Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...

Aizsāka angelika 

Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 16:40
Interesanti un kadi argumenti bus delenam? Es neblaustos,to te dzirdet nevar,meginu cik var atri sarakstit,varbut dazreiz haotiski bet tie kas saprot,sapratis...par kadu ipasuma sadali diez iet runa? Vinai nav ipasumu,cik var teikt...un man gan ir arguments nevaru veikt vinas aprupi ar saviem 75 euro invalida pabalstu,ta ka delinam ar saviem 3000,erikiem menesi bus vien japadoma labi,. Advokatu? Par 500,euro stunda,smejies?:-)
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 16:41
Labi,pat tad ja to suuda gabalu nesudzesu tiesa,tad kur likt māmułu? Ja māmuļa negrib nekur iet?
Māti tu likumīgā ceļā nevari likt nekur. Šaubos, ka tu ar saviem 75 eiro esi spējīga par dzīvokli maksāt, tātad to dara vai nu tavs vīrs vai māte. Viņas dēlam spēcīgs arguments bus tieši šī dzīvokļa dāvinājums (jeb pārrakstīšana) meitai. Pārrakstīja, tātad lai tur arī māte lai dzīvo - pie meitas, kam atdeva savu īpašumu. Īpašumu, ja nevar vienoties par pārdošanu, var tiesas ceļā dalīt. Atkal pretarguments var būt dokumenti, kas pierādītu, kā dzīvoklis nokļuvis meitas īpašumā.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 17:42
Dzivokli maksa virs,pusi dod mutere,tas tik vel truka,ka es maksatu... :-) skaidrs ir viens,lidz tu pradi padomu,izradisies tu vel ta vainiga un slikta,bet to ka babulja ed nervus un ir vecuma demence tas nevienam neinterese. Skaidrs,ja delens pec 15 gadiem atnaks uz berem un telos kruto delenu,kurs rupejas par veco..
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 17:44
No sakuma ir atbalst,pec tam ej un dari,pec tam ej dist,nekas Tev nespid meitenit,slauki vien talak savas mates sudus..
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 17:45
Tikai kads palaidis garam,ka tika piedavati labi izremonteti dzivokli vecenitei,un neka. Tatad...
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 17:50
Par tām tiesām skaidrs,bet kā cilvēcīgi paskaidrot un rīkoties,kā tikt no viņas vaļā,atbildi īsti nesaņēmu,kaut bija,kas atbalsta,jā,viennozīmīgi ar māti kopā jau nu dzīvot nevajadzētu...bet..tātad rezumē otro reizi,ka neko izdarīt nevar,vienīgais paraut vīli uz citu valsti un viss...ko visticamāk būs jārealizē. Lai cik bargi tas neskanētu,par mani TOREIZ arī viņai bija nospļauties,kaut zināja,ka būs tad jādzīvo pie miskastēm...ok.
Ko nozīmē "māte maksā pusi par dzīvokli"? Kredītu vai komunālos? Katrā gadījumā, ja māte maksā pusi, tad daudz sūdzēties nevar, viņa savu daļu sedz, jūs tomēr esat trīs cilvēki, un puse ir vairāk kā trešdaļa.

Ja dzīvoklis pieder Tev, pārdod un ejat dzīvot citur, nu, nesanāk 70'000 iecerētajam dzīvoklim, bet pērciet lētāku, vai tad galvenais nav tikt prom no dzīvošanas ar māti? Štrunts, ka ne tik kruta vieta, kā gribētos, vismaz sava. Un ja mātei ir iztikas minimums pensijā, tad viņai pašai jātiek galā (kā to diemžēl dara daudzi pensionāri Latvijā), kur un kā dzīvot pēc tam. Es daudz ko no tiem postiem nesaprotu, sajukums liels, kas kuram pieder un kas ko maksā, cik kuram ienākumi. Bet kā jau egle norādīja, dēlam par labu kalpo tas, ka Tev ir mātes dzīvoklis atdāvināts/norakstīts.

Neviens Tev nevar iedot zelta variantu, skaidrs, ka kompromiss jāmeklē, kaut kur kaut kas jāzaudē arī Tev, tā vienkārši no mājas vecāku izsviest nevarēsi. Bet pašai jāgrib kaut ko darīt lietas labā, kaut vai to pašu dzīvokli pārdot, vai atrast kaut ko izīrējamu sev, un peļņai izīrēt istabu savā dzīvoklī, paskatīties, kā māte uz to reaģē. Jums pieder vērtīgs īpašums, līdz ar to finansiāli valsts Tev nedos neko.

Par to kosmētiku un drēbēm gan nesaprotu pārmetumus, arī slimi cilvēki grib labi justies. Tas, ka viņa nepirks drēbes, veselību neuzlabos. Un ja jau viņa kaut ko maksā, tad pārmetumi par naudas tērēšanu ir lieki.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 18:21
Bet tas ir loğiski,ka viņa maksā,kurš tad maksās? Vīram jau pietiek ar mani,šaubos ka vēl jāuzstur mana māte. Nē,kaut ko zaudēt negrasos,esmu pieradusi staigāt tikai brenda drēbēs,un zeltos utt,man interesē tikai dzīvokļi Marupe,Babite,Baltezera...tāda nu esmu..protams,ka mani ienākumi nav tikai 75 :-),bet ko un cik un kā lai paliek manā ziņā.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 18:22
Komunalos,kadu kreditu.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 20:00
Pati grib brendos un zeltos staigāt, bet mātei, redz, aizliegs pucēties! Vēl nemaz nezini, kāds vecuma marasms un plānprātība sagaida Tevi?
Kas Tev daļas gar mātes pē...? Mazgāt Tev liek, vai? Un par to vēl netā svešiem cilvēkiem stāstīt,- nu moins!
Tavs super puper dzīvoklis atrodas Mārupē- Baltezerā- Babītē, ka vietā neko savādāku negribi?
Tev pašai komunikācijas stils ir ne visai patīkams. Kā sauc- tā atskan.

Jo tālāk lasu, jo vairāk Tu man sāc likties tāda nesimpātiska beibe.

Te nav nekāds atbalsta klubiņš. Ļaudis izsaka savas domas. Nevienam internetā nav pienākuma bezmaksas sniegt Tev juridiskos padomus (par ko Tu mums pārmet, ka nestāstām visu, kā Tev gribas.) Kas grib, tas kaut ko iesaka. Sorry, bet gadās, ka ne visas mūsu idejas Tev patīk.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.07.2016 20:03 by kachenite.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 23:51
Egle pateica tā, ka vairs nav ko piebilst.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
27.07.2016 00:26
Klau,Tu mani redzi,nē! Es Tevi,nē! Kas Tev ir,ko gribu to rakstu vai par pi,vai pe.. zini,esmu simpātiska beibe,tā kā nošāvi garām. :-) haha!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
27.07.2016 00:28
Par egles teikto,neko,tikai dēlam ieeja kremēšanas zālē būs liegta! :-)tas mani priecē!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
27.07.2016 09:31
Saulīt, es nešaubos par Tavu burvību, bet nevajag sad.... attiecības ar vecākiem tik kapitāli. Turklāt Tu esi pieļāvusi milzīgu kļūdu, savā laulībā dzīvojot kopā ar māti. Un nav svarīgi, vai Tu to nojauti, zināji, nezināji.

Katrai rīcībai ir sekas, kur citi reizēm nekā nevar līdzēt.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
27.07.2016 12:37
Runcene piekrītu,protams,tās ir sekas... paldies! Jauku dienu!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
27.07.2016 12:40
P.s.ar tēvu man viss bija ideāli,lielā mīlestība...bet...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 15?
Ziņa: