Nevelk uz kāzām.

Aizsāka Jaunpuisis 

Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
08.08.2017 23:08
Starp citu: Man ir aizdomas par vēlvienu teoriju - pagātnes dzīves ietekmi uz esošo.. Smejaties ja neticat bet teiksim mani vecāki izbrīnījās ka esmu piedzimis tāds kas jau būtu dzīvojis un reinkarnējies - es neaugu tāds pats kā visi - es daudzas lietas jau sapratu no pusvārda un tik modernismu piemācījos klāt jo tas nebija pagātnē.. Man vienkārši traucē ka persona kam tas viss būtu jāatceras un jāzin lai evolucionētu pareizā virzienā, proti Es, nav piekluve tai informācijai. Un arī tam var būt izskaidrojums - pagātnē bija svarīgi tie saucamie "apsolījumi un zvērējumi(bez asinīm)" un tas ar var būt tas kāpēc man nevelk uz precībām JO piem daudzi cilvēki starp šodienas populāciju meklē iepriekšējā dzīvē atrasto otro pusīti u.tml. un tāpēc liekas ka neinteresē..kamēr atkal netiksies un nepabeigs iesākto. Jebkurā gadījumā esmu reālists un normāls, bet man dēl citiem negtib ticēt bet kā saka - patiesība un taisnība eksistēs neatkarīgi ko par to domājam. Sievietes kas patiesi paanalizēs sapratīs ka man kā vīrietim ir iedzimta vēlme viñas mīlēt un rūpēties par viñām privāti un kā cilvēkam rūpēties par pasauli publiski. Tas ir bijis vienmër, a ja vajag pierādījumus tad agrāk vai vēlāk dabūs..ir lietas kas ir saskañotas ar Dievu..vai Velnu..nav svarīgi ar ko bet ir...
Re: Nevelk uz kāzām.
10.08.2017 19:34
Mans Dievs....
Šito nenogurstošo pļāpāšanu. Sevī iegrimšanu. Laikam jau dzīvoklis pilns ar spoguļiem un Hare Krišnas grāmatām?



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2017 09:35 by Mazdakteris1.
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
14.08.2017 11:15
Tad redzēsim, bet ironiski ka dzīves skola māca ko citu nekā to ko māca bērniem kamēr tie aug un skolā iet. Visu laiku likās ka sievietes grib patiesu mīlestību no vīriešiem(kas man vienmēr bija) bet laikam lai 100% apmierinātu vajag būt kam kas diezvai būšu(visādi izredzētie) jo ja sieviete negrib vīrieti tādu kāds viņš ir bez papildus ekstrām pat ja vīrietim pietiek tad neredzu iespēju kopdzīves izdošanai..
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
18.08.2017 14:14
Būt par draugu vai mīļāko ir viegli jo tur nav tāda situācija ka sievieti var ievainot. Bet cik man stāsta precības starp virieti un sievieti ir ļoti nozīmīga padarīšana priekš viņām. Negribu lai pasaka izrādās problēmu čupa dēļ nesaderības ko nevar zināt kamēr neapprecas. Ja būtu iespēja uzzināt vai der tad nav problēmu..
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
13.09.2017 03:34
Un vēl es nevaru izvēlēties jo patīk visas, bet nezinu vai es viņām patīku. Un negribu nevienu aizvainot neizvēloties pārējās. Mīlēt viegli ir tikai pa kino.... un vēl dzīve mācīja ticēt augstāko spēku eksistencei pāri mums...
Jaunpuisis
Re: Nevelk uz kāzām.
28.10.2017 15:23
Nav jau tā ka negribas bet ja jau nevar godīgi būt kopā tad apsveru domu iet solo BET tad jābūt iespējai ejot solo palīdzēt viņām visām izdarot kautko ko Visums grib..bet ko tieši?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 14?
Ziņa: