Ka tas ir iespējams?

Aizsāka anonimus 

anonimus
Ka tas ir iespējams?
06.03.2016 20:57
Nedaudz pretīgs saturs. http://www.liveleak.com/view?i=707_1456952951



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2016 10:26 by osis.
anonimus
Re: Ka tas ir iespējams?
06.03.2016 21:03
Pēc stundas joprojām dzīva, zīdītājs jau sen agonijā nomirtu.
Re: Ka tas ir iespējams?
06.03.2016 21:08
Kā redzi, iespējams. Mēs taču ādu nemetam. Un ja mums norautu kādu locekli mēs arī būtu šokā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
anonimus
Re: Ka tas ir iespējams?
06.03.2016 21:32
Mums toties ir adrenalīns: https://www.youtube.com/watch?v=NsOBaV_93yQ
Re: Ka tas ir iespējams?
07.03.2016 21:52
anonimusteic:Nedaudz pretīgs saturs...
_____________________________________________________
Šādus skatus publicēt un nodot tālāk var tikai cilvēks ar slimīgām tieksmēm. Cilvēciski pretīgi.
Dr.lv apmeklē diezgan emocionāli nenotur-īgi cilvēki.
Vai tiešām to vajadzētu atļaut. Baidos,ka dzīvnieku aizstāvji iesniegs sūdzību par šo faktu.
Re: Ka tas ir iespējams?
07.03.2016 22:34
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Baidos,ka
> dzīvnieku aizstāvji iesniegs sūdzību par šo
> faktu.

Lai sūdz. Viņiem tāds darbs. Bet kāds mums sakars ar to? Ne mūsu čūska, ne mūsu filma. Un pat kopija šeit neglabājas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 10:32
Normāls cilvēks tādus skatus nemeklē un neizplata tālāk. Psihiski slimie jau nesaprot,ka viņi ir slimi:). Tas ir pierādīts fakts.
To sauc par sadismu. Sadisms sākas ar sīkumiem, it kā. Beidzas ar cilvēku medībām, mocīšanu un nogalināšanu. Es šādu kadru ielicējus uzreiz ņemtu uzskaitē un ilgstošā novērošanā. Tādas ir manas domas.
Diemžēl ,mums Drošības policija, Municipālā policija, Bērnu aizsardzības inspekcija un prokuratūrā nestrādā. To pierāda mūsu valsts pašreizējais stāvoklis.
anonimus
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 10:35
Medicīnas forumos ne to vien esmu redzējis - citi pat studenti liek autopsijas.
anonimus
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 10:47
Dzīvē neko vairāk par vaboli neesmu nositis un tad tikai tāpēc, lai nemokās.
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 11:03
Mazdakteri, pilnīgi piekrītu par situāciju valstī, bet gribu vērst uzmanību uz to, ka tādas lietas un vēl lielākas notiek arī citās valstīs, kur ar policiju viss ir kārtībā.

Es nepētiju kādas valsts jurisdikcijā atrodas augšminētais portāls bet acīm redzot viņu likumdošana to atļauj.

Un es nesaku, ka tas bija kas skaists un visiem rekomendējams. Tāds nu tas materiāls bija un kādam šķita, ka linku vajag ielikt. Cilvēki ir dažādi. Un nevajag zem visa meklēt slimības pazīmes. Starp citu, Mazdakteri, Tavu tieksmi cīnīties par taisnīgumu un pareizību es arī uzskatu par garīgu slimību. Normāli cilvēki tādas lietas nedara.

Un nav Tev taisnība, ka briesmīgu filmiņu skatīšanās noved pie cilvēku medīšanas un nogalināšanas. Cilvēki vienkārši skatās, piesātinās un atmet to. Ar retiem izņēmumiem. Bet izņēmumi būs vienmēr. Un tāpēc, ka ir izņēmumi, nevajag mocīt visu pārējo sabiedrību, kā Tev to gribas darīt. Tieši Tu esi tas sabiedrības kaitēklis kas grib savu viedokli uzspiest masām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 11:07
Ja esmu aizvainojis, tad lūdzu piedošanu.
Esmu redzējis gan individuālo, gan grupveida sadismu neiedomājamos daudzumos.Tāpēc nevaru ciests sadisma izpausmes tādos apmēros.
Ja mediķi liek apskatei autopsijas, un tās nepārkāpj indivīda tiesības,tad tas ir cits stāsts.
Ja jums nav sadistiskas tieksmes,tad jo vairāk, nesaprotu ieliktā jēgu.Tas ir pretīgi un var pamodināt slēptos instinktus jauniem cilvēkiem,kuri te var ienākt bez vecuma cenza.
Vēl viens jautājums. Kurš īsts sadists teiks,ka viņš ir sadists?
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 11:14
Nē, Mazdakteri, aizvainots te neviens nav. Es vienkārši uzturu diskusiju un aizstāvi savu viedokli. Ja es to negribētu, tad vienkārši dzēstu Tavus komentārus. Bet es gribu lai šeit ir viedokļu dažādība.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
anonimus
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 11:16
Jauniešu portālos ne to vien var atrast. Tieši zem šī bija komentāri "esmu ēdis lopgaļu tik svaigi ceptu, ka izjutu kā muskulis vēl saraujās" un par to, ka zivis ķidājot ir bijusi līdzīga pieredze, tāpat par cūku kaušanu. Tad jau visi ir sadisti.
Re: Ka tas ir iespējams?
08.03.2016 13:03
National Geographics filmas par siltasiņu dzīvnieku dzīvi Āfrikā. Kuras demonstrēja vietējā TV. Tur ir ainas, kā plēsīgie zvēri medī un apēd zālēdājus. Stirnēnus, zebras utt. Ar visu procesu no A līdz Z. Tas nav viss, arī trūdošas atliekas, maitaspitnus un vaboles, kas ap tām rosās.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2016 13:17 by smail.
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 10:25
Viena lieta ir rādīt dabiskus procesus dzīvnieku starpā.Otra ir rādīt cilvēku cietsirdīgu izdarīšanos ar dzīvniekiem.
Nevajag man mēģināt iestāstīt, ka tas ir normāli, dabiski, skaisti un nav saistīti ar risku attīstīt jauniešos sadismu.Esmu šo sadismu, gan kolektīvo, gan individuālo redzējis līdz riebumam. Gadiem ilgi. Bērnu nami,abas armijas. Tāpēc saprotiet pareizi manu reakciju.
Es ""Nacional Geografik " esmu skatījies bieži. Kaut kā neatceros pārāk naturālas ainas.
Cieņā.
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 10:58
Saprotam... Bet Mazdakteri, saproti arī mani. Es esmu visu mūžu cīnijies ar tiem kas māca "kā pareizi jādara". Principa pēc. Jo vismaz pusē gadijumu viņiem nav taisnība.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 11:07
Mazdakteri, cita starpā gribu piebilsts, ka pēc visa spriežot Tu es stipri atpalicis no reālās dzīves, kas tagad notiek. Tu dzīvo kaut kādā idealizētā pasaulē, kur visi dara areizi vai vismaz cenšas to darīt. No tā skatu punkta protams, ka bērnu nams un divas armijas ir ļoti nopietna pieredze. Un es Tevi saprotu. Bet pasaule ir mainijusies. Negodīgums ir plaši izplatīts valdībās un augstākā līmeņa kompetentajās iestādēs. Ļaunums ar vieglumu nonāk tautas masās un tur darbojas. Un es pat teiktu, ka agresijas līmeni ir nepieciešams paaugstināt. Jo zemā agresijas līmeņa dēļ Latviešu tauta ļoti cieš.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 14:25
Kā nenaturālas ainas? Tieši naturālas ainas;). Jeb iekšu izraušana agonējošam stirnēnam utt nav " asiņains skats ".
Vienkārši ko negrib, to neatceras! Tas ir noliegšanas mehānisms. Skatoties rietumu kinodokumentālistu - bioloģijas pētnieku filmas, ieslēdzas mehānisms > tā ir lielas firmas filma no rietumiem, tātad automātiski pareiza, nekas bēdīgs nevar būt;).
Turklat valsts TV tak rāda visu tikai skaisto un smuko. Tie ir tie jaunieši internetā, kas ir jācenzē un jāvaktē, ne tā?

TV arī rādīja to bbc filmeli par latgales donbasu. Nu tur tak varas darbu nebija, ja, jo tak TV = ētiskuma etalons, ne tā, ko?
Un nekad nerāda varas darbus ;).
Senāk uz neatkarības dienām rādīja filmu " Vārdi Marmorā ", filmas par bermontiādi utt. Padlaikos 17 Pavasara mirkļus, kur vienā sērijā tika uz balkona saldēts bērns - zidainis. Filma jauniešiem " Nenotveramie Atriebēji ", stop, ar pakāršanas ainu un pēršanas epizodēm!!!!
Tagad ir filma par napoleona kariem, kur rāda durkļu un zobenu cīņas, arī agonijas epizodes. Otra filma > par atentātu Sarajevā 1914. Ar spīdzināšanas ainām. Nemaz nerunājot par t.s pieminas filmām par koncentrācijas nometnēm.

Tā ir TV un tur viss ir pareizi, mīļi, jauki un nekas nervus bendējošs nevar tur būt. Ne tā?

Jutjūbes es neskatos, tur katrs var bāzt ko grib. Autopsiju izlikšanu es arī neatbalstu, jo lai no tām būtu kaut minimāla jēga, ir iepriekš jāmācās teorija.


Nē, labi saprotu, tagad ir cenzūras ideju apogeja. Tad nu brēksim par LV forumu cenzēšanu un dziedāsim pakaļ pavēlēm.
Tikai aizmirsīsim, ka mūsdienu jaunatnei tā info ieguve par pasauli notiek....angliski, krieviski, vāciski. Latviski nebūtu internetā nekā, no tā nekas nemainītos. Vienīgi valoda ātrāk izzustu, bet galvenais laikam ir cenzūras propaganda. Nīdēs internetu, TV rādīs ko grib ( tur viss uķi puķi ). Jaunatne tikmēr sēdēs angliskos, krieviskos un vāciskos forumos > būsim laimīgi, ne tā?
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 14:51
Autopsija, tas ir pat interesanti. Laiku pa laikam youtube paskatos ķirurģiju, dzemdības vai ko tādu. Nu un? Vot autopsijas līdz šim nebija. Ja neskaita to vacu dakteri ar tiem plastificētajiem līķiem. Būs jāpaskatās.

Bet vot daudzas mākslas filmas, it īpaši amerikāņu, gan ir tāda ko cilvēkiem nevajadzētu ļaut skatīties. Bet ko nu es, tas tak ir lielais bizness...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 15:00
Starp citu, par dzemdībām. Man kopš bērnības bija kaut kāds idiotisks priekšstats par to, ka dzemdības bez slimnīcas un ārsta nav iespējamas. Laimīgā kārtā internets mani no šīm slimīgajām domām ir izārstējis bet pasaulē joprojām valda ļoti apšaubāmi viedokļi par dzemdību norisi un runa te nav par tautu bet par mediķiem. Tā rezultātā ķeizargriezienu skaits daudzās valstīs ir uzkāpis virs 50% un turpina augt. Eiropa un amerika drīz būs tukšas tā dēļ vien. Jo ar ķeizeriem nevar atražot nāciju. Tad ir vēderā jāiešuj raiferis. Un tautu atražos tās "nevēlamās" nācijas kur sievietes dzemdē četrāpus vannas istabā (ja tāda vispār ir) starp kājām paklājot dvielīti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 15:20
Vienkārši, ja iepriekš nemācās, no autopsijas skatīšanās daudz mazāk jēgas.

Ķeizari? Tos jau bez vajadzības netaisa. .
Ķirurgam vieglāk uztaisīt vairākas citas plānveida OP, nekā vienu ķeizaru.
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 15:30
Ha, ha, nu protams, ka bez vajadzības netaisa. Jo kassē iemaksātā naudiņa jau ir "vajadzība". Bet indikācījas ar katru gadu aug. Pārmērīgas grūtnieču aprūpes un bagātīgā ķīmiskā uztura dēļ berni tagad nereti ir ta kā vepri. Tad vēl grūtnieču un viņu radu histērija + vēl tagad droši vien katrai vecmātei jau pa 2 prokurori stāv aiz muguras... Kam to vajag? Griežam vēderu un basta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 16:12
Ķeizars ne ASV, ne LV nav operācija ar kuru klīnika var labi nopelnīt.
To viegli secināt pēc cenrāžiem, atņemot izdevumus.
Kā arī ņemot vērā ķeizara kā operācijas īpatnības. Kas rada ļoti lielu slodzi personālam, kura ir nesalīdzināmi lielāka, nekā vairumam citu operāciju ginekoloģijā.
Pie ķeizara jāoperē ļoti, ļoti ātrā tempā. Anesteziologam jācīnās ar ķermeņa šķidrumu tilpuma strauju izmaiņu sekām utml. OP temps ir ārkārtīgi augsts. Intensīvi jāapkaro komplikācijas, ja tādas rodas utml.
Jaunie ārsti labprātāk iet strādāt praksēs, nevis grib kļūt par dežūrējošajiem ginekologiem - ķirurgiem neatliekamajā.
Nekāda olvadu " šrubēšana ", nekāda krūšu palielināšanas OP, uz kurām stāv rindā bagātnieces. Nekāda neauglības terapija utml.

Ļoti labi var nopelnīt ar neauglības ārstēšanu utml, krūšu platiskām OP, sejas plastiskām OP > kā reize jomas, kur arī ārzemēs daudz privāto klīniku.
Neauglības terapija vispār ir dārga > daudz dārgu analīžu un izmeklējumu > konsultācijas > konsiliji> ārstēšana > atkal daudz dārgu izmeklējumu > konsultācijas > konsiliji > ārstēšana > atkal izmeklējumi, analīzes > konsiliji > konsultācijas utml. Ķeizars, salīdzinot ar to, ir ods pret ziloni.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2016 16:47 by smail.
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 17:02
Par finansēm es neko nesaku bet operācijas specifiku es +/- zinu. Jā, ķeizergrieziens ir ļoti "netīra" operācija. Komplikāciju risks arī ir diezgan augsts. Toties bonusā nāk iespeja uz to norakstīt visādas šaizes, ieskaitot dzemdētājas nāvi.

Bet fakts paliek fakts, ķeizargriezienu procents aug, bet iegūto bērnu skaits krīt. Te arī apstāsies tie modernās medicīnas sasniegumi.

Nāks "atpalikušo" zemju iedzīvotāji un viss būs pa vienkāršo. Ja nu galīgi grūti ies tad izvilks dunci un uztaisīs nelielu epiziotomiju... Ja perineums pats nebūs jau ieplīsis tieši tik cik vajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 17:56
Ja iegurnis par šauru augļa izstumšanas iespējai, tad iegūt bērnu dzīvu ārā var tikai ar ķeizaru.
Ja dzemdību darbība ir pilnībā apstājusies un neatjaunojas, tad ar pliku " pagriešanu " neko nepanākt;(. Turklāt, lietojot stangas, ir paliels " īpašo mazuļu " skaits, kam reizēm jāmaksā 1 vai 2 grupa visu mūžu. Diemžēl. Neizskatās īpaši lēta opcija.

Latvijas medijos par pārmērīgu ķeizaru skaitu sāka runāt, sākoties kam.....tai ekonomikas krīzei. Sak, lai sievietes protas un meklē privātklīnikas, neslogo valsts budžetu, laikam?
Vēlāk gan medijos aktualizēja neauglības ārstēšanu ( patiešām " lēts " process, neko teikt ). Interesanti, kā tā korelē ar taupību? Ņemot vērā, ka pat EU attīstītajās valstīs ar bagātīgu veselības finansējumu ir daudz sieviešu, kas samaksā privātklīnikās piecu - sešu ciparu summas. Nav jau amerika, kur arī septiņu ciparu summas.

* Jā, diezgan pareizi, ja " marinē " dzemdības 2-3 diennaktis, tad, paldies dievam, " norakstīt " ir grūtāk. Tas ir pat ļoti labi, kad vismaz kādreiz ir jāatbild. Vismaz kādreiz. Paretam. Retu reizīti. *
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 18:27
Te ir jāsaprot viena lieta, ka modernā medicīna kā reiz pati ir visas tās problēmas savairojusi. Jo ir piedzimuši tie kam nevajag piedzimt un tad vēl ar dakteru palīdzību nodevuši savus neveiksmīgos gēnus tālāk...

Redz, "atpalikušajās" zemēs neveiksmīgās dzemdētājas norok, vārda tiešajā nozīmē. Nu vai vismaz viņu bērnus - pa daļām... Tā kā tur tā sērga tā neizplatās. Izņemot dažas āfrikas valstis kas sākušas iet "jaunattīstības" ceļu... Tur viņu tradicionālais midwifery ir iznīcīnāts modernais vēl nav importēts. Nauda nepietika. Tik vien kā AK-47 sanāca...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ka tas ir iespējams?
09.03.2016 18:45
Tur nav interneta un datoru!
Te citas problēmas ; holesterīns jāmonitorē, statīni jāpērk! Kungs nezina, klausīt ĢĀ vai kardiologam, ko darīt? Jāmeklē trešā ārsta viedoklis ; dzert statīnus vai nedzert. Ak šausmas, tik un tā pašam būs jāizlemj.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: