Sveiciens

Aizsāka ku! 

Sveiciens
18.11.2016 12:28
Sveiciens visiem forumiešiem Valsts svētkos. Mūsu Valstī atkal valda sveši kungi un alkatīgi Kangari un tautai te nekādas teikšanas nav bet vismaz formāli mūsu Valsts skaitās neatkarīga. Paldies Dievam par to! Cerams, ka Trampa uzvara ienesīs kādu svaigu plūsmu šajā sastāvējušajā dīķī...
Re: Sveiciens
18.11.2016 20:35
Paldies, ku!

Die Fahne hoch!
Re: Sveiciens
19.11.2016 15:56
Pievienojos ar pateicību.
Ko ievēlam to dabūjam.Ejot pie urnām nevajag balsot par oligarhu partijām.
Priekā!
Re: Sveiciens
19.11.2016 18:59
Interesants raksts:

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/635218-nakotne_bus_pats_interesantakais_laiks_mums_visiem_kopa_ar_latviju

It īpaši beigās, kad autore uztina kāsi un ievilka dūmu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sveiciens
19.11.2016 20:36
Paldies, ku!

Mūsdienās, lai apmaksātu lielos valsts projektus- modernu armiju, kvalitatīvus ceļus, labu medicīnu, zinātnes attīstību, vajadzīgs daudz nodokļu maksātāju- tie diemžēl, nav piedzimuši. Arī esot bez derīgajiem izrakteņiem, Latvija vairs nespēj būt neatkarīga. Mūsdienu globalizācijas apstākļos attālumi ir sarukuši, ekonomiskās saites paplašinās un Latvija ir tāds kabatslakata lieluma pleķis uz pasaules kartes. Mums vienmēr ar kādu būs jābrāļojas. Diemžēl.
Re: Sveiciens
20.11.2016 16:13
kachenite, es esmu reālistisks cilvēks un es nerunāju par ekonomiskām saitēm un par brāļošanos. Es runāju par situāciju, kad viens "bralis" otram saka - izpis dirsā visus savus mājinieku, es Tev par to iedošu naudu villai un Bentlijam. Un otrs tā arī izdara.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 5?
Ziņa: