PALĪDZIET LŪDZU!!!!

Aizsāka Nezinukodarit 

PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 20:22
Man ir ļoti liela problēma - dzimumlocekļa izmērs un tā darbības.
Pats sveru kaut kur 60kg un augums ir 1.70. Dzimumlocekļa izmērs miera stāvoklī parasti ir 2-4 cm. Un kad stāv, tad ir 8 cm. Man ir 15 gadi. Un ādiņu satur kopā ar peni tas sūdiņš, kas ir galā...
Man ir kauns iet dušās, doties uz pirtīm, sportot sporta stundās utt. Esmu kārtīgi ieķēries vienā meitenē, bet vienmēr ir doma galvā - varbūt nevajag? Jo man ir mazs un kad viņa to uzzinās, tad būs kauns un viņa aizies no manis?
Pa visiem šiem gadiem, es pirmo reizi izdalīju spermu, bet tā pati īsti neizšāvās un iztecēja ārā...
Citreiz tas vienkārši pats ņem un saceļās ne no kā! Tad neērti ir sēdēt stundās.
Es ļoti lūdzu jūsu palīdzību, es vairs nezinu ko darīt, jo esmu izmisumā!
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 20:57
Lūdzu, neraksti visās sadaļās, tā ir pļāpu tēma!
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 21:03
Ko darīt, ja neviens nepalīdz. Īsti arī nezinu, kur rakstīt. Ierakstīju jau ar tikai 3 .
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 22:12
Es esmu sieviete, tāpēc nezinu, kā ir būt 15 gadu vecam puisim. Es tikai zinu, ka stundās visi parasti skatās uz skolotāju, burtnīcu, telefonu, tikai ne uz citām bikšu priekšām. Tā ka neiespringsti īpaši par to. Sporta stundās uzvelc biezās bikses, ja Tev bail, ka kāds smiesies. Lai gan- taviem klasesbiedriem noteikti gadās tāda pati problēma. Jo Jums vecums tāds, kad nezini, ko ar TO darīt.

Pagaidi- gan atnāks te foruma vīrieši, iedos kādu vīrišķīgu padomu.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 22:45
Sūdīgi Tev! Ir jābūt vismaz 10cm, lai sieviete varētu iegūt pilnvērtīgu baudu.
Varu tik mierināt, ka, ja Tava izredzētā arī ir ap 15 gadu vecumu, tad sekss uzreiz gan jau viņu diez vai interesēs un ļoti liela iespēja, ka arī viņa būs nevainīga un viņai nebūs lielu prasību pret dzimumlocekļa garumu.
Laikam efektīvākie rīki dzimumlocekļa palielināšanai (neskaties uz reklāmām) to var palielināt pa kādiem 20%. Neko daudz par tādiem nezinu, bet gan jau var palīdzēt. Internetā pameklē angliski.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 23:07
Bet kad pazudīs tā saitīte, kas savieno?
Šis lielums man jau ir vairākus gadus.
Bet cik ir cm jābūt 15 gados miera stāvoklī un kad stāv?
Parasti tie palielināšanai ir kaut kādi pulveri vai tabletes. Vai tad ir iespējas tādas, ka pats var kaut ko darīt bez papildus palīgierīcēm?
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
26.01.2016 23:18
Lūdzu, nu tak nepostē simt reižu citās sadaļās!

Tā nav slimība, tēmai vieta ir šeit -- pļāpās.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 11:04
15 gados patvaļīga erekcija (stīvums) ir dabiska lieta. Pierāda,ka sāc veidoties par vīrieti. Saņemies un aizej pie urologa. Lai pasaka ko darīt ar garo priekšādiņu. Pie viena pārbaudīs kas ar otreizējām vīrišķīgām pazīmēm.Saitīte un priekšādiņas atdalīšanās ( galviņas atkailināšanās) var sākties nedaudz vēlāk. Par erekciju nelaikā nav jākaunas, bet drīzāk otrādi jālepojas. Mazs izmērs nav katastrofa. Jāapgūst draudzenes erogēnās zonas,kas aizstās pārējo. Palasi bibliotekā grāmatas Ir kādi 3 autori vismaz.Nosaukumus īsti neatceros. Atklāti par laulības dzīvi. Zālīts"Mīlestības vārdā"Jaunā laulības grāmata. Meitenēm pirms dzemdībām ir platoniskā mīlestība.Vairāk runas,skūpsti, maigums.Zināšanas.
Galvenais neieciklēties par lielumu. Tādu ir daudz. Galvenais ir lai darbojas oliņas-vīrišķības, muskulatūras un potences garants.
Mani interesē arī tavs augums,svars. Matu krāsa un apmatojuma veids kaunuma rajonā, uz kājām ,krūtīm.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2016 11:05 by Mazdakteris1.
FFFF
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 11:23
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 15 gados patvaļīga erekcija (stīvums) ir
> dabiska lieta. Pierāda,ka sāc veidoties par
> vīrieti. Saņemies un aizej pie urologa. Lai
> pasaka ko darīt ar garo priekšādiņu. Pie viena
> pārbaudīs kas ar otreizējām vīrišķīgām
> pazīmēm.Saitīte un priekšādiņas
> atdalīšanās ( galviņas atkailināšanās) var
> sākties nedaudz vēlāk. Par erekciju nelaikā
> nav jākaunas, bet drīzāk otrādi jālepojas.
> Mazs izmērs nav katastrofa. Jāapgūst draudzenes
> erogēnās zonas,kas aizstās pārējo. Palasi
> bibliotekā grāmatas Ir kādi 3 autori
> vismaz.Nosaukumus īsti neatceros. Atklāti par
> laulības dzīvi. Zālīts"Mīlestības
> vārdā"Jaunā laulības grāmata. Meitenēm
> pirms dzemdībām ir platoniskā
> mīlestība.Vairāk runas,skūpsti,
> maigums.Zināšanas.
> Galvenais neieciklēties par lielumu. Tādu ir
> daudz. Galvenais ir lai darbojas
> oliņas-vīrišķības, muskulatūras un potences
> garants.
> Mani interesē arī tavs augums,svars. Matu krāsa
> un apmatojuma veids kaunuma rajonā, uz kājām
> ,krūtīm.


Augumu un svaru jau uzrakstīja! Apmatojuma matu krāsai un formai nav nozīmes. Izklausās viss normāli, izņemot tas īsums. Urologs nav nepieciešams. Par platonisko mīlestību pēc dzemdībām subjektīvi. Dažām tā jau pēc pirmā partnera pazūd, citas par maukām nekļūst pat pēc bērna piedzimšanas.
FFFF
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 11:48
Pirms 30 gadiem viss gan jau tik skaisti arī būtu, bet mēs nedzīvojam padomju laikos. Ja gribi zināt, ko 18gadnieces domā, palasi Cosmopolitan. Drīzāk jau tieši pēc dzemdībām ap 30 gadiem sievietes vairāk novērtē vīrieša gudrību, atbildību, skaistus vārdus, juteklismu utt.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 14:50
Man šausmīgi nepatīk, kad kolēģi,vai kas tur, sāk kritizēt padomu devējus.Tāda sūdīga prakse Dr.lv. Vajag dot padomus, nevis mesties pie rīkles padomu devējam. Sevišķi ja nesaprot pamat nostādnes šajā jautājumā.
Cilvēks apjuks un šeit negribēs atgriezties.Puisi interesē padomi, nevis savstarpējā kašķēšanās.
Fizioloģiju un vīriešu/sieviešu psiholoģiju nenosaka padomju vai citi politiskie faktori.Vidējais,atkārtoju vidējais Eiropas peņu garums ir 9,16 cm.Erekcijas stāvoklī 13.12 cm. Napoleonam bija 4 cm. Nu un kas?



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2016 14:58 by Mazdakteris1.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 14:51
Vai ir iespēja, ka man viņš vēl augs, ja 3 gadus nekas nav mainījies?
Labi, saprotu pēc jūsu domām, ka lielums nav tik ļoti svarīgs, bet ir svarīga māksla. Bet tik un tā, kauns ir iet dušās, uz sporta stundām utt.
Augums 170 svars 60, matu krāsa melna, uz kājām un krūtīm nav. Kaunuma apmatojuma nav daudz.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 14:52
Ko es darīt varu lietas labā? Ēst vairāk, kaut kā speciāli masturbēt vai ko?
Pie urologa iegriezīšos kaut kad, ir bijusi doma to apmeklēt.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
27.01.2016 15:09
Cilvēks piedzimst tāds,kāds viņš ir. Tad jau visi japāņi būtu izmiruši. Viņu peņi ir maziņi.Melni mati liecina par seksualitāti. Apmatojums uz apakšstilbiem būs. Vēl krietni par agru satraukties. Domāju,ka pie urologa ir jāiet pāc iespējas ātrāk. Lai pārbaudītu oliņu stāvokli. Parunātu par saitīti un fimozi( garu priekšādiņu).Ja ir nepieciešams, tad masturbēt vajag. Tikai saudzīgi,lai netraumētu saitīti.Ēst olbaltumu (celtniecības materiāls) Zivis, riekstus, visus piena produktus.Vistas gaļu. Nedzert alu, jo tas satur sievišķos estrogēnus. Tas pats par mentolu un fermās audzētām vistām.Olas noteikti.
Kauns ir jāpārvar. Tā ir vīrieša pašapziņa,kas puisi ceļ cieņā un respektā.
Kamēr neaiziesi pie urologa runas būs liekas.Ar tām nodarbojas histēriskas sievietes.Esmu redzējis internetā puišu fotogrāfijas,kur viņi lepni izrāda savus super mazos peņus. Galvenai lai būtu oliņas. Tās nosaka daudz ja ne visu.Spēks nav peņos .Spēks ir oliņās.To vajag pasvītrot un lepni tās rādīt.Protams, ne jau uz ielas. Dušās,ģērbtuvēs.



Edited 4 time(s). Last edit at 01.02.2016 11:07 by Mazdakteris1.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
01.02.2016 11:42
Nezinukodarit

Nofotogrāfē savu mazo draugu, tā lai var redzēt kur pēc tavām domām ir problēma un atsūti uz manu e-pastu. Gribu redzēt par ko Tu tur cepies.

Runājot par pārējo, kopumā pieturies pie Madaktera ieteikumiem. Izņemot to punktu par Zālīti. Tas vairāk nerullē jo meiteņu prāti tagad ir pilnīgi sagrozīti un viņas ar savu kājstarpi balso par afrikāņiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
02.02.2016 17:21
Ku teica:Runājot par pārējo, kopumā pieturies pie Madaktera ieteikumiem. Izņemot to punktu par Zālīti. Tas vairāk nerullē jo meiteņu prāti tagad ir pilnīgi sagrozīti un viņas ar savu kājstarpi balso par afrikāņiem...
_____________________________________________
Var jau piekrist. Tikai Zālītis neko gandrīz nezināja par feromoniem. Izrādās,ka tie nosaka pretējā dzimuma pievilcību neskatoties ne uz ko. Ja iesit pa galvu feromoni,tad to uz kuru tie darbojas vairs neinteresē nekas. Ne pumpas,ne peņa lielums vai otrādi.
Pārējais kalpo,ka papildus faktors.
Pirmējie relišeri, sociālais un materiālais stāvoklis u.t.t.
Re: PALĪDZIET LŪDZU!!!!
09.02.2016 00:47
Kačāt vajag viņu vairāk!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 3?
Ziņa: