Acumirklīgas izārstēšanās tehnika

Aizsāka kachenite 

Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
14.10.2015 21:50
http://econet.ru/articles/78963-tehnika-mgnovennogo-istseleniya

Ko domājat par šo?
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
14.10.2015 22:51
Atgādina homeopātiskās zāles 30C šķaidījumā :)


P.S.
Tiem kas nezin kas ir 30C
1ml aktīvas vielas sajaukts ar visas pasaules ūdens rezervēm, radītu 13C :D ...2x koncentretaku par to, ko tirgo kā ...zāles

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
18.10.2015 13:55
Es gan tam daļēji ticu. Man ir pieredze, kad netīšām sev pusstundas laikā "piedomāju" gripas simptomus- iesnas, drebulis, t 38.3, bet pēc ārsta apmeklējuma tie pazuda. Toties darbā- nedēļa atpūtai!

Mana tante stāstīja: Viņa aizgājusi pie ārsta un ārsts pateicis, ka viņai ir vēzis. Tante izgāja no ārsta kabineta, un sev pateica, ka nekāda vēža viņai nav. Viņa nodzīvoja 87 gadus un nomira no pavisam citas kaites. Viņas māsa, izdzirdot tādu ārsta spriedumu, "sapsihojās" un pāris gadu laikā aizgāja. Māsai bišku pāri 50 bija.

Par placebo ārstniecisko efektu ir rakstīts un lasīts daudz.
Tad kādēļ gan lai es nevarētu "atdomāt" to, kas nesen radies?

Cilvēka prātā ir 1000 nezināmu atvilknīšu, kuras darbojas autonomā režīmā. Trenējoties var iemācīties tās pārregulēt.
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
18.10.2015 18:26
Es arī saku, ka veselība un slimība nav tik vienkārši un viennozīmīgi kā to mēdz pasniegt medicīna. Visas lietas notiek mūsu ticībā un pārmērīga ieklausīšanas sajūtās, simptomos un ārstu slēdzienos var sagraut veselību vai pat būt nāvējoša.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
18.10.2015 18:34
Ja cilvēkam ir tāda psihokonstitūcija, ka viņš tic, tad tā arī notiks.

Cilvēkam jātic un jāiemācās ticēt sev.

Man ir bijusi saskare psihiatrijā, kad ārsts izsaka šausmīgas un bezcerīgas prognozes, bet cilvēks ir gana drosmīgs, viņiem uzmet, un viss beidzas viņam par labu. Ne viņš sajūk un ne kādu nosit.

Tā kā vismaz šajā ziņā es droši zinu, ka medicīnu var lietot tikai ļoti uzmanīgi un ar labu izpratni par to, kas notiek.

Vēl man ir bijusi saskare ar onkoloģiju, reimatoloģiju un alerģijām. Ne pašai, bet esmu redzējusi dažādus iznākumus atkarībā no kritiskas spriestspējas. Cilvēkam arī šajās nišās jādomā vairāk ar savu galvu.
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
18.10.2015 21:07
Kad mani sūtīja uz onko, es neko nedomāju un necerēju un nekritu panikā... vnk gaidīju. Nu sagaidīju ka viss +/- ok. Nu i viss.. Dzīvoju tālāk, reizēm uzmetot aci vai nav kas nepareizi izmainījies. Ja es taja laikā būtu sev stastījis - man neka nav utt... un nodarbojies ar pašticēšanu.. gan jau arī tagad tam visam svēti ticētu...
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
18.10.2015 21:11
Onko ir slidenāka lieta, lai filosofiski spriestu, jo reizēm tur tiešām ir ātri jādiagnosticē un, ja vajag, tad ātri jāgriež, un tikai tad jādomā, ko darīt ar dzīvi, jo likmes ir pārāk augstas, bet ir gadījumi, kad izvairīties no medicīnas iestādēm ir pat ieteicami, bet tas nenozīmē, ka nekas nav jādara un ka viss būs vienkārši.

Tu jau pats teicies aizmetis leksotanilu :)



Edited 1 time(s). Last edit at 18.10.2015 21:13 by Runcene.
Re: Acumirklīgas izārstēšanās tehnika
18.10.2015 23:34
Lexotanilu aizmetu jā... bet ne jau es no kaut kā izārstējos.
Vnk izlēmu sadzīvot ar sevi kāds nu esmu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 22?
Ziņa: