Mīļàkà par samaksu

Aizsāka Nsss 

Mīļàkà par samaksu
21.08.2017 08:51
Kur varètu bùt klupšanas zemakmeñi śàdam piedàvàjumam..Sveiki.meklèju mìļàko ar tikśanàs vietu.esmu gatavs materiàli Jùs atbalstìt ieskaitot katru mènesi kontà 3000 eiro.
Teikśu godīgi.man kà vientuļajai.kas negrib ikdienà màjàs vìrieti..vilinośi.
Varat izpausties viedokļos;)
Jaunpuisis
Re: Mīļàkà par samaksu
30.08.2017 18:40
Katram savs. Man interese apmierinat gulta sievieti pilniba bet kamer tas nesanaks naksies piebremzet..
Re: Mīļàkà par samaksu
31.08.2017 21:45
Vispàr ne pa tèmu un nesapratu.bet ok..katram savs. Pilns google kà uzspiest uz pareizajàm pogà sievietei
nezinu?
Re: Mīļàkà par samaksu
03.09.2017 14:25
Man tāds piedāvājums izklausās ārkārtīgi bīstams..... Ar nopietniem zemūdens akmeņiem. Jo, kas gan tāds varētu būt jādara, lai solītu tādu naudu? Tikai kaut kas galējs, iespējams, sievieti traumējošs vai fiziski apdraudošs. Un, bez tam, solīts makā nekrīt. Tik pat labi, tur var būt nopietns cilvēktirdzniecības gadījums, kad pazūd ''ar galiem''. Tad jau drošāk būtu kāds gadījuma mīļākais, kurš neuzturas ilgi mājās un netraucē. :)

Pat ja pieņem, ka patiešām cilvēks ir gatavs kaut kādu aptuvenu naudu ieskaitīt, tāpat nākas noskurināties.... Jo, loģiski domājot, vai daudzi spētu ikdienā atļauties tādu ''honorāru'' dot? Un, ja tiešām var, tad tas liek aizdomāties par kaut kādām tik lielām seksuālām īpatnībām, ka mati varētu slieties stāvus. Moš vispār neiznākt vairs no ''kabineta''. Kāds no latvju daudznaudniekiem.....

Iespējams, esmu pārāk piesardzīga, bet manas pārdomas būtu šādas. Neriskētu. Nu ir jau dāmītes, kurām ir baigā iekša uz visādu vīrišķu tīšanu ap pirkstu un tamlīdzīgi, bet tās tad arī nebaidās, bet dara.
Cilvekgala
Re: Mīļàkà par samaksu
06.09.2017 14:48
Neklausiet propogandu! Klausiet sevi! Mus censas partaisit par to kas mes neesam. Nevajag lauties. Man galigi nav nekas pret frikiem kamer neaiztiek mani un citus negativa veida jo cilvektiesibas visiem dotas BET ja provoces par daudz tad pie pirmas izdevibas uzies gaisa u.tml.
Re: Mīļàkà par samaksu
06.09.2017 22:25
Nè.šito variantu atmetu:D nu neticu kkà..tik dàsni latvji nemèdz bùt;)...bet paldies par domàm! Pašlaik ir viens reàlàks variants. Tomèr ideja bij laba.ja patiik gan sekss.gan nauda tad jauki to apvienot vienà;p

Jàizguļàs..vakarnakt bij pilnmèness..nav gulèts..tà.ka neñemt mani nopietni
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: