bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi

Aizsāka smail 

bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
31.03.2016 19:40
Parunāsim par ļaunajām bulciņām, valsts ienaidnieku sāli un balto nāvi ; cukuru.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
31.03.2016 20:34
Patreiz sēdu pie datorīša un ēdu auzu pārslas saceptas ar sviestu un cukuru...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
31.03.2016 23:07
Visu vajag ar mēru. Ārsnieciskās diētas iesaku. Tikai ne draugu ieteiktās. Vai iedomātās. Ja tā ir uzmācīga ideja, tad te vajag meklēt psihiatra palīdzību. Nejaukt ar psihologu.
Īstas slimības psihologi neārstē.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
31.03.2016 23:47
Kādi vēl psihiatri? Kvotas taču ir jātaupa!!! Un jākonsolidē.
Uzmācīgas idejas noved augstās vietās, ne psihenēs. Murgi sekmē karjeru.
Cīņai ar bulciņām psihiatri nepalīdzēs, MK rīkojumi ir efektīvāki par visiem ārstiem;).
Vienu gadu izskanēja ideja aplikt ar akcīzi cukuru un sāli. Neaplika, pietrūka atbalsta idejas ieviešanai.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 11:08
Gan jau apliks. I cukuru i sāli. Naudu tak vajag. Arī gaisu ar nodokli apliks. It īpaši izelpu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 12:51
Tagad citas prioritātes.
NĪ nodokļa aktualizācija.

Piemēram, man ir teikts, ka par sīkas kvadratūras dzīvokli Londonā ( mazu midzenīti ) nodoklis vienā gadījumā ~1700GBP gadā.
Diezgan paliela realitāte < ~1,5 % kadastra vērt gadā un viņa vismaz 80-85% tirgus cenas.
Apmaiņā ekselents serviss, piem NHS onkoloģija dermatoloģijā vai uroloģija kungiem ; " unikāla kvalitāte ". Gandrīz jādomā, ka elejas veronika tiešām reāla alternatīva, varbūt pat nekaitīgāka. Protams, katrs gadījums ir individuāls, bet ir atsauksmes ka lūgšanas tiešām mazāk riskanta lieta. Katrā ziņā es, pirms apmeklēt NHS specus nosauktajā, vispirms noskaidrotu vai esmu sakrājis bērēm vajadzīgos paundus.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2016 13:15 by smail.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 13:02
Jā, es te dzirdēju, ka vietām ir diezgan fantastiska situācija ar nekustamā īpašuma nodokli. Atkal būs parādi, tiesas, izlikšanas, pārvākšanās... Un tas viss dēļ valsts bezkaunības...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 13:25
Ārzemēs daudzās valstīs ir ļoti lieli NĪ nodokļa % no kadastra cenas, kuru tur tuvu tirgus cenai. Kas nesamaksā, uzreiz pieliek sodanaudu par kavējumu, nevar maksāt, izsola NĪ, atvelk izsoles utml izmaksas + parādus ar soda %, pārējo var savākt.
NĪ nekur nevar noslēpt, 100% kontrole iespējama vienmēr un ar simboliskām izmaksām. ZG elektroniskā datu bāze ir, tirgus cenu dati ir, primitīva programma sarēķina nodokli. 100* lētāk kā aprēķināt kvotu groza prognozi. Nodokļa aprēķina programma un sodanaudu par kavējumu aprēķina programma - primitīvākas kā algu aprēķina programmas. Lēti, ātri.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2016 13:31 by smail.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 13:47
Vispār es nerunāju par to, ka nevarētu būt dārgi īpašumi. Protams, ka tādi ir un būs. Bet ja īpasumam kuram agrak nav bijuši augsti nodokļi, maksa ātri pieaug un nav pa spekams tur dzīvojosiem ar viņu ienākumiem tad kaut kas nav normāli.

Es laikam esmu neglābjams sociālists bet es uzskatu, ka valstī nedrīkstētu būt situācija, ka 1 cilvēkam par 1 cilvēkam atbilstošas dzīvojamās platības uzturēšanu būtu jāmaksā vairāk kā 10% no minimālās algas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 14:10
Izskatās ka eiropā lieli nodokļi NĪ būs ātri un visur.
Valstīm ļoti vajag naudu. ZG datubāzes un tirgus cenas pieejamas. Nodokļa un soda naudu par kavējumu aprēķina formulas vienkāršas. Daudz var automatizēt ; programma pēc tirgus cenas nosaka kadastra cenu, izrēķina nodokli un fiksē, ir pārskaitīts nodoklis vai nav. Kam nav, automātiski izrēķina kavējuma naudu % katru diennakti.
Vismaz U.K tādas programmas esot ļoti sen. Viņas aprēķina NĪ nodokļa summu un soda naudas kavētājiem.



Edited 4 time(s). Last edit at 01.04.2016 16:26 by smail.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 20:59
Godīgi sakot, man ir vienalga, vai no nodokli rēķina automātiski vai manuāli. Galvenais ir rezultāts. Ok. Es neko nesaku un kaut kādai srānai būdai laukos nodoklis ir 15...20 eur gadā, bet sorry, vai tā ir tāda Rīgas attīrīšanas politika, vai kas?

Bet nu labi, atgriežamies pie tēmas. Es uzskatu, ka Statoil burgeris ir augstvērtīgs produkts. Ne ļoti bet tomēr... Liela daļa iedzīvotāju ēd sliktākas lietas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 21:27
Nav zināms. Ir vienkārša versija, ka ļoti vajag naudu. NĪ kadastra vērtība ir zināma ( to var pacelt, ja grib ), attiecīgi ērti izrēķināt, cik % nodoklis jāuzliek lai saņemtu nepieciešamo nodokļu summu.
Jūrmalā būs stingrāks efekts kā Rīgā ; NĪ ļoti dārgi, zeme dārga, darbavietu un firmu ļoti maz. Liels iedzīvotāju skaits strādā Rīgā un pierīgā.
*
Nav īsti skaidrs, kas ir slikts ēdiens, saka ka trekna gaļa. Šodien ēdu ļoti treknu gaļu, man personīgi garšo.
*
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
01.04.2016 21:56
Nav pierādijumu, ka trekna gaļa būt slikta. Ir viedoklis, ka tā organismam ir pat nepieciešama. Katrā ziņā tauki ir svarīgi organisma hormonālajai sistēmai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
02.04.2016 12:35
Šodien atkal ēdīšu treknu gaļu. Atklāti sakot, gaļa būs ļoti trekna. Tomēr pašsajūta pēc vakardienas ir daudz labāka. Ļoti gribas to trekno gaļu.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
02.04.2016 14:17
Kas tad Tev tāds, ka uz treknu tā velk? Pavasara ietekme? :) Un vispār, ko nozīme ļoti trekna gaļa? Treknāks par gaļu bez liesuma un ādas būt nevar. Un to sauc par speķi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
02.04.2016 15:01
Speķi gluži nē. Tādu taukaināku, kur tauki vismaz 1/4 svara;).
Speķi ziemā reizēm tiešām uz maizītes. Labāka sajūta kā no margarīna vai sviesta. Tas jau individuāli.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2016 15:17 by smail.
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
02.04.2016 15:22
Jā, speķis uz maizes noteikti ir labāks par sviestu un nesalīdzinami labaks par margarīnu. Bet gaļa ar 1/4 tauku, tas taču ir pats cimuss...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
03.04.2016 17:33
Daudzi moderni izglītotie jaunieši saka, ka tauki = nāve.
Man gan margarīns ļoti nepatīk, citi viņu slavē. Jauniete, kas studējusi Dānijā, bija šausmās, ieraugot ļoti trekno gaļu un speķmaizīti. Tie taču dzīvnieku tauki.....
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
03.04.2016 22:28
Manā izpratnē tauki = dzīvība, auglība... Bez taukiem = hormonalie traucējumi > neauglība > ginekologs > zāles > bezceris > psihoterapeits > mākslīgā apaugļošana > u.t.t. Tas viss maksā naudu... Bet mani personīgi tie tauki neuztrauc. Es netaisos dzīvot mūžīgi. Un pat vienkārši ilgi nav nepieciešams. Bet man ir svarīgi lai būtu garšīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bulciņa, tauki, cukurs un sāls - bubuļi
05.04.2016 13:25
Viens otrs, kas vēl >75 gados varēja pastrādāt, ēda taukus. Tur kas Dānijā studēja, viņa ne medicīnu bet citu sfēru. Tur sabiedriska lekcija par uzturu un lekciju cikli par vidi utt.
Es neesmu uztura speciālists, kaut kur jau to minēju. Man personīgi vienkāršāk = liekas labāk, bet jaunajiem modernais populārs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: