Pētera Apiņa garīgā veselība

Aizsāka ku! 

Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
14.04.2016 13:29
Ko tā skolas kontroles un labais ēdiens dos? Ja vecāki brokastīs un vakariņās dod bērniem ko grib.
Nebūtu ātro ēstuvju, problēma neatrisinātos.
Neēdu fast foodos, nepārzinu skolu pārtiku.
Vienkārši lielveikalos bieži redzu skolniekus rindā pie kasēm. Ar kolām, limpenēm, čipšiem, ledenēm utt. Tā ir izvēle, ko var mainīt ar audzināšanas darbu, ne aizliegumiem!

Kādas komponentes un kādi terori? Kādi aizliegumi. Valstīs, kur prasts asaru gāzes balons parastam pilsonim skaitās katastrofa! bandīti tak šāva ar automātiem;(. Viņi automātus paši izgatavoja no komponentēm vai prekusoriem? Veikalā nopirka?
Skaidrs ka ja bandīti spēja melnā tirgū dabūt automātus (!!!!), tad citas šausmas arī atradīs. Ies vini ko paši vārīt. Ja automātus dabūja, tad nauda droši vien pilna dirsa un sakari melnos tirgos.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
14.04.2016 22:13
Man jau sievas māsai viens tāds nākotnes pilsonis aug... 12 gadi. Tādu vārdu kā tētis, viņš iespējams pat nezin (jo citādi vel sāks jautāt). Bezkaunīgs, tusnis, ēd tikai uz vienas rokas skaitāmas lietas (ja neskaita našķus un čipšus). Katrus vīkendus jāved uz Makdonaldu... Bļeģ... Visu brīvo laiku pavada ar meitenēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2016 22:14 by ku!.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
24.05.2016 10:19
Ku, ko tu uztraucies. Ātrāk aizies no resnuma, imunitātes vai STS slimības. To sauc par dabisko atlasi.Pie viena paķers sev līdzi vēl kādu. Ja sabiedrība nedomā par savu drošību- fizisko, garīgo , morālo veselības jomā, tad par to ir jāmaksā. Reizēm dārgi un tiem, kuri ir bez vainas.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
24.05.2016 11:40
Ho, ho, Mazdakteri, Tu tak biji tā kā dabiskās atlases pretinieks? Nu tur zinātnes un medicīnas triumfs un visas tādas lietas... a te pēkšņi dabiskā atlase. Nu labi, es jau ar neko nesaku. Es saku, ka medicīna pārlieku iejaucas dabiskos procesos. Vien tik tā bēda, kādi būs tie mūsu nākotnes cilvēki? Tie būs sīriešu un afgāņu bērni? Vai tomēr iztiksim ar mentāli daudz tuvākām krievu un baltkrievu atvasēm?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
24.05.2016 16:55
Es runāju par izglītības un audzināšanas faktoru. Tā ir par mazu. Jebkuru-sīrieti,afgāni , latvieti var izaudzināt par krietniem cilvēkiem.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
24.05.2016 18:50
Mazdakteri, un kas pēc Tavām domām ir pie vainas, ka mēs pat savējos nevaram izaudzināt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
27.05.2016 17:05
Apini nevar nosaukt par garīgi slimu vai muļķi,tās ir nevainīgas īpašības...viņš ir melis un demagogs,tās ir sātaniskas īpašības.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
27.05.2016 21:55
Ko saprast zem vārdiesm savējos nevaram izaudzināt?
Ja nezagtu oligarhi. Ja pa kājām nemaisītos "tikumības " sargi un reliģiskie fanātiķi. Ja tiesneši, policisti, muita, VID neņemtu kukuļus, tad pietiktu līdzekļi bērniem un to normālai audzināšanai.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
27.05.2016 21:57
Lāsēnam.Dr. Apīnis ir augsti izglītots cilvēks. Viņš iet pret pelēko masu un tāpēc daudziem nepatīk.
Vienam piekrītu. Viņš par maz sauc lietas īstajos vārdos. Laiks pierādīs viņa patiesību un viņa lielumu.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
27.05.2016 22:48




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:34 by crucial333.
Re: Pētera Apiņa garīgā veselība
27.05.2016 22:58
Es gribēju teikt, ka mēs jau savus bērnus nevaram izaudzināt, kā tad mēs audzināsim tos pasaules klaidoņus no āfrikas?

Un Tu gribi teikt, ka citās valstīs kur ir mazāka korupcija situācija ar bērnu audzināšanu ir labāka? Domāju, ka tā nav. Tur ir tādas pašas problēmas un pat lielākas. Mums vismaz ir austrumeiropas rūdijums kas vismaz daļai ļauj parūpēties par sevi. Es domāju, ka problēma ir tā sauktās "attīstītās pasaules" monopolizētajā izglītības sistēmā kas ir tendēta uz pajoliņu reproducēšnu. Kā rezultātā, uzlabojot izglītības sistēmu situācija tikai pasliktināsies.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 15?
Ziņa: