Smukums nenoveco un ir gaumes lieta

Aizsāka CW 

Čau visiem. Ziņu portāli labi atmasko cilvēkus. Kā parādas kāds notikums tā visi komentē. Nu vo. Šoreiz gan parunāsim nevis par negatīvo bet pozitīvo. Tie paši TOP i ar cilvēkiem. Neviens jau nesaka ka ikdienas cilvēki nav skaisti bet TOPos paši vainīgi ka nepiedalas. Un tas ka ķermenis noveco ar nav rādītājs. Smukums jau nav gaļa bet ko nu kurš saprot ar to. Un ironiski ka īstie aplicēji ir tie kas par sevi nerūpējas un pat iet uz burgerēstuvēm bet skauž citus. Nu jēga? Nav jau tie TOPisti tik kruti. Katram savs.
Re: Smukums nenoveco un ir gaumes lieta
24.07.2016 19:51
Vai tas ir sakarā ar to Latvijas skaistumkonkursu? Jā jā, tad es to neesmu skatijies un komentus arī neesmu lasijis. Man parasti nekad nepatīk pirmās vietas ieguveji. Un bieži vien mana izvēle pat netrapa pirmajā trijnieka. Tatad mana gaume atšķiras no "viņu" gaumes. Es nezinu kas ir tie "viņi" bet man nekad nav prasīts kas man patīk...

Bet no otras puses, kāpēc gan vajadzētu domāt, ka burgerēstuvju apmeklētāji nevar adekvāti spriest par skaistumu?? Vai tikai tie var pareizi novērtēt kas ir "kopti" un "rūpejas par sevi". Mani piemēram abi šie trendi nenormāli besī...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Smukums nenoveco un ir gaumes lieta
25.07.2016 12:11
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Vai tikai tie var pareizi
> novērtēt kas ir "kopti" un "rūpejas par sevi".
> Mani piemēram abi šie trendi nenormāli besī...

Un CV rakstītais "esmu komunikabla"... :D Dzīvē tas parasti nozimē nebeidzamu tarkšķi.

Citādi absolūti precīzi.
Re: Smukums nenoveco un ir gaumes lieta
25.07.2016 18:07
Mani vispār tādi skaistuma "topi" neuztrauc. Paskaties to bildīti, palasies "Privāto dzīvi"- un?

Mis un Misters skaistumkonkursi ir vajadzīgi reklāmas aģentūrām lai atrastu fotogēniskus modeļus, ar ko reklāmas fotografēt. Reālajā dzīvē katrs skaistumu izvēlas pēc saviem standartiem.
Re: Smukums nenoveco un ir gaumes lieta
25.07.2016 18:42
Smukums mums katram cilvēkam ir iekšās, nevis ārienē.

Un man ir ļoti smukas iekšas, vismaz tā man teica pēc ultrasonogrāfijas apmeklējuma.
Re: Smukums nenoveco un ir gaumes lieta
25.07.2016 20:05
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Smukums mums katram cilvēkam ir iekšās, nevis
> ārienē.
>
> Un man ir ļoti smukas iekšas, vismaz tā man
> teica pēc ultrasonogrāfijas apmeklējuma.
______________________________________
Urā! Vēl viens patīkams mirklis/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: