Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...

Aizsāka angelika 

Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
24.07.2016 13:35
Biju kādu laiku atpakaļ pacēlusi šo tēmu,bet diemžēl nekas nav mainījies,kā te citi rakstīja ievietot viņu nespējnieku namā,neviens ārsts neparakstās,jo uzskata to visu par dabisku. Reāli lien manās un vīra attiecībās,man 39,viñai 80.pati esmu slima,2grupa un cīnīties ar viņu un viņas izdarībām,kuras esot normālas vairs nav spēka. Kaut vai vai tas ir norm,ka viņa staigā pa māju mazajăs biksītēs un krekliņā gar manu vīru? Viņam 37. Var nočurāt kādu pili uz poda,pasaka es to nedarīju,tad kad prasu kapēc melo,neko neatbild,kā pasaka ka vēlamies atseviški dzīvot,tā histērija un raud,ka metam ārā,lūdzu lai iet izīrēt kādu dzīvokli,nē,nav pa makam,vīrs gribēja nopirkt dzīvokli bet tālāk no mums,atšuva,ejiet d..es nezinu ko darīt 14 gadu laulība sagrauta ar viňas murgiem,visur okškerējas,taisa scēnas...utt.utt..kad nokakāja garām podam,tas no vecăs tēmas,tad noskaidroju,ka tas notiek tapēc,ja oakakā un pakaļu slauka piecełoties no poda otrādāk,visu laiku viss man jātīra,viňai ir dēls kuram tuvu 60,tas vispār neliekas ne zinis jau gadus 15-16. Dzīvo 3 ist,dzīvoklī tikai ar sievu,bērni sen savā dzīvē,un es domāju,kapēc tagad viňa nevarētu padzīvot pie viņa uz kakla? Man saka,ka te pierakstīta un neko es nepanākšu bet man pašai tik slimai un biežajam epilēkmēm un reibońiem utt,aiz vińas visu vākt vairs nav spēka,pašai seja 39 jau kā vecai tantei no nervozēšanas utt.vai tiešām nav izejas un risinājumu? Man vēl jādzivo 15 gadus ar viņu? Pašiem ir doma vaļit prom no LV.bet kur likt şamejo??? Draugi sen te nenāk..ciemos...viss smako viňas istabā pēc vecuma,remontu nevaram uztaisīt jo dāmai tas nav pa prātam. Ieciklējusies šaja dzivokli un tā arī to pateica,gribu dzīvot ar Jums forever,es saku ka mēs to negribam,kapec nesaprot...? Sekss arī 1 reiz ned..nu bac..sez no 17-2.00 tv..utt.utt.utt.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
24.07.2016 13:37
Viņa prasīja,kad Tu nomirsi meit,kam paliks dzivoklis man vai Tavam vīram?! Un ta visu laiku..
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
24.07.2016 13:53
Ko saka vīrs par šo visu??
Tas ir tikai normāli jaunai ģimenei dzīvot bez vecākiem. Jums uz to ir tikai tiesības. It īpaši, ja tas ir jūsu dzīvoklis. Vai viņas māte arī dzīvoja vecumdienās ar viņu (varbūt tas ir dzimtā ierasts)?
Galvenais nevajag aizsvilties un ņemt personīgi to visu. Parādat, ka jūsu dzīve pieder jums, nevis viņai.
Viņa ir ļoti vientuļa, baidās palikt pavisam viena.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.07.2016 13:54 by Synapscape.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
24.07.2016 21:01
Es neļautu bojāt sev dzīvi un sūtītu veckundzi uz pansionātu.

Iepriekš rakstīji, ka "bērnībā negribēja baigi rūpēties par mani,tapēc atzinu tikai tēvu,bet tas nomira,un pat tad viňa pateica,nu paldies dievam,ka nomira. Un bērnus netaisiet,-man jāizguļas..."

Viņa nav pelnījusi čakarēt Tev nervus



Edited 2 time(s). Last edit at 24.07.2016 21:17 by crucial333.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
24.07.2016 21:41
Tev taisniba,bet pansionata ka uzskata doki,tur vinu neviens nenem un nenems,jo ir ok. Atbildu uz jautajumu,ja dzivoklis bija vinas teva,tad vinas,bet tad kad biju pusaudze uztaisija uz paris tukstosiem paradu,tajos laikos,es biju naivs skukens,kurs vel macijas,samaksaju to paradu,jo muzam atceresos ka vina tiesas speja tikai vaimanat un raudat,un mani pie runas negribeja tiesnese laist,ko ta es sika...samaksaju un pec tam vina parakstija man,biezi prasu kapec man paldies nepasaki,vina saka tu jau nepalidzeji bet onkulis ar kuru tu...guleji...nu bac negribu atcereties...un pec ta man aizgaja ciet širmis...nevaru vinu ieredzet.labi,talak,vinai ir dels,es nevaru caur tiesu vai ka savadak,lai vins vinu savac?kapec es???kapec man vienai jañemas?virs piekrita pirkt dzivokli vinai,ar labu remontu utt,pateica nafih ejiet d,tik talu nebrauksu,nu sorry Riga nevaru atlauties..ir padomi?
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
24.07.2016 22:47
Varbūt, ja ir līdzekļi, nenāktu par skādi aiziet pie psihoterapeita sakārtot domas, jo izskatās ir baigais haoss, varbūt vaina nav tikai citos?



Edited 1 time(s). Last edit at 24.07.2016 22:47 by crucial333.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 11:57
Nu ja laikam vaina ir abos musos ka negribam kopa dzivot ar mati,kura mus neieredz...
Neticu, ka neieredz. Ja tā būtu, tad sen jau būtu izvākusies. Drīzāk vientuļa un nelaimīga par savu dzīvi, baidās palikt viena. Arī konflikti ir veids, kā nebūt vienam.

Bet nu, nevar dzīvot tādā vidē, kaut kas jādomā. Ja vīram ir līdzekļi pirkt viņai jaunu dzīvokli, varbūt pērkat sev un vācaties prom? Un ir pansionāti, kuros var ielikt vecu cilvēku arī bez veselības problēmām (par maksu, protams). Tāpat var noorganizēt psihoterapeitu vizītes uz mājām, ja negrib nekur braukt. Vajag iet un meklēt variantus, ja pati esi slima un par māti nevari parūpēties, sociālajiem darbiniekiem ir jāpalīdz. Un terapiju vajag arī Tev, lai tiktu ar visu galā, terapija nenozīmē, ka Tu esi pie visa vainīga, bet to, ka Tev arī vajag palīdzību.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 14:36
Nu vinai virs maxim,vareja atlauties lidz 8.000 euro,sev esmu noskatijusi par 70.000,euro,bet savu varu pardot labi ja par 56.000,tatad!...nauda vel pasiem savam japieliek! Un tagad virs atsakas vairs pirkt,jo neuzskata ka vinam butu vecai vecenei ar untumiem vispar dajebkas japerk,pieteiek ka visu cakare visus 14 gadus.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 14:39
No 16 gadiem man bija tendence iet pie pesteliem,gaisregiem utt,zini man visi pateica,Jums meitenit visas kaites un nelaimes no Jusu mates,vinai tada energija,ok,piegriezas,lidz tomer aizgaju pie slavenas astrologes pagajuso gadu,kura pateica,dzivosi ar mati kopa,driz mirsi!!!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 14:40
Vina pateica,ka pansionata neies ! So dzivokli vina nevar atlaties samaksat,jo mums vins loti dargs...atkrit..
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 14:42
Ja mes parvaksimies uz Skandinavijas valstim,kur es lai lieku vinu??? Zvanit delenam? Kuram vina pie d. Pansionata neies...es neredzu izeju vispar...
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 14:44
Socialie ka tad tie vinai var palidzet,ja gimenes arsts pasaka ka vinai viss ok. Tas ir mana gim,dr,pateica ka vecuma demence,bet vinas ne,jo vina vinai konverta dod...utt..
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
25.07.2016 15:19
Atbildi uz jautājumu "Kāpēc tikai man?" Tu nedabūsi- vnk tādas kārtis dzīves loterija izdalījusi. Jāspēlē ar to, kas ir.

Incanti, kas būtu, ja uz jautājumu "Kad tu nomirsi, kam tu atstāsi dzīvokli- man vai vīram?", Tu atbildētu: "Gaidu kad nomirsi tu!" ;)
Nav smuki, protams, bet mātes jautājums arī nav smuks...
Ja skatās no juridiskā viedokļa- mantojums pirmajam pienākas aizgājēja laulātajam, tikai pēc tam- citiem 1.pakāpes radiniekiem. Tā ka mātei nespīd... Vīram spīd dzīvoklis. Viņa ir jau tādos gados- laikam pati ar saimniecību vairs galā netiks? Tādēļ vēlēties Tavu nāvi viņai ir neizdevīgi. Vari to viņai mierīgi pateikt, ka tad viņai sū būs jāvāc pašai, paika no bodes nāks pati un ūdens krūzi pie gultas tad pienesīs Puškins... Un vispār- Tu vairs nevari viņas izgājienus izturēt- pārvāksies uz citu valsti. Lai zvana dēlam, ja baltmaizi no bodes vajag atnest... Tas der?
Cik saprotu, šitais tantas eksemplārs ir pieradis visu mūžu spēlēt citiem iz nerviem un nostādīt Tevi upura lomā. Enerģētiskais vampīrs? Kas notiktu, ja Tu vairs neļautu viņai baroties no savas enerģijas trauka, atbildot tādā pašā stilā un ignorējot visu, ko vien var ignorēt?

Psihoterapeits vecajai kundzei nederēs- tas der tikai tad, ja cilvēks pats grib. Šeit kundze pshtrp pasutīs tālu tālu... Neatceros: vai ir mēģināts iebarot viņai psihiatra izrakstītās nomierinošās zāles?
Autorei pašai gan derētu psihoterapeita palīdzība- vismaz palīdzēs savākt garīgo haosu.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.07.2016 15:20 by kachenite.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 10:05
Vēlreiz uzsvēršu, ka jums ir jācenšas dzīvot atsevišķi. Kaut vai izīrējat viņai dzīvoklīti. Vecāku attiecības ar bērniem mūžīgi pasliktinās, kad bērniem sākas pašiem sava dzīve un joprojām viņi dzīvo kopā. Bet, sākot dzīvot atsevišķi, tās tikai uzlabosies. Jūs sāksiet ilgoties pēc mātes, un viņa pēc jums.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.07.2016 10:06 by Synapscape.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 12:23
Es iziret nevaru,bet vina ar saviem 300,euro nepavilks,un laukos dzivot negrib,teiksim kaut kur talak,tak ir jau izrunats,kur var ta dabut dzivokli ar komun,pa lidz 150-160,euro???nekur! Un veljoprojam gaidu padomu no kada par delu...vai tad tiesam tas tikai uz manu kaklu? Nopietni?!
Nu ar to dēlu vienīgi var sniegt tiesā civilprasību, ka šamais nerūpējas par māti, civillikumā noteikti ir panti, uz ko atsaukties. Līdz ar to no dēla tiks piespriesti līdzekļi mātes uzturēšanai. Tālāk pašiem jāiet prom no dzīvokļa, lai kundze dzīvo viena pate, bet uz viņas kontu katru mēnesi jāpārskaita noteikta naudas summa, lai šī sedz komunālos. Vai arī naudu nedot, bet segt komunālos pa tiešo. Un viss! Iespējams, vēl būtu jāatrod kāda kopēja, kas par nelielām naudām 1 x mēnesī atnes pārtiku. Un viss. Šitā maķenīt padzīvos un sapratīs, ka nu sūdi vagā un, iespējams, attieksme pret meitu mainīsies.
Pansionātā tiešām nevar ielikt pret paša gribu, toties var samenedžēt naudu no abiem bērniem un būtu gan kopēja, gan apmaksāts dzīvoklis.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:15
Juriste pateica,ka lai aizmirstu par dela iesudzesanu,jo neesot tada likuma vairs,un ar 300 euro vina varot izstikt,uz veikalu iet pati,tur viss ok. Mes nevaram aiziet jo tas ir mans dzivoklis kurs japardod!!!! Kur tad mes ar viru dzivosim??? Par kadiem šišiem? Par maniem 75 erikiem pabalsta invalidu?
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:16
Merkis ir pardot manu dzivokli,nopirkt izremontetu un mutere lai pati tiek gala ar saviem 300,erikiem..lai pati izire. Utt. Vai ari pardot un uz arzemem forever...
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:17
Man gribetos lai dels savac un viss...
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:19
Vina pirm paris menesiem uz ielas smagi krita,parsita galvu,salauza roku,rakstiju delam,entas reizes kas notika,pat neatbildeja..es taisiju est,mazgaju vinu,mazgaju vinas traukus,vedam zales utt,tas viss norm,bet kapec vinam par to nekas??ko darit ar tadu radijumu,kuram pue tam pilna d.ar naudu,mazberni vinai 3 visi biezie! Ar entajam privatmajam utt...wtf!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:32
Un es atvainojos dama nevar izstikt ari ar 300 euro,jo regulari iet pie friziera,manikira,pilna maja ar drebem,smarzam,tusam,utt..taja pasa laika zinot vel 3 damas 80 gadigas,i ne perk drebes,ne kosmetiku utt,netere naudu pa labi pa kreisi..ehh..bezpoļezna,cik es vinai neesmu teikusi,kam tev 80 gados to visu,vina tak neklausas...vina vel nak paśurit pa musu mantam kamer neesam majas,kas nopirkts par cik,un beigas kapec ..
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:35
Kadu laiku atpakal vina man prasija,ka butu labi vinai ari uztaisit depilaciju pežai...kooo????nopietni?!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 13:41
Ja Tu viņu drīksti mācīt, kā viņai tērēt savu naudu, tad viņa arī prasa Tev atskaites par Taviem pirkumiem. :)

Kas attiecas uz kosmētiku- ir cilvēki, kam sevis kopšana ir svarīga dzīves daļa. Ir svarīgi justies sapucētam, lai garīgi justos labi. Sava veida dzīves garšviela.
Prasība tiesā var arī nebūt mantiska rakstura. Dēls nerūpējas par māti, ir likuma panti civillikumā, kas nosaka, ka jārūpējas un ne tikai mantiski, bet arī pati aprūpe. 188. pants civillikumā, ja tu pati neesi īsti gudra un pat nesaproti, ko juristam prasīt. 196. pants arī. Sniedz prasību tiesā, ja jūs tur savā ģimenē nevarat tikt galā. Es tikai baidos, ka ar autores prāta spējām nekas neiznāks. Nu neiznāks, neiznāks, cietiet tālāk. Tiesa šajā gadījumā ir vienīgais ceļš.
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 14:46
Egle,un kas ir ar manam prata spejam???
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 14:48
Juristam prasiju ko darit lai tagad dels savac muteri. Vai dod katru menesi 50 evrikus ja nevar izdzivot.. par to kosmetiku,labak lai nemiz bikses un nedirs apkart podam,ko dod kosmetika,ja prats ir čau?!
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 14:51
Es visus tos punktus,darga,zinu no galvas,par 188 ari uzcepos jo juriste pateica ka lai atslabstu neko nepanaksu,juriste gan protams radiniece...
Re: Netiekam vaļā no mātes,stāsts turpinās...
26.07.2016 14:52
Varbut speciali saka,ka neko nepanaksu,nabaga radinieci zel palika laikam...
Ar tavām prāta spējām, angelika, ir tā, ka tu sākumā saki, ka tāda likuma nav, pēcāk saki, ka zini Civillikuma pantus no galvas. Likumā nav punktu, ir panti - tas tev vēlreiz par prāta spējām. Ir jāiet pie normāla jurista uz konsultāciju. Ar normālu situācijas izklāstu, ar dzīvokļa dokumentiem un tā tālāk. Un ko nozīmē - neko nepanāk. Panākt mēģina to, par ko prasība celta. Dēls nevar savākt māti, jo viņam būs ļoti spēcīgi argumenti. Ja tu to neapjaut, tad tev tiesā tiešām nav ko darīt, jo bez advokāta būsi nulle. Var mēģināt aprūpi sadalīt starp abiem bērniem, var mēģināt piespiedu kārtā sadalīt īpašumu un pēc tam abi bērni veic aprūpi. Par to visu var cīnīties tiesā, tava bļaustīšanās forumā ir tukšs numurs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: