"Veiksmes stāsts" vēlreiz

Aizsāka ku! 

"Veiksmes stāsts" vēlreiz
16.12.2015 18:26
Mazliet gribēju paturpināt iesākto tēmu par veiksmes stāstu, bet neatradu vairs kur varētu ierakstīt. Nācās uztaisīt jaunu.

Man patīk kā raksta Otto Ozols.

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/otto-ozols-un-kurs-bus-tik-drosmigs-pateikt-ka.d?id=46843161

Bet no mana skatu punkta viņa raksts ir visai optimistisks. Un rakstā pieminētie pētiju rezultāti arī. 16 % varētu atgriezties Latvijā? Nu nesmīdiniet mani. Droši vien negribēja sarūgtināt intervētāju vai bija no tiem kas melo paši sev. Nē, protams, ka visu laiku kāds atbrauc. Mums pagastā vēl pagājšgad viens atbrauca. Kaut kādus sūdus bija Anglijā sataisijis un notinās. Dzēra te, sievasmāti terorizeja, beidzot kaut kur aizbrauca... Zinu vēl vienu vīru Anglijā, bet tam laimīgā kārtā nav tik daudz naudas lai atbrauktu... Pārējie, kam viss ir kārtībā, īpaši nedomā par braukšanu šurp. Bet kas to zin, varbūt vecumdienās, kad jutīs vajadzību būt "tuvāk pie koka un tuvāk pie zemes"... Kaut gan uz to brīdi koka vietā droši vien būs kartons... un zeme veiksmīgi aizstāta ar uguni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 18?
Ziņa: