BezTabu

Aizsāka autors999 

autors999
BezTabu
01.03.2016 00:16
Šovakar BezTabu pa TV 3 bija veltīta tēma par ārstēšanās jautājumiem internetā, pāris sekudes pat paspīdēja šis portāls. Viņi pat izdomāja problēmu un pajautāja.. Atbildes un ārstu viedoklis gan diezgan atšķīrās..
Re: BezTabu
01.03.2016 09:35
Kaut kā pilnīgi neuztrauc mani tas...

p.s. Televīziju neskatos. Vispār.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BezTabu
01.03.2016 12:30
Apskatījos... tur ir Delfi vai Apollo diskusijas. dr.lv nav tur.
Re: BezTabu
01.03.2016 13:22
Brīnums būtu ja būtu. Palasīju ievadu - meklē internetā, neiet pie ārsta bla bla bla.
Tieši šeit neviens ne" ārstē " - Dg neuzliek, zāles neuzliek un neatceļ, sūta iet pie ārstiem. Pat vaimanātājiem ka vizīte būšot pēc 2 mēn nepadodas, labāk iesaka aiziet par maksu ātrāk pie ārsta utt.
Diskusijas par diagnostikas jaunumiem ir ētiskas, ar niknākām pilni lielāki mājsaimnieču forumi.

Kas grib " ārstēšanu " izklaidei palasīt - ir pilns ļoti netradicionālo forumu utt. Kur viss, no etioloģijas, patoģenēzes, klīnikas izpausmēm un diagnozēm ar terapiju un prognozi ir salikts no A līdz Z. Un """ār ste """ ar badu, sodām, pārskābēm, labām domām VISU.
Tikai tur prasīt neko nevajag, viss jau " gatavs " priekšā salikts.
Re: BezTabu
01.03.2016 13:37
Tā jau nu nav, šad tad te arī "ārstē". Pats esmu pārmetumus par to saņēmis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BezTabu
01.03.2016 19:02
Droši vien reti, jo nemanīju.

Ņemšu vērā - nevienā jomā, kur nav sertifikāts, neko neminēšu.
Galu galā te ir ielikts konsultatīvais tālrunis, cilvēkiem ir prim aprūpes ārsti utt.

Pašam gan šodien likās interesanta doma par alternatīvo jomu. Kā nekā, forumu daudz un nekādus dārgus izmeklējumus nevajagot.
Protams, citi lai dara kā grib, bet es tiešām priekš sevis MR/CT vietā apsveru domu apmeklēt kādu tanti vai onkuli. Sodas un līdzīgie arī ir lēti, instrukciju pilns internets, pat jāiet nekur nav utt. Varbūt palīdzēs.
Re: BezTabu
01.03.2016 19:20
Citi var darīt, kā grib.
Man tūlīt būs vizīte Stradiņos. Ja arī tas doks neko prātīgu pateikt nevarēs, tad tiešām jādodas uz alternatīvās medicīnas forumu pēc apvārdotas sodas- brīnumpuķes, cigun, labām domām, homeopātijas, brīnumpieskārienu tantes... :((( Nu, es vnk vairāk nezinu, ko darīt.

Par citiem medicīnas forumiem- pat es, bez medicīniskās izglītības, dažreiz saprotu, kāāādas muļķības tur tauta saraksta.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.03.2016 19:21 by kachenite.
Re: BezTabu
01.03.2016 19:30
Hmm? Būs jāatgriežas pie klizmu popularizēšanas. Redzu, ka dažām tas ļoti noderētu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BezTabu
01.03.2016 19:32
Kāpēc? KUS ir docenti un profesori, konsiliji. Viņi palīdzēs.

Kā muļķības? 1 Sodas un kādas 5-50 badošanās ordināciju shēmas, dažas pārskābes " brīnumshēmas ", pareizi jādomā utt. Nekādu vizīšu nevajagot, instrukciju pilns internets. To sodu un badošanos neapvādrodojot nekādīgi, iet nekur nevajag. Viss internetā.
Ar puķēm, to saknēm utt gan ar respektu - dažas pat zirgu var nobeigt.
Re: BezTabu
01.03.2016 19:42
Kopumā man tās alternatīvās lietas visu laiku ir vairāk vai mazāk interesējušas. Kaut vai tās pašas klizmas. Redzu, ka pasaulē fano par kafijas klizmām. Tiek apspriesta fekāliju transplantācija. Nu a sodu es tāpat diezgan daudz lietoju - gastrīts, atvilnis u.t.t.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
anonimus
Re: BezTabu
08.03.2016 19:06
Neredzēju tur dr.lv
Tur bija delfi, cālis un vēl kait kāds sieviešu forums, cosmo vai tml.
Re: BezTabu
08.03.2016 19:36
Kas tur par brīnumu. Šis ir ļoti mazs forums, niecīgs apmeklējums.
delfi jau ir tas pats cālis. cosmo arī paliels forums.

cālī ir īpaša nodaļa citāda veselība, nepotēto bērnu vecāki, parastā veselība. Citāda veselība ir liela sodas tēma onkoloģijas ārstēšanai. Paratajā tēmā ir vēža tēma. Tur kādas padsmit lapas izlasīju. Vienīgais glupums tur, kur lasīju bija apgalvojums, ka bifosfonātus nedos ja nebūs pierādītu Mts. Nav tā, to pārsvarā osteoporozei dod. Kam vēl bijusi toksiska terapija, kaut kur osteodensitometrijā kauli mazāk blīvi utt. Attiecīgi osteoporozes profilaksei / ārstēšanai bifosfonātu recepti var dabūt. Cits jautājums, vai par pilnu cenu vai kompens.
Citā sadaļā bija apgalvojums, ka zem 40 g.v vēzis nevar būt , otrā tēmā lika sildīt kaut kādu iekaisumu.
Re: BezTabu
08.03.2016 20:14
Kāpēc gan lai nesildītu iekaisumu? Iekaisumi mēdz būt dažādi un daļai no viņiem ļoti labi palīdz sildīšana.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BezTabu
08.03.2016 20:26
Tikko atbildēji ; " iekaisumi mēdz būt dažādi un daļai no viņiem ". Bet viņa jau nav redzējusi to iekaisumu, tāpēc tā diezgan bīstami ieteikt. Var jau stāstīt " es sildu ar xxx ", bet rakstīt " zini, tu pasildi to iekaisumu ar xxx " tas savādāk sanāk.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2016 20:29 by smail.
Re: BezTabu
08.03.2016 20:34
Iedod linku uz to tēmu, es apskatīšos ar savu aci... Bet vairumā gadijumu cilvēks uzreiz jūt, palīdz tā sildīšana vai ne.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BezTabu
08.03.2016 20:43
Diezgan sen lasīju, tik sīki neatceros, kura tēma. Gan jau ka ar atslēgvārdiem var sameklēt " sildīšana " utml.
Jā, vairuma gadījumu jūt gan uzreiz, palīdz vai ne.

Interesanti, kuras calis delfi un cosmo tēmas rādīja tai tabu? Negribas to raidījumu skatīties tēmu sameklēšanas dēļ. Tēmas gan palasītu.
Re: BezTabu
08.03.2016 20:58
Man arī slinkums tā dēļ vien skatīties... Bet vispār es to cāli uzskatu par diezgan stulbu vietu. Pēdējā laikā varbūt drusku labāk ir bet viņu forumā sen neesmu gājis. Agrāk bija tipisks "ovuļašku" forums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BezTabu
08.03.2016 21:18
Man jau sen teica, ka tur ir apjomīga citāda veselība ar sodu. Paskatījos, apnika. Tad nesen vienai ieteica turienes vēža tēmu, atkal papētīju.
anonimus
Re: BezTabu
08.03.2016 21:50
Cālī ir forša depresijas grupa utt.
Re: BezTabu
08.03.2016 22:29
Anonimus, mums te pirms gadiem psihtēmās bija jauna sieviete ar niku "Janetty", viņai bija diezgan lielas psihiskas problēmas, bērnam arī kaut kas nebija labi, nav tur manīta?
Re: BezTabu
08.03.2016 22:31
Calis.lv onkotēmās ir daudz labu komentāru, tur ir arī ārsti ar labām zināšanām, kas arī paši pacienti, bet noteikti ir arī pesteļi. Viena pesteļotāja, kas visur maisījās iekšā, nesen esot mirusi ar sirdi, bet gan jau citas nākušas vietā, ar visām tām svaigas zāles ēšanām utt.
anonimus
Re: BezTabu
09.03.2016 07:33
Manīju Jannety pie UDHS bērnu grupas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 18?
Ziņa: