Ko uzdāvināt ģimenes ārstam?

Aizsāka kāds pacients 

Ko uzdāvināt ģimenes ārstam Jaunajā gadā?
Re: Ko uzdāvināt ģimenes ārstam?
14.01.2016 16:02
Ko sirds vēlas. Ziedus,šokolādi,apsveikuma kartiņu.Ja domāta pateicība.
Cieņā.
Ir gana dzirdēts, ka saldumi ārstiem piegriezušies (ar tiem pilnas mājas, izdala saviem radiem, un vienalga netiek vaļā, jo saņem jaunus). Ziedus uz Jauno gadu tā kā nebūtu īsti piemēroti dāvināt. Apsveikuma kartiņu klātienes vizītes laikā arī nez vai būtu gudri dot: redzot konvertu, jebkurš domājošs cilvēks nospriestu, ka iekšā ir nauda, bet, konvertu atvēris, justos vīlies... :(
Re: Ko uzdāvināt ģimenes ārstam?
14.01.2016 19:09
Nu,tad kafiju ar konjaku:).Kā saka, možumam un roku dezinfekcijai.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.01.2016 19:09 by Mazdakteris1.
Re: Ko uzdāvināt ģimenes ārstam?
14.01.2016 19:09
Es parasti dāvinu ultraplānās šokolādes... Tikai zaļās gan nevajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko uzdāvināt ģimenes ārstam?
15.01.2016 00:41
Tas nebija Jaungads, bet- uzdāvināju siera rituli no ārzemēm. Apm. 1kg bija. Gan ārzemju siers smuki izskatās, gan zinu, ka saimniecībā tiešām noderēs, atšķirībā no puķēm un daudzajām šokolādēm.

Reiz medu dāvināju, reiz- populāru liķieri no ārzemēm atvedu. Izrādījās, ka manam dokam tā DZIRA patīk, bet pie mums netiek tirgota. Redzēju, kā priecīgi rādīja kolēģei- "Redz, ko man uzdāvināja!"
Vienreiz lielu kalendāru ar smukām bildēm aizstiepu. Klāt bija mans komentārs, ka es esmu speciālists par to, kas bildēs redzams, bet viņa- par mani :)



Edited 1 time(s). Last edit at 15.01.2016 00:45 by kachenite.
Re: Ko uzdāvināt ģimenes ārstam?
15.01.2016 14:34
Naudu apleksnē, kā jau visiem :)
Paldies par idejām! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: