gejiem labvēlīgākā valsts

Aizsāka janeks89 

Sveiki!

Par cik jau labu laiku apsveru iespēju doties dzīvot uz citu valsti savas homoseksualitātes dēļ (un nevis ekonomisko iemeslu), tad vēlētos uzzināt citu forumiešu domas - kura tad ir tā labākā vieta tādiem cilvēkiem kā es.
Kādu laiku atpakaļ sliecos par Amsterdamu (tā jau laikam tāda klasika gejiem), taču gribētos angliski runājošu valsti un pilnai laimei siltāku klimatu. Bez šīs pieminētās valsts, kuras vēl ir, tā teikt, draudzīgākas?
Nav arī saprotams, varbūt grūti noticēt, ka kaut kur ir iespēja precēties un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Jo varbūt tā ir ilūzija?

Es maksāju nodokļus valstij, kura mani negrib un neatbalsta manas intereses. Man ir ļauts audzināt bērnus tikai tad, ja būšu kopā ar sievieti. Un... es jūtu, ka ja palieku Latvijā, tad vējā aizpūsta jaunība garantēta. Neredzu jēgu šeit attīstīt savu biznesu. Taču es to visu iespējams varētu darīt citā valstī, tikai kurā?
regejs
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
26.04.2018 23:17
Kur problēma to iegooglēt? Te diez vai ir kāds gejs, kurš pārzinātu tādus jautājumus.
Vai arī gribi pasūdzēties?
Pilsone
27.04.2018 12:30
Es domāju Latvija ir jauka un draudzīga valsts.
par kādu bērnu audzināšanu tu runā? dabā nav tādas programmas ,ka vīrietim no vīrieša dzimst bērns,tad nesaprotu ,par ko satraukums?Ko tu taisies audzināt???precaties,dzivojat kopā,bet nevajag pīt iekšā bērnus tur,kur viņiem nav paredzēts būt!

ā ,jā ,pareizi,jūsu tiesības...bet bērnam arī tādas ir!gan uz tēvu,gan uz māti,gan uz tēva mīlestību,gan uz mātes mīlestību,gan uz sievišķo,gan uz vīrišķo...a kautkādā nesaprotamā savienībā,viņam pašos pamtatos tās tiek grautas! un kas no tā var izaugt?nu saproti pats....takš to dumai fedja!!!

tas tāds mans viedoklis!interesanti būtu dzirdēt tavējo!
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 13:48
filja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> par kādu bērnu audzināšanu tu runā? dabā nav
> tādas programmas ,ka vīrietim no vīrieša
> dzimst bērns,tad nesaprotu ,par ko satraukums?Ko
> tu taisies audzināt???precaties,dzivojat
> kopā,bet nevajag pīt iekšā bērnus tur,kur
> viņiem nav paredzēts būt!
>
> ā ,jā ,pareizi,jūsu tiesības...bet bērnam
> arī tādas ir!gan uz tēvu,gan uz māti,gan uz
> tēva mīlestību,gan uz mātes mīlestību,gan uz
> sievišķo,gan uz vīrišķo...a kautkādā
> nesaprotamā savienībā,viņam pašos pamtatos
> tās tiek grautas! un kas no tā var izaugt?nu
> saproti pats....takš to dumai fedja!!!
>
> tas tāds mans viedoklis!interesanti būtu
> dzirdēt tavējo!

100% piekrītu. Latvija Jums nav draudzīga ne jau homoseksualitātes dēļ, bet bērnu dēļ, ko Jūs pinat iekšā. Jūs neesat tādi paši kā heteroseksuāļi, Jums nevar būt bērni. Iemācieties vienreiz pieņemt to, lai nepildās bērnu psihiatriskās klīnikas. Agri vai vēlu viņš gribēs kaut ko zināt. Kā jūtas surogātmāte -- vai par to Jūs arī domājat? Tās parasti ir sievietes ar zemiem ienākumiem, kas ziedojas ģimenes dēļ, bet pēc tam visu mūžu iekšēji raud par mazuli, ko nēsājusi zem sirds. Īrētas dzmedes, pirktas olšūnas... Tas nav normāli.

Latvijā vēl ir kaut kādas ģimenes vērtības, tāpēc tā Jums nav draudzīga. Jūsu draugs pagaidām ir infantila domāšana.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2018 13:50 by Runcene.
Runcen,ja mēs būtu pāris,mums dzimtu skaisti bērni!!!
zanīte
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 17:09
Ak tad šitā??? Un kas maksās uzturnaudu??
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 17:15
filja, nu jau, nu jau, gan jau Tev būs kāda gana konservatīva dāma. Es varu iet par omi, ja Jums pašiem tādas nebūs.

Zanīt, par ko Tavs teksts? Īsti nesapratu?
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:00
Katrs piedzimst un mirst pats. Pats arī veido savu likteni.Tev atvērta visa Eiropa. Arī Kanāda.
Ja mans dēls vai meita būtu homoseksuāli. es darītu visu , lai viņš/a, aizbrauktu prom no šīs oligarhu saplosītās valsts,
Cerēt uz kaut ko ir muļķīgi. Jo laiks iet.Tas aiziet neaptveramā ātrumā.
Cita lieta, ja visus oligarhus pieliktu pie sienas.
Visur būs sākumā grūti. Pirmajai aizbraukušajai paaudzei jau nu noteikti.Domā, cīnies par sevi un savu laimi. Piemēram ,Somija pēc 2017.g. rādītājiem Laimes indeksā ieņem 1 vietu.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.05.2018 19:56 by Mazdakteris1.
regejs
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:07
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja mans dēls vai meita būtu homoseksuāli. es
> darītu visu , lai viņš/a, aizbrauktu prom


Bet vai tad Tev ir bērni? Šķiet, tu pats biji homo.
Runcen,tas vairāk kā joks bij domāts!vnk mūsu viedokļi ļoti bieži sakrīt!
par omes lomas piedāvājumu paldies!pagaidām ar oriģinālajām viss ir kārtībā!!!
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:18
Cita lieta, ja visus oligarhus pieliktu pie sienas./c/

Jā, tad nu gan mēs būtu laimīgi bet tagad- ak vai, ko lai nabadziņi darām, apceltie un apbižotie.
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:20
Oligarhi ir visur, un homoseksuālā kopiena, cik nu no viņiem pazīstu, ir diezgan pārtikuši ļaudis. Neviens te viņus neaiztiek, vienīgi ir jautājums par laulībām un bērniem, ko lielākā daļa sabiedrības neatbalsta.

Starp citu, to negrib arī visa LGBT kopiena, vairāk viņu vadoņi, kas saņem normālas naudiņas no Eiropas utt.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:20
Tikai vajag atcerēties ka upuriem visas problēmas iet līdz lai kur tie brauktu. Un neatkarīgi no apstākļiem.
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:21
filja, šausmas, šausmas, un es jau domāju, ka pa īstam. :D :D :D
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:22
Tur jau tā lieta ka neviens neaiztiek homoseksuālus cilvēkus bet vajag atstāt bērnu audzināšanu dabīgajām ģimenēm. Un nevis uzspiest visiem Stambulas vērtības.
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:25
Ivar, 100% piekrītu (izrādās -- es pat dažreiz Tev piekrītu!!!). Daži pazīstami geji pašlaik cīnās pret netaisnību Apvienotajā Karalistē. Var cīnīties, piemēram, par to, lai bezpajumtnieku ēstuvē viņiem ēdienu pasniegtu puķainos traukos, nevis baltos. No tā pat var uztaisīt tiesas lietu.

Te es nudien gribētu jautāt -- nu vai tiešām cilvēkiem nav nekā cita darāma? Nu taču meklējiet sev partnerus, tusējiet pie alus kausa, ejiet uz koncertiem... ja nav bērnu, tad uzreiz jādara stulbības.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2018 23:55 by Runcene.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:27
Runcene, nuTu jau ne tikai filju laimīgu vari padarīt:)))
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:35
Domāju, ka tik unikāla neesmu.
Redz, Tu pat upura lomas struktūru esi apguvis... nu jauki, jauki. Ja jau ir tēmas, par ko parunāt, kāpēc ne...:)
filju laimīgu nevar padarīt...viņš vai nu ir laimīgs vai nav...un tas nav atkarīgs no Runcenes...bet,atzīšos,Runcenes rakstītais man ļoti patīk!
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:54
Es jau teicu ka kaut ko es arī atzīstu no tā visa un minēto laikam apguvu visai sen, cita lieta kā tas praksē sanāk, nav tik diži gājis vēl kā gribētos ar uzstādījumu nomaiņu bet tas laikam ne tikai man..
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 18:56
Jā, filja, es gan neesmu tik absolūti pašpietiekams, ir lietas ko divatā labāk darīt:)
ir ir lietiņas ko darīt labāk divatā...bet vai tad laime slēpjas tajās lietiņās ko dara divatā?
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 19:14
Ļoti lielā mērā - jā. Vismaz tās veicina ļoti laimes sajūtu.
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 19:16
Var, protams, kļūt neatkarīgs ne no kā bet- tad nekas vispār arī nekādu kaifu dzīvē nedos.
tad tu vēl neesi dzīvi redzējis,ja visa tava laime slēpjas tajā ko dara divatā....
iii
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
27.04.2018 20:17
Varbūt:))) Jādomā ka Tu esi un vari pastāstīt, tikai- es neteicu ka visa laime bet- ļoti lielā mērā.
viņi
27.04.2018 22:56
Viņi visi gribēja tev teikt, Tu esi foršs cilvēks .Simts procenti
Re: gejiem labvēlīgākā valsts
28.04.2018 00:04
Es ļoti ceru, ka viņš ir foršs. Lai tāds būtu, nav jāgrauj dabas likumi. Dzīvo nost, un būs labi. Arī Latvija tad būs laba. Tik daudz jaunu vīriešu ir uztaisījuši te normālus biznesus. Pa vadiem var strādāt arī uz ārzemēm, it sevišķi IT jomā.
Enrica nerunā visu vietā!es nevienā brīdī negribēju un nedomāju tā teikt!!!no autora tā arī nesagaidiju viedokli par bērniem....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 17?
Ziņa: