velos iepazities ar puisi, kuram mazs...

Aizsāka jaukaa 

Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 15:23
Mazdakteris1

Protams, ka var arī privētajās ziņās bet tas ir neērtāk jo vēstules man pa taisno lādējas datorā un tur arī saglabājas bet uz privātajām ziņām jāiet speciāli un ir īpaši jāsaglabā. Un kas pats galenais, privāto ziņu daudzums ir ierobežots un man jau gandrīz pilns bet man ir slinkums viņas šķirot un vajadzīgās saglabāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 16:56
Mazdakteri, tagad man atbildi steidzami.

1. Ja es dzeršu marolon tabletes pret malāriju , vai ir vērts papildus vakcinēties pret dzelteno drudzi ?
Tā tomēr ir slodze imūnsistēmai.
2. Kad dzeršu marolon pretmalārijas tabletes - vai man jādzer jogurta kapsulas utt., lai man nenojuktu mirkoflora un vēders nesabojātos ? Un vai ja jā , vai tad tās, piemēram, jogurttabletes nepazeminās malorona aktīvo vielu ietekmi ?
Jo es patiešām lidoju uz 12 dienām uz Āfriku un man ir visāda, brīžiem pretrunīga informācija.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
21.02.2012 17:11
Neesmu infekcionists. Jāuzin vai malārija un Dzeltenais drudzis ir viens un tas pats. Ja nav ,tad labāk vakcinēties. Kapsulas neko netraucēs. Arī "B" grupas vitamīni pēc tam būs jādzer.Kas tad ieminejās par kapsulām.Gudrs cilvēks. Jā,un ievero manis iepriekš teikto.
Lai veicas.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
22.02.2012 16:21
Zini, Mazdakteri, Tavi spriedumi par hormoniem man neko daudz nedod. Jo man budžets neparedz tērēt naudu hormonu analīzēm. Ja var ticēt, ko raksta žurnālos, tad man tiešām ir diezgan daudz vīrišķo hormonu, jo man joprojām nav celulīts. Kā saprotu , to celulītu jau nosaka sievišķie hormoni,pirmkārt. Bet , man tieši vīrietī vispirms patīk fiziskā puse. Man vispār grūti saprast sievietes, kuras tur gari un plaši runā un raksta, ka galvenais, lai ar vīrieti dvēsele un gars uz vienas stīgas un tā. Nezinu, varbūt, ka pēc klimaksa , kad mainās visa tā hormonu aina, mainīšos arī es, bet šobrīd man vienādi svarīgas fiziskās, garīgās un emocionālās spējas. Laikam humora izjūta ir nākošais pēc vingra auguma, kas man patīk vīrietī.
Un sadisms man uznāk, kad mani nokaitina. Ņemsim madu , kāda cita reakcija uz to var būt vispār. Tikai pēriens. Jo , kad normāli viņam to saka - neiedarbojās. Nu , lūk.
kāda tam nozīme: ir celulīts, nav celulīts. man bišķi ir: apmēram tikpat daudz, cik M.Monro :)
un ja būs vairāk, uzvilkšu plīvojošākus svārkus :)

bet , ja mana seja paudīs neapmierinātību, nogurumu un nīgrumu....tad slaidās kājas tikpat , cik zaķim stopsignāls.

uzliec mirdzošās acis un ej......vīriešu ilgpilnu skatienu pavadīta.
mad smīkņādams
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
22.02.2012 19:03
...nja...žēl, ka nav laika ta pačalot...
Vijolīte:)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
22.02.2012 21:57
O,õ,õ,õ...kādas vārsmas...:D

Kailā, ko dzenies uz DĀR baidīdamās no slimībām, vai tad vairāk nevajadzētu baidīties no tur esošās augstās noziedzības...jeb esi jau izgājusi drošības instruktāžu un iegādājusies ieroci:D Jo tur nederēs: pupiņi uz priekšu...tur uzbrūk bieži, īpaši baltajām sievietēm.:(
Bet, ja nu Tu arī dodies uz kāzām, kas, marta sākumā, notiks okeāna krastā...:) tur jau apsardze būs nodrošināta.:)
mad iezviedz
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
22.02.2012 23:09
...bet vienalga, bez gondoniem neiztikt...sapērcies lielākos izmērus un aizšmauc uz nigeru geto kādā brīvā brīdī...sakanās kalašas varēsi i nemaklēt...tās jau būs izmaukusi kājas kāda kupla nigeru matrona... mož tad Tev pāries pupiņu izbīdīšanas kāre...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
24.02.2012 10:47
ak, debestiņ, kā var skaust manas sarkanās seksīgās kurpītes ?!
Rīga ir pilna ar sievietēm, kurām ir garākas, jaunākas kājas un gan jau , ka dārgākas sarkanas kurpes,. bet l;uk, jāskauž manējās. Vai tiešām es nemaz nemaz nedrīkstu palielīties , viss uzreiz jāskauž un jānicina ?
neseksīgu dieniņu vijolītei un madam , skauģi !
Vijolīte:)
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
24.02.2012 11:33
kailā, nabadzīte, kur gan manis teiktajā salasīji kko par sarkanām kurpēm? Tici man, man tiešām neskauž...pašai pilns skapis ar labām kurpītēm, nav par ko ne Tevi apskaust, ne nicināt Tavas tupelītes...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
24.02.2012 12:25
Nu bet ko tad Tu ar madu tur korī pret mani ?
Esmu vispār apaukstējusies un nikna un nīgra un vispār ... nekāda. Bet ko darīt - arī tas jāpārdzīvo.
piektdien Ekonomikas ministrijā viena dāmīte slīdēja pa gaiteni melnā kostīmā un sarkanās lakādas kurpēs....sudraba rokassprādzīte ar sarkanu piekariņu, sarkanas lūpas...man patika...pati ģērbjos pilnīgi melnā (meita saka: es Tevi nesaprotu, tas ir tik depresīvi)....:)
bet sarkanu kurpju nekad nav bijis... jocīgi.....nav iekšās...izdarīt tādu nieku: uzģērbt sarkanas kurpes..:)
Tik forši!!!! Tā izsmējusies sen nebiju - paldies komentētājiem.
Kailumiņš jau pa Āfriku.......kādā greznā Marokas viesnīcā dzer tēju uz balkonu, vēro palmas un plašo horizontu, uzmetot pa reizei acu skatienu uz baltajiem pensīšiem, kas kāto pa patukšo ielu...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
13.03.2012 18:18
Nu, nez vai sanāk dzert tēju. Viņa droši vien cīnās ar vardarbību Āfrikā un darba ir pilnas rokas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
14.03.2012 12:44
sveicināti , skaistulīši !
Jā tā ir - Afrikā būt par sievieti ir baigā neveiksme. Es biju DĀR un Namībijā. Tur apmēram 20 % iedzīvotāju slimo ar aids un viņi turpina nelietot prežus. Kad saslimst , tad iet nevis pie ārsta, bet pie savām burvēm, bet tās iesaka "atvērt" jaunavu , tad izārstēšoties. Kā gids teica, tad nesen visa Namībija bijusi šokā par ziņu, ka viens aidinieks izvarojis 6 mēnešus vecu meitenīti. Drausmīgi.
Bet vispār - ceļojums bija tāda fantastika, ka es vēl tagad neesmu atguvusies. Baltie vīrieši tur , starp citu, ir smuki. Ja mani bildinātu, laikam precētos un tur dzīvotu. Lūk.
šo filmu es arī skatīju, nošokējos par dziedniecības metodi ar jaunavām.

esi nosauļojusies brūna?
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
14.03.2012 13:31
Kādu filmu ?
Brūna esmu tikai drusku. Jo sākumā smērēju 50 spf krēmu, pēc tam izdomāju, ka tā nemaz nenosauļošos un tad to krēmu smērēju tikai pēcpusdienā.
Un okeānā nepapeldējos, jo izrādās tur iet aukstās straumes un ūdens bija ap 15 grādiem tikai , bet nu tās krāsas, tie viļņi un to pēdas smiltīs , skaisti.
Un safari mums bija , necerēju , ka tik daudz dzīvniekus redzēšu.
es arī ar vieglu sārtumiņu ierados no Āfrikas, kaut gan LV parasti vienā dienā nosauļojos.
bet dzīvniekus viņu zoodārzā skatīju :))

uz Safari medībām veči parasti augustā brauc, reiz gribēju līdzi, bet pārdomāju.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
14.03.2012 22:31
Re kādas mums te ceļotājas :) Bet vai tad Tu kailā nezini, ka katru reizi kad veic ārstēšanos ar jaunavu, ir jāveido videoatskaite ko publicē intrnetā. Vot Inka@ arī noskatijās :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
man druscin lielaks par12 cm vai tas tevi apmierinatu?
Kāds man varētu paskaidrot jēgu rakstīt vecos tematos jaunus komentus.. Īaši šādā veidā.. Es saprotu, ja vnk problēma ir līdzīga un nākamais jautā padomu, bet šitas vnk smieklīgi...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
03.12.2012 11:55
Jēga ir foruma nepiesārņošanā ar līdzīgām tēmām kuras atkārtojas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
un cik vecam jābūt puisim ?
Sveika es esmu jauns mazs puisis un es gribu ar tevi iepazīties es esmu 1.61m garš un pārejos izmerus un bildes saņemsi ja jautasi!
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
02.03.2013 08:21
Nē normāli iepazīšanās sludinājumi jau iet vaļā. Jauns un mazs tad priekš kam tev jau meitene, esi jau izjutis meitenes čožiņu? Gribās viņu palaizīt?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.03.2013 08:22 by enfuego.
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
03.03.2013 17:18
Jauns un mazs vēl nenozīmē, ka gadu ir maz... Jauns ir arī 20 gados :) Kaut gan tagad jaunatne sāk no 12... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
04.03.2013 03:24
Jā šī paaudze diemžēl i,r vārd sakot bezspridelņika paaudze!
mad smīkņādams
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
04.03.2013 11:27
...ja cūka nevar pacelt savu šņukuru uz augšu, tad viņai viusr rēgosies tikai sūdi un nodirstas siles...:)...bet tas tā...
Re: velos iepazities ar puisi, kuram mazs...
04.03.2013 11:39
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...ja cūka nevar pacelt savu šņukuru uz augšu,
> tad viņai viusr rēgosies tikai sūdi un
> nodirstas siles...:)...bet tas tā...
__________________________________
Paldies. Dažreiz te tiešām var pasmieties, kas Dr.lv ir reta privilēģija. Paldies optimistiem:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: