neinteresants forums

Aizsāka rsu med studente 

rsu med studente
neinteresants forums
30.06.2016 17:57
Šai forumā nav nekā baudāma un diskusijas cienīga. Visus ierakstus pārsvarā komentē 3 personāži (ku- kuram nav nekādas med.izglītības, runcene - izbijis feldšers un tagad farmācijas nozares darbone, mazdakteris- feldšeris). Viņi ir visur un atbild uz visu - nepārprotami "ģēniji", kuriem ir absolūta taisnība :)
Klopējiet ciet šo forumu un neblamējaties!
Re: neinteresants forums
30.06.2016 19:47
Neviens jau nav vainīgs,ka "ģēniji" RSU konsultē tikai par naudu vai lielu naudu.Cilvēki ir uz nabadzības sliekšņa un nevar to atļauties. Atliek RSU studenti,kuri augstprātīgi spļauj virsū kolēģiem vai feldšeri,kuri kaut kā mēģina cilvēkiem palīdzēt.
Dr.lv nav tikai" tīro mediķu" konsultatīvais centrs. Tā ir vieta kur tikties pašiem slimniekiem ar noteiktiem profiliem. Līdz šim es biju ļoti augstās domās par RSU mācību spēkiem un studentiem. Kuri seko Ārstu ētikai. Sākot no sanitāriem un beidzot ar profesoriem- visi ir cienījami cilvēki.
Piemērs armija. Neviens ģenerālis neko nevar izdarīt bez kareivjiem un instruktoriem.
Es vienmēr esmu teicis,ka karavīri ir skelets,instruktori muskuļi,virsnieki nervu sistēma un smadzenes ģenerāļi. Atņemiet medicīnai ( armijai) vienu no šīm sistēmas sastāvdaļām un kas iznāks?
P.S.Es neticu,ka ierakstu ir veikusi RSU studente. Aizdomīgi pazīstams rakstības stils. Arī sieviešu dzimte,izsaka man daudz.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.06.2016 19:50 by Mazdakteris1.
egle1
Re: neinteresants forums
30.06.2016 20:51
Neesmu nekāda mediķe, ne feldšere, nekā. Ja man ir ko teikt, atbildu. Vienkārši pēc pieredzes varu pastāstīt, kā parastais pacients. Man 45 gadi, dzīves gaitā šo to nācies piedzīvot dažādu ārstu sakarā, kaut gan uzskatu, ka man veselība, tfu, tfu, tfu, normāla. Sporta sadaļā nekomentēju, kaut pati sportoju, vienkārši neko nelietoju no piedevām un sporta ārstus man nevajag. Uzskatu, ka cilvēks pats var sev palīdzēt ar dzīves paradumu maiņu, bet tabletes ierīt ir vieglāk.
Bet tā psiho sadaļa gan pārvērtusies par trako namu. Kaut kādi nenormālie ar savām dg un medikamentiem.
Re: neinteresants forums
30.06.2016 21:36
rsu med studente, kur ir problēma? Nāc un interesanti komentē. Un kāpēc nevar diskutēt? Var. Ar mani piemēram par klizmām. Ar Mazdakteri par to, ka visiem jāiet pie ģimenes ārsta :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
moljers
Re: neinteresants forums
30.06.2016 22:48
un es ?
interesanti, kas es esmu ?

diskutēt ? par ko ? ar ko ?
kāda jēga ?
kam no tā labāk ?
neviens ārsts , te neko nekad nerakstīs, vismaz regulāri, viņu noēdīs, visa tautas dusma par slikto med sistēmu viņam uzgāzīsies, kā milzīgs samazgu pods, ir jau pieredzēts :):):)
Neviens slimais šeit negaida diskusiju, bet reālu padomu, neviens mediķis neko nevar ieteit - vienīgi ejiet pie ārsta
Re: neinteresants forums
01.07.2016 00:06
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un es ?
> interesanti, kas es esmu ?


Paklusēšu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: neinteresants forums
01.07.2016 10:42
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> P.S.Es neticu,ka ierakstu ir veikusi RSU
> studente. Aizdomīgi pazīstams rakstības stils.
> Arī sieviešu dzimte,izsaka man daudz.


Ja Tu tēmē uz mani- rakstīšanas stils tāds pats kā man, bet tas neesmu es.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2016 11:06 by Johans Štr.
Re: neinteresants forums
01.07.2016 13:45
Nē, ko Jūs. Pat tuvu nedomāju par pastāvīgajiem apmeklētājiem. Ku,laikam, vairāk nojauš. Jo RSU studente nevar būt tik agresīva un aprobežota.
Re: neinteresants forums
01.07.2016 14:18
Mazdakteri, nē, nenojaušu. Man līdz šim nav acīs iekritusi šī IP adrese. Kaut gan neesmu arī speciāli meklējis. Bet kāpēc gan tā nevarētu būt RSU med. studente? Jaunā paaudze kā reiz tagad ir tāda.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: neinteresants forums
01.07.2016 14:31
Es ar neesmu mediķis, bet laik pa laikam iekomentēju no savas pacientu pieredzes. Tas te nav aizliegts. Jo labāk cilvēkam kaut kāda info, nekā nekāda. Ja RSU studente tik gudra- neviens viņai neliedz te laik pa laikam BEZ MAKSAS palīdzēt cilvēkiem ar informāciju, nevis kritizēt.

p.S. palasi calis.lv med.sadaļu- tur jautājumi par artrītu- jebkādu, reimatoīdo artrītu, ankilizējošo spondilartropātiju, u.c. sakrīt vienā tēmā- o, mamma mia- kas par kokteili! Te vismaz ļauži atšķir, ka tas nav viens un tas pats!

p.s., Runcene nav farmācijas biznesa darbone- viņa iztiku pelna, sēžot mājās pie datora. Es zinu Runcenes vārdu, uzvārdu, telefonu, esam tikušās "dzīvajā".
Re: neinteresants forums
01.07.2016 17:09
Es pie Runcenes gribu ieciemoties bet pagaidām nesanāk būt tai pusē. Tālu no manis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: neinteresants forums
01.07.2016 20:50
Zinu, ku!, Runcens man teica, ka Tu ziemeļpusē dzīvojot.:) (Nezi, kur viņa ir pēdējā laikā palikusi?)

Tagadējā psih. sadaļa man arī liekas galīgs sviests!
Re: neinteresants forums
01.07.2016 21:49
Mums psihenē bez Runcenes ir skumji, labi, ka vismaz ku! ir palicis.
Re: neinteresants forums
01.07.2016 21:54
Jaunas dakterīšas nicinājums pret vidējo personālu. Lopiski. Cienījami ārsti tā nedara.

Ej, meitiņ, paslauki dupšus, paliksi pazemīgāka. Ārsti, kas studiju laikā ir to darījuši, parasti ir citādi. Mums nevajag tik augstprātīgus mediķus.

Pārējiem sveicieni no runcenes, kas pašlaik sirgst ar remontu akūtās fāzes nobeiguma daļā. Biku puspabeigts būs, bet dzīvot varēs.

Man vēl nav visu IT vadu, līdz ar to nav neta, bet ir cerība, ka kaut kad būs.
Re: neinteresants forums
01.07.2016 22:07
Sveika, Runcene! Remontējies labi!
Re: neinteresants forums
01.07.2016 22:26
Sasodīts, Runcene! Tu turies stipri! Mums Tevis pietrūkst.
Re: neinteresants forums
02.07.2016 12:09
Patiesība jau mums visiem Latvijā vairāk vai mazāk ir sācies "remonts akūtajā fāzē"... Es arī jūtami mazāk komentēju kā agrāk un varu pa 3 un vairāk dienām neieiet forumā. Jādomā kā savilkt galus, paralēli domājot par koferu sakrāmēšanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: