Daži vārdi par korupciju un eiropu

Aizsāka ku! 

Daži vārdi par korupciju un eiropu
20.12.2015 13:54
Šodien Delfos lasu rakstu:

http://www.delfi.lv/news/national/politics/knab-belevicam-piemero-170-eiro-sodu-par-dela-apstiprinasanu-farmacijas-jomas-konsultativaja-padome.d?id=46861203

Teikšu godīgi, es pats to rakstu nemaz kārtīgi neizlasiju. Bet jau no paša sākuma, kad Belēviču iecēla par veselības ministru, es teicu, ka tagad mums ir klasika - āzis par dārznieku. Smieklīga ir arī soda nauda - 170 eiro. Es domāju, ka viņs būtu gatavs samaksāt daudz vairāk, lai tikai viņu liek mierā :)

Bet ne par to šoreiz ir runa. Es gribu runāt par korupcijas saknēm un par grūtībām ar to cīnīties. Un nonācu es pie ļoti interesanta secinājuma. Korupcija ir dabīga un korupcijas pamats ir ģimene. Divu cilvēku vienošanās sadarboties kopīgu mērķu sasniegšanā. Un tāpēc tas ir tikai normāli, ka vienam no ģimenes esot "siltā vietā" un redzot iespējas, tās vispirms tiek piedāvātas sievai, bērniem, znotiem, vedeklām, mazbērniem, citiem radiem, draugiem un labiem kaimiņiem. Tas ir normāli un izskaust to praktiski ir neiespējami. Un šajā kontekstā kļūst skaidrāki eiropas un pasaules centien degradēt ģimenes, sarīdīt bērnus ar vecākiem un izkliedēt pa pasauli. Iedzīt ķīli starp sievu un vīru un godā celt viendzimuma attiecības, kuras jau pēc būtības ir daudz vārgākas un nestabilākas. Tāds lūk secinājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Daži vārdi par korupciju un eiropu
20.12.2015 14:47
Tas ir normāli ģimenes uzņēmumā, zinu vairākus, kur strādā varbūt pat divas ģimenes.

Bet es ar vīru savulaik strādāju pie viena darba devēja, un tas bija stulbi. Viņš aizgāja, un tas bija gudri.

Lai cilvēki taisa ģimenes uzņēmumus. Bet... valsts to sevišķi neatbalsta. Tomēr mums tik un tā ir šādi tādi plāniņi, un mums neviens nevarēs pārmest, ja pieņemsim māsu, brāli, māsīcu...

Valsts maize ir bērnudārza pedagogiem, skolotājiem, ārstiem, māsām.

Valsts pārvaldei toties vajadzētu būt nelielai ar stingru profesionālu konkursu, bet tagad vietās, kur ir genderisti, viņi ņem tikai savējos, un tur jo stulbāks, jo labāk. Lai tik genderists. Un tad ir prodžektiņi, finansējums viņu no pirksta izzīstajai "zinātnei" utt.

Bet tā kūdīšana pret vecākiem ir aiz tā, ka cilvēki nav tikuši ar savām ķezām galā un visā vaino vecākus. Un tad viņi atrod citus līdzīgos, satup kopā un izdomā, ka vecāki un ģimene ir viena sūda būšana, un davai audzinām bērnus kopienās, lai surogātmātes viņus iznēsā, divi veči (vai četri), lesbietes vispār bieži dzīvo baros, un tad nu gan būs jauka vieta bērnam... Man te viens cilvis no Latvijas modes aprindām stāstīja, kas par tračiem un greizsirdības scēnām iet vaļā tais lesbiešu pritonos. Tāda tīņu kopiena, nekas no pieauguša cilvēka.

Un viņi grib sev tiesības. Tiesības tā turpināties. Un nav jau runa par tādu vai citu orientāciju un romantisko patikšanu, bet par komplektu, ko daudzi tam izveido apkārt. Un tā nav vieta bērnam.

Bet, ja par par korupciju, tad viņu grupējumi ir ļoti čakli savējo atbalstīšanā. Citi savukārt atbalsta dēliņus -- lielas starpības jau nav.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.12.2015 14:59 by Runcene.
Re: Daži vārdi par korupciju un eiropu
20.12.2015 14:48
Murgains priekštats. Neloģisks. Nav rietumos tendence uz ģimenes graušanu. To jau zinu noteikti. Tieši otrādi.
Somijā korupcijai neļāva uzplaukt.
Latvijā tā ir iedzinusi dziļas saknes. Galvenais uzdevums ir novērst no tā uzmanību. Tāpēc akcents tiek likts uz ģenderisma problēmu. Hamo propagandas problēmu.
Tikai par pedofiliju tā necenšas runāt. Kamēr netiks noķerti Vaškevici,Bertoldi Fliki, Antonovi, Kargini, Šķēles,Lembergi,Šleseri, Laventi . Kamēr nenotiesās baņķierus- laupītājus un oligarhus, ar mantas konfiskāciju, tikmēr mums bāzīs katru dienu acīs visas šīs pseido problēmas.
Neļausim sevi mānīt.
Būtu man vara, es nekavējoši visus viņus aizvestu uz karātavu laukumu un publiski pakārtu.
Re: Daži vārdi par korupciju un eiropu
20.12.2015 17:57
Nē, nē, Mazdakteri, Runcenei ir ļoti labs un pareizs priekšstats. Vienkārši pastāv abas šīs lietas. Gan tad genderisms ar ģimenes graušanu gan arī oligarhi un zagšana. Es domāju, ka sākās viss ar tiem otrajiem bet pirmie pievienojās pēc pricipa - ja viņi drīkst tad mēs arī.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Daži vārdi par korupciju un eiropu
20.12.2015 18:08
Youtube ir labs seriāls skatāms - Sluga naroda... te labs izrāvums tiešo par šo tēmu: https://www.youtube.com/watch?v=KQoz5tdolck
Viss seriāls ir reāli labs. Iesaku.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Daži vārdi par korupciju un eiropu
20.12.2015 18:12
Nez kāpēc tikai, kad es atveru kādu tīmekļa ziņu protālu, par visu notiekošo Latvijā izsakās kāds izcili stulbs genderists/e...

Bieži viņi ir arī jauni, bet nothing personal pret jaunību, ir arī vecāki ļaudis ar ļoti švaku domāšanu.

Jebkurā gadījumā genderists tagad visu zina. Ja kaut ko par islāmu skaidro tiešām cienījams tā izpratējs prof. L. Taivāns, tad gan jau lasītjāt, kā viņu norēja par bēgļu nevelkamēšanu...
Re: Daži vārdi par korupciju un eiropu
21.12.2015 00:05
Jap, Taivāns patiešām ir ļoti cienijams. Bet mans puika anglijā sauc mani pie sevis un es apsoliju nākamgad aizbraukt apskatīties. Nepatīk man tā doma par prom braukšanu bet laikam nāksies. Nevaru es vairs izturēt tik lielu "veiksmi"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: