Parīzes notikumu sakarā

Aizsāka ku! 

Parīzes notikumu sakarā
14.11.2015 16:43
Ļoti pratīgs un vērā ņemams raksts:

http://apollo.tvnet.lv/zinas/pofesors-taivans-jasaprot-ka-ir-sacies-kars-eiropa-ir-bezspeciga/711575?utm_source=tvnet&utm_campaign=zinas&utm_medium=newsbox

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parīzes notikumu sakarā
14.11.2015 17:47
Ah, ku!, kas ir noticis ar mani, tieši gribēju ielikt šo saiti. Jā, Taivāns tai nišā ir Latvijas eksperts, gudrs cilvēks caur un caur, bet viņa neklausās :(
Re: Parīzes notikumu sakarā
14.11.2015 18:20
Viss jau būtu nekas, bet es pie šīs atziņas jau biju nonācis vismaz pus gadu atpakaļ. Tad man ir jautājums, ko domā un ar ko nodarbojas tie cilvēki Latvijā un Eiropā, kuri būtu atbildīgi lai tādas lietas nenotiktu? Bet pasarg Dievs, ko es te muldu. Kāda atbildība? Atbildība var būt strādniekam vai pārmijniekam bet ne jau valdības pārstāvim...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 10:26
Pārāk drūms nākotnes ieskicējums. Vai mums pāriet uz feodālo dzīves veidu. Aizliegt abortus un spiest sievietes dzemdēt ar varu?
Tas ir feodālās tumsonības konflikts ar civilizēto pasauli. Kara bēgļi ir jāuzņem. Mečetes(lūgšanas namus) celt nedrīkst. Jāmāca viņu bērni intensīvi lasīt,rakstīt. Bēgļi ir jāizšķidinā to valstu sociumā,kurās viņi ieradušies.
Tā sakot jāsagatavo atpakaļ sviežama"granāta". Izglītoti cilvēki ar plašu redzējumu. Māku lasīt internetu angļu valodā.Cieņu pret cilvēka dzīvību.
Jāatceras,ka jebkura reliģija raujas pie varas. Jāsaprot,ka jebkura reliģija ir drauds cilvēcei un valstij.Sevišķi ja viņu reliģiskās grāmatas tiešā vai netiešā veidā atbalsta vardarbību pret citiem
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 10:28
Bībeles teksti nedrīkst palikt par kanoniem. Tie ir jāmaina līdz ar civilizācijas izpratni par humānismu. Bībeles,Korāna un citi teksti nedrīkst nonākt pretrunā ar valsts likumiem.ES regulām un citiem dokumentiem,kas nodrošina cilvēka pamattiesības.
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 11:39
Jā, nākotes ieskicējums vispār ir drūms. Es esmu nodzīvojis 55 gadus un rupji rēķinot, ja pusi mūža dzīve ir gājusi uz labo pusi, tad otra puse uz slikto pusi. Un galvenais, es te nerunāju par personīgām veiksmēm vai neveiksmēm. Es runāju par tendencēm kas skar cilvēkus man apkārt. Un es nerunāju te par tuvākajiem. Es joprojām nevaru to pieņemt, ka 21 gadsimtā cilvēce izrādijās tik primitīva un degradējoša. Jā, ir lieliski tehniski progresi. Tas ir fakts. Arī medicīna kaut kā cenšas tikt līdzi progresam. Bet kur ir palikusi drošība, labestība, godīgums? Tā vietā ir bažas par rītdienu, noslēgtība un negodīga rīcība kas nereti ir ieguvusi likuma spēku :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 11:42
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bībeles teksti nedrīkst palikt par kanoniem. Tie
> ir jāmaina līdz ar civilizācijas izpratni par
> humānismu.


Skatīt Jāņa atklāsmes grāmatu 22.18; 19 :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 12:28
Kristietības varas darbu laiki ir pagātnē, ko mums tagad runāt par viduslaikiem.

Pašlaik aktuālāki ir islāmisti, un tai vidē pašā par sevi mūsdienās ir ļoti daudz vardarbības: meiteņu izprecināšanas, zēnu sišanas... Tas audzina psihopātus.

Piekrītu prof. Taivānam, ka islāma vidē tas viss tomēr ir izaudzis.
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 13:38
Te būs alternatīvs viedoklis:

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/vilis-seleckis-islams-laiks-nomest-roza-brilles.d?id=46723489

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parīzes notikumu sakarā
16.11.2015 18:03
Vēl viens raksts par islāmu un bēgļu problēmu:
http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/lasitajs-ko-humana-eiropa-nesaprot-par-begliem.d?id=46531783&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1484983247

Eiropieši vēlas ceļot, atpūsties, baudīt dzīvi, nevis strādāt. Bērni eiropiešu skatījumā ir slogs un liela atbildība. Sekas ir tādas, kādas tās ir. Nedzimušo "balto" vietā nāks sadzimušie "melnie".

Man kultūras teorijas lekcijās mācīja, ka katrai kultūrai ir sava "bērnības" fāze, uzplaukums un noriets. Ja paskatās vēsturiski: Ēģiptes seno kultūru nomainīja Divupes un Mezopotāmijas kultūra, tad sekoja Senā Grieķija.
Kad Grieķijas kultūra sasniedza savu uzplaukumu (un arī seno grieķu kultūras trūkumi sasniedza maksimumu- grieķi sāka degradēties), visu labāko no grieķiem pārņēma romieši, iekarojot arī Grieķijas teritoriju.
Uz grieķu kultūras bāzes romieši radīja pavisam kaut ko jaunu, izveidoja Romas impēriju.
Arī Romas impērija sasniedza savu uzplaukumu un sekojošo norietu, degradāciju.
Uz Romas kultūras pamatiem ir būvēta mūsu- kristietības kultūra un Eiropas kultūras attīstība.

Tagad Eiropas kultūra ir kļuvusi veca, pamazām mēs degradējamies. Bet eiropiešu kultūras sasniegumus pārņem visā pasaulē. Šobrīd uz Eiropiešu kultūras sasniegumu pamata pasaulē tiek uzbūvēts kaut kas pilnīgi jauns. Protams, nav patīkami apzināties, ka mēs piederam pie kultūras, kas "noriet", bet tā nu tas ir.

Es biju domājusi, ka Eiropas kultūras "manam mūžam pietiks", bet izrādās, šobrīd viss pasaulē notiek straujāk.

Un, kas tas jaunais pasaulē būs- to uzzinās mūsu pēcnācēji.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.11.2015 18:05 by kachenite.
Re: Parīzes notikumu sakarā
18.11.2015 14:30
Islams pats pasaka priekšā kas notiks tālāk -
https://www.facebook.com/1601360926768290/videos/1694887824082266/?pnref=story
Re: Parīzes notikumu sakarā
18.11.2015 15:48
Baidos, ka labi tas viss nebeigsies. Un baidos, ka var būt par vēlu lai šo procesu apturētu. Gads tuvojas noslēgumam un arī šogad, tāpat kā vairākus iepriekšējos gadus es nesaņemu ziņu, ka nākamgad būs labāk. Toties ir ļoti uzmundrinoša ziņa, ka tuvākie gadi būs grūtāki. Bet man jau tāpat ir grūti pelnīt. Es taupu uz pārtiku un elekrtību. Es gandrīz pilnīgi esmu atteicies no zālēm un medicīniskiem pakalpojumiem. Es nebraucu ar mašīnu bez lielas nepieciešamības. Iepriekšējos gadus es turēju bākā degvielas rezervi līdz Rīgai. Tagad jau tik tālu vairs netikšu ar to kas man ir bākā. Es sāku tuvoties robežām kad tālāk vairs taupīt nebūs iespējams.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parīzes notikumu sakarā
18.11.2015 16:30
Vispār es arī pirmo gadu sāku piedomāt vai tālāku gabalu braukt ar auto vai sabiedrisko :)) Bet nu ok, finanses vel tā, ja labi gribēs izsisties varēs, vnk slinks esmu palicis par daudz.
Pagaidām tiešām jāuztraucas par armiju kas Junkera un Merkeles laipni lūgta ierodas eiropā..
Re: Parīzes notikumu sakarā
18.11.2015 17:08
Ku! , Tavi lauku klienti pārceļas pelnīt naudu Lielbritānijā?
Re: Parīzes notikumu sakarā
18.11.2015 17:10
normāli, man liekas, ka "melno armija" Eiropā ierodas nelūgta. Pēc vairāku gadu kara Sīrijā maz kas no ekonomikas ir palicis. Tuksnešos no smiltīm un pilsētā no māju graustiem nepārtiksi.
Re: Parīzes notikumu sakarā
18.11.2015 17:35
kachenite

Nē, klienti vienkārši sāk žņaugties un iztikt bez visā, kā vien var iztikt. Es pat apmēram zinu, kas kuram ir vajadzīgs. Bet viņi nepasūta jo trūkst naudas. Un ļoti bieži pēc kāda laika kad parādās tā nauda, tad noperk jaunu jo saprot, ka veco labot vairs nav jēgas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 12?
Ziņa: