?

0g!!! Un tauki aug ne tikai no taukiem. Analfabeetisms - Animal Pak vinjam suuds bet tauki ... hehe... :D Ogljhidraatus arii var veiksmiigi nonaakt galameerkjii kaa zemaadas tauku slaanis

5) Ko dod proteîni un vai tie iespaido muskuïu masas veidoðanos?

Proteiini = olbaltumvielas. Un nee tie neko nesekmee, bet tas ir kaa kjiegjelis no kaa muuree maaju, bet shajaa gadijumaa tas ir uzbuuves elements lai atjaunotos bojaatie muskulji. Jo lielaaka slodze bijusi, jo vairaak olbaltumvielu nepiecieshams lai atjaunotu bojaatos muskuljus.

7) Kas varçtu samazinât svîðanu, jo man pçdçjâ laikâ paduses aktîvâk svîst, lai gan pirms tam tâ nebija

NEKAS! Samazini kjermenja masu, samazini vecumu utt. Ar vecumu sviidiisi vairaak un smakosi arii aatraak.

8) kâdus vçl ieteikumus jûs varat minçt, lai vairotu savu fizisko un garîgo spçku, nedaudz samazinâtu tauku masu (konkrçtâji kâjâs, jo tâ ir vienîgâ apaïîgâ vieta. Tâs ir visai grûti padarît slaidâkas, jo pie lielas slodzes tiks uzaudzçti muskuïi un tievâkas tâs nepaliks.), palielinâtu muskuïu masu utt.

Pie kaadas lielas slodzes? Intensiivas? Kardio? Speeka? Reljefa???? KAADA slodze Tev ir liela?

Esmu kategoriski pret visiem ðitiem sûdiem ko pârdod fitnesa klubos. Vçlos pçc iespçjas dabiskâku uzturu lietot. Liels jums paldies par atbildçm jau iepriekð :)

Suudiem? No koments... ahujennijs profesors atradies... Lai Tu speetu visu nepiecieshamo sanjemt ar uzturu un buut vel arii labs sportists, es nestaados priekshaa cik ljoti daudz jaapelna. Un ja jau tas viss ir suuds - pliiz, argumentee vai turi muti!

Un vispaar - iemaacies googleet, lai gan vispirms jaaiemaacaas lasiit - Tu ne tur kur pienaakas esi ieposteejis!

P.S.
tas ko Tu nosauci par suuda animal pak ir vitamiinu, makro un mikro elementu, pamata aminoskaabju un dazhaadu dabiigo stimulatoru (zhenjshenjsh piemeeram) kompleks un diemzheel jaatziist ka konkurentu shim produktam nav. Ja nu vieniigi aptiekaa 6 dazhaadus iepakojumus sapirkt. LUUDZU nerunaa to un par to kur NEKO nezini!!!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 02.12.2007 02:02 by Mateus.
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
02.12.2007 11:51
Tiesham Niils butu padomajis ko runaa, tas jau nenozime ko tu neesi lietojis tas ir suuds.. Tu jau to Animal Pak uztver laikam kaa steroidu ne?
Animal Pak rullee un pareizi tu Mateus teici nav neviena konkurenta!
OVERdrive® satur uzlabotus antioksidantu maisîjumus, kuri nepiecieðami optimâlas izturîbas nodroðinâðanai intensîvu fizisko slodþu, paaugstinâtas enerìijas produkcijas un atjaunoðanâs laikâ.
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
03.12.2007 20:08
http://www.oacnutrition.com/products.html shitie vai?
kaut kaa pirmo reizidzirdu taadu razhotaaju :/
buus jaapajautaa lielajiem puikaam, mosh tie zinaas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Jautâjums Mateusam. Vai to Animal Pak var lietot ari sieviete, kas nodarbojas ar mçrenu fizisko slodzi 2 reizes nedçlâ?
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
05.12.2007 18:41
Sieviete... nu nav jau nekaadu kontrindikaaciju, bet es laikam tomeer labaak ieteiktu SpaPak. Ljoti liidziigs produkts, bet taads kaa maigaaks :)

Meerena slodze nav tas deelj kaa AnimalPak veerts dzert.
Varbuut Tev pat Dynamisan pietiks. Shaa gada LV chempoons liidz 80kg fitnesaa kaa reiz Dynamisan lieto.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
09.12.2007 22:48
a ko juus ieteiktu lietot manam beernam, kuram ir tikai 15 gadi???
kadu specinoðu liidzekli???

un veell....
kaa buutu pareizâk uzlabot vina muskuljus???
gribu lai vins buutu masiivs un butu krietnaki muskulji??!!!
ko juus ieteiktu??

saku uzreiz paldies!!!
iemaci savam bernam pareizi treneties + veseligi un biezi pabaro, taja vecuma viss augs ta pat bez UB.
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
11.12.2007 10:44
papildinot 123 vecumaa no 16-22gadi vispaar ir mega augsts testo liimenis un to visreaalaak izmantot masas audzeeshanai. Bet ja Tu tieshaam neesi pats tas 15 gadigais beerns tad Tu esi debils cilveeks. ES GRIBU... psc... vecaaki piepilda uz veernu savus nepiepilditos sapnjus? Vai arii beerns ats grib kachaaties?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
12.01.2008 23:48
Ïoti daudz jautâjumu, ja interesç atbildes dod ziòu vai zvani 26557425, bûs padoms un jaunâkie testi
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
15.01.2008 11:56
astere ir sporta aarsts? :/
Tochna. Sandra Rozenðtoka
A ko aatraak neteici? :)
Varbuut man arii vajag jaunu sporta aarstu :)
Ja nemaldos Tu arii pa xc.lv njemies :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 15.01.2008 11:58 by Mateus.
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
21.01.2008 23:07
Re kâ atklâji!
Esmu gan sporta ârste.
Esmu uztaisîjusi savu praksi Sporta laboratorija, tâpçc skatos, kas cilvçkiem ir interesants un jautâjams, par ko diskutç.
Gribas, lai mazliet padomâ pirms, nevis vçlâk dzer zâles un ârstçjas!
Re: Jautajumi par aktivu fizisko slodzi
22.01.2008 12:42
Ja jau taa gribi - nesauc uz viziiti, bet dod padomu te :)
vai arii saki kaa gribi - gribu nopelniit un buus godiigi pret visiem :)
un ko tad sporta aarsts saka par Animal pak? Citi iesaka Dinamizan, bet man liekas ka tie taadi beernu vitamiini :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: