Es tā saprotu

Aizsāka ku! 

Es tā saprotu
10.04.2016 20:14
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/603593-lm_gimenes_locekliem_asistejot_invalidiem_tiek_veicinata_vinu_sociala_izslegsana

Es tā saprotu, ka lieta virzās uz to pusi, ka nākotnē nedrīkstēs vairs kopt savus invalīdus un slimos tuviniekus... Jo tas redz neļauj viņiem attīstīties...

Nu, varbūt ne gluži tā, ka to ar likumu aizliegs, bet nemaksās par to un piemēram, slima bērna kopšanai slimības lapu nedos. Tā vietā dos aukli. Bet tai drosi vien būs jāpiemaksā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Es tā saprotu
10.04.2016 20:39
Neaizliegs nekur un neko. Pretējā gadījumā būtu jāiegulda miljardi vides pieejamības nodrošināšanai un simti miljoni kopēju servisiem.
Iespējams nemaksās, nu analogi PSRS laikiem, bija tev kopjami senči vai dzīvesbiedrs, maksāja vai tad par to? Grupu invalīdam, ja tas strādāja, tad grupu un algu, ja saslima, tad grupu un sl lapu. Viss.
Tāpat jau invalīdu organizācijas saka, ka vides pieejamība neesot sakārtota utt. Liks pašiem visur kustēt, sūdzības uz ES ies kaudzēm. Prasīs pacēlājus, nobrauktuves ratiem, pielāgot neredzīgajiem vidi utt. Pasarg Dievs, ērtāk ka kāds mājnieks apkopj. Valstij lētāk.

Kopējiem tak vajadzētu kursus, sertifikātus, med grāmatiņas. Jāatlasa gana uzticami, neaizdomīgi un lēti darbinieki. Kurš gribēs tā vietā lai nostrādātu dežūru klīnikā, maiņu lielveikalā, iet pa vairākiem mitekļiem kopt svešus par to pašu algu? Priekš kam? Nolauž dežūru kā sanitāre, apkopj telpas vai lielveikalā sakrāmē plauktus. Mājās mierīgi guļ. Kas braukā pa svešām mājām, tam var piezvanīt jebkad. Paprasīt kaut ko, kas aizmirsts utt. Kopjamie ir visāda rakstura. Viens ir kopt klīnikā, priekšniecības uzraudzībā, otrs ir braukāt pa svešām mājām;(.


Ar to slimības lapu bērna kopšanai ir tā, ka ļoti bieži cilvēki baidās ņemt. Vienā gadījumā bailes no darba devēja dusmām, citā iemesls ir tas, ka kaut kāds darba apjoms tāpat jāpadara. Daudzi ņem darbu no ofisa uz māju līdzi, faktiski strādājot nenormēto darba laiku.
Kam laba alga, bieži algo aukli. Sl lapa pirmo dienu nemaksā, tad %, tad atkal B lapa. To tik ātri neapmaksā, vajag iesniegt par posmu utt. Respektīvi, naudas ir mazāk utt.
Re: Es tā saprotu
12.04.2016 12:42
Negribējās taisīt jaunu tēmu. Runa par MUN režīma plaši aprunātiem izmaiņu plāniem.
Nu tur no xx gada katru mēnesi pilnas soc iemaksas vismaz no min algas utml diskusijas. Kā arī darbības jomu ierobežojumu utt utml.
Tie iesācēji nav te vajadzīgi un > lidosta vai lai iet pie cita ( laikam lielveikalos utml ) strādāt.
It kā jau bija laba ideja, atmetot prātošanu par optimizācijām un tukšo bļaustīšanos, kas raksturīga forumiem.
Piemēram, vesels bars jauniešu un pirmspensijas cilvēku kaut kādus pakalpojumus varētu sniegt, konsultēt utt. Katrs saprātīgs cilvēks saprot, ka iesācējam klienti un nauda nebirs kā pa reni. Pilnīgi skaidrs, ka nevar salīdzināt pat pašnodarbināto ar 10 gadu darbošanos nozarē ar iesācēju.
Tāpat sīko pakalpojumu veicēji nomalēs. Labi ja kaut ko sākumā sakasa.
Liels skaits cilvēku ir apguvuši izglītību, kur vqr sniegt konsultācijas, pakalpojumus, Vieni ir jauni nozarē, citi gados jauni, citi pirms pensijas.
Cik €€€ pirmajos mēnešos nopelnītu jaunietis, kas sāk labot telpas, datorus, varbūt ko radošu utt? Vai seniors nomalē, sniedzot kādus pakalpojumus mazam skaitam cilvēku, kuri nav ļoti turīgi. Kamēr nav savākta klientūra utt.
Labi, prasīs uzreiz katru mēnesi maksāt vismaz no min algas nodokļus, no pirmā datuma, kad reģistrējies? Labi, neļaus konsultāciju biznesā utml.

Ko dabūs pretī? Tagad daudzi nomalēs pasaka, nebūtu man pensija/grupa, cits darbs, neiztiktu ar to " biznesu " vien. Vai pilsētā iesācējs, kad daudzi atzinušies, ka pirmos mēnešus vēl sponsorējuši " biznesu "?


Ies uz lieliem uzņēmumiem par strādniekiem, mazākiem par aploksnēm vai reģistrēsies kā nabagie, paprasīs pabalstus un ies pelēkajā zonā? Jo nevarēs katru mēnesi sakasīt nodokļu min obligāto normu? Tagad vismaz kam saimn darbība, pabalsti netiek dažādi.
Kas gribēs paši uz sevi strādāt, lai meklē xxxxx€ ko iegrūst iekšā vai ja neatrod, tad lidosta ?
U.K, piemēram, ja esi IK analogs, var maksāt dažus paundus mēnesī, gada beigās iesniedz visus dokumentus un izrēķina, cik jāmaksā nodokļi. Protams, kam ir algotie darbinieki, tam citi noteikumi ar ikmēneša utml nomaksām par xxx.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.04.2016 13:00 by smail.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 9?
Ziņa: