Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?

Aizsāka dzivotaajs 

Un Jūs neesat ciniska? Tad tagad citiem būtu pamats apsaukāt Jūs? Un sakiet- ja kāds nav ļoti slims tad viņu apsaukāt ir attaisnojami ?
karalis ir kails?
Ivetinj
Re: Kā izdzīvot mēnesī ar 700 euro?
27.02.2018 15:30
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Būs labāk, ja es šo vidi pilnībā atstāšu.

Tikai par, tikai par!
Nē, nu es ciniska neesmu bijusi. Kas nu nav, tas nav. Esmu uzaugu strādnieku rajonā un manas pirmās bērnības draudzenes bija meitenes, kas sastaptas bija parkos un uz ielas. Dažas no viņam bija no nelabvēlīgām ģimenēm, kuras es bieži aicināju pie sevis paēst, kleitas, no kurām izaugu, atdevu tām, kas bija gadu jaunākas, gadījies bija, ka arī morāli biju aizstāvējusi. Man nav bijuši aizspriedumi pret tiem, kam dzīve mazāk labvēlīga bijusi.
Varbūt tāpēc tik asi biju noreaģējusi. Varbūt... Cinisms man sveša lieta.

Visu labu! Pietiekami jau vakar te nokvernēju.
Jā, nu tādas Jums tās manieres ir, kā no ielas. Bet vai tas ir attaisnojums?
akvai - par kādam tādām manierēj jūs runājat? Vienai no manām tālaika bērnības draudzenēm, kurai māte bija sēdējusi cietumā un tikmēr viņa pati bija dzīvojusi internātā..., ziniet, burvīga dzīve viņai, burvīgi bērni, meite mākslas zinātniec ar visiem grādiem. Tādas tās lietiņas..., tā, ka, viss ar mums, foršajām bijušajām bohēmas cienītājām, vislabākajā kārtībā... ;)
varu piepalīdzēt akvai un izcelt gaismiņā dažas no Jūsu manierēm-Jums patīk lielīties,Jums patīk saukāties...

z man šķiet,ka Jūs īsti nemaz nesaprotat ko mēs gribam Jums pateikt....
Jūs jau man piešuvāt visas pasaules vainas, bet esiet tik mīļī pameklējiet vēl... ;) ka kaut kas nepaslīd garam nepamanīts...
Jā- par šīm manierēm es jautāju.
Nu varbūt nevajag vēl, pietiks ja Jūs drusku padomāsiet jau par to kas ir pieminēts.
neko es tāpat nepiešuvu...palasiet savus tekstus...saukājāties Jūs,lielijāties Jūs!tātad nekādas pasaules vainas netiek Jūms piešūtas...un ja to pasaka vairāki cilvēki,varbūt,tomēr ir vērts aizdomāties!!!
Ir jābūt izcili slimiem, lai nejustu, ka nedrīkst bariņā pret vienu, duraki.
bezmaksas psihoterapija...mēs dodam Jums iespēju ieraudzīt savas īpašības...labas vai sliktas tam nav nozīmes...galvenais ieraugiet tās...
Jūs atkal saukājaties!MĒS neesam pret Jums,bet mums nepatīk Jūsu īpašība saukāties publiski....par lielīšanos nerunāšu...
Jums vajag saprast ka neviens Jums nevēl ļaunu bet parāda Jūsu patieso seju.
Man to psihoterapiju varētu savajadzēties tikai tad, ja vēl joprojām turpināšu būt starp jums.

Man nav ko Jums teikt. Tiekiet galā vispirms katrs pats ar sevi un neaizmirstiet piepalīdzēt ne tikai savējiem.Savējiem piepalīdzēt ir dabiska lietu kārtība... Ne no tā pasaule kļust labāka.

Viss us pašu rokās!
viss Jūsu pašu rokās.
Tieši tapēc jau mēs rakstām jo man neliekas ka Jūs kaut ko labu pasaulē ienesat. Varbūt Jums liekas?
piepalīdzēt savējam var tikai tad,ja viņš lūdz pēc palīdzības...gadijums ar Jums lieliski to pierāda...Jūs taču esat savējā,bet palīdzību nu nekādi negribat pieņemt!...
Mans bezmaksas limits nav bezizmēra un nepietiek visiem.
Kas Jums ir bez maksas? Te diez vai kaut ko ļoti kādam vajag, Jums vajag.
Biagā jau nu palīdzība... vispirms apliet ar mēsliem un tad tēlot, ka gribētu reanimējat.
Es nožēloju katru burtu, kas bija rakstīts virtuālā vidē.
Šī pasaule nav mana. Mana ir realitātē, kur cilvēku var redzēt, kur var dzirdēt balss intonāciju, kur var redzēt sejas mīmiku, kur var reāli nolasīt, kas un vai nav kas.
Palīdzība ir tā lai Jūs saprastu kā vajag uzvesties un kā nedrīkst, un neviens Jūs nav aplējis tā kā Jūs to darāt.
pag,a kur Jūs esat aplieta ar mēsliem???
!!! Administrācija !!!! , lūdzu bloķēt no šīs diskusijas un dzēst ārā visus

Akvai, z., filja, iii

komentārus sakarā ar offtopic un troļļošanu.
jā ,administrācija!dzēsiet un blokējiet visus tos neliešus,kas ir piesārņojuši tik nopietnu tēmu!!!kā viņi vispār ko tādu varēja atļauties!!!tas ir tik briesmīgi,ka šitā notiek!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 11?
Ziņa: