Mantas dalīšana?

Aizsāka angelika 

Mantas dalīšana?
19.08.2015 12:55
Nomirst mamma,tiek părdots viņas dzīvoklis,vai ar naudu jādalās ar sievu, vīru??? Jeb var visu sev paturēt?
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 13:13
Atkarīgs no tā kam pieder dzīvoklis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 13:21
Ja dzīvoklis pieder mammai, tad prioritāri ir tiešie mantinieki, kas ir bērni.
Bet manuprāt... normāli cilvēki savā starpā vnk vienojas par to.

vsp par mantojumiem... laulības laikā iegūtā dāvinājuma, denacionalizācijas vai mantojuma ceļā manta, nav dalāma un pieder vienam konkrētam laulenim. Bet es uz to visu skatos nu tā... ja jau laulāti, tad jau ģimene un ja ģimene... tad normālā praksē, manuprāt viss ir +/- kopīgs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 13:25
Mateus,paldies! Jauku dienu!:-)
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 13:53
Tomēr vēl jautājums Mateus,bet ja laulātais 15 gadu laikā ir pārdevis entos savus īpašumus un otram laulenim neiedod ne santīma? Piederošus tēvam,māsai ,tantei utt..es pat ne vārdu neiebilstu,mīļais iedot naudiņu jo Tu pārdevi zemi,māju,dzīvokli..utt..kad pajautāju ārstam lai iedod viss bez rezultātiem,tad kā psiholoğiski palūgt cilvēkam lai palīdz laulenei? Teorētiski man nav tiesības uz to naudu,fiziski,bet ....tad kāds domāšanas veids ir laulenim? Ja pirktu jaunus tv,gultas,veļas mašinas,tad okey,bet tv saplisis ka jau 2 gadus,veļas masina tapat 6 mēnesis saplisa...naudu tik liek uz konta un viss..
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 13:54
Baigo putru sarakstīju bet ceru,ka Tu sapratīsi...
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 14:02
Godīgi?
Skaitīt otra naudu nav korekti.
Tas nav mans dzīves modelis, bet ja cilvēks uzskata, ka negrib šos līdzekļus investēt otras puses idejās/plānos un nevar vienoties...tad neapmierinātā pusē var vnk jaukt ārā attiecības un iet tur kur dalīs naudu :) Bet tā nekad nebūs.

Cilvēki ir dažādi. Un ar vīrieti runāt ir vienkārši... tikai jāmāk. Ir pat anekdote par to - no kā rodas bērni un no kā rodas auskariņi, ķēdītes, smaržiņas utt ;)

Cilvēks neveidojas vienā dienā. Viņš tāds bija jau kad iepazināties un Tu viņu izvēlējies, tāpat kā viņš Tevi. Pārtaisīt kādu ir nereāli... mēģinot to darīt, būs tikai sliktāk. Atrast veidu motivēt - tā jau ir māksla. Bet piļījot padarīsi tikai visu sliktāk.

P.S.
Pārdot īpašumu Vecrīgā doma laukumā ir viens... bet Ludzā pavisam kas cits... reizēm tik jaunām riepām sanāk :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 14:47
Nu tur uz Vecrīgu tuvāk jau! :-)
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 14:48
Auskarinji,kedites,drebites no bijusa drauga...:-)
Re: Mantas dalīšana?
19.08.2015 22:35
...vispār jau bērni no seksa, bet auskariņi, ķēdītes utt no mineta...
Morāle - gribu kaut ko dabūt... izdomā kā motivēt otru konkrētai rīcībai...lai abi paliek apmierināti.
Re: Mantas dalīšana?
20.08.2015 16:39
Mums bērnu nav..un minets vinam ir taisits,neesmu vakareja,taja bridi sasola pec tam pasaka ej dirst!!! Kolosali!...
Re: Mantas dalīšana?
20.08.2015 16:42
Vot tracina,esmu vecaka bet man ir (bija)viena draudzene gadi 22,vina saka,mīļā Tu nemāki prasīt,es saku un patvojemu kā tas ir prasit??? Atsūkāt? Ne tak,mīļi paprasīt?...tjipa togo..nee un es vakarējā un to nemaku...nu ja viiram jataisa minets del remonta kurs jau 25 gadus nav un vins dzivo sai dzivojli tad par normalu es vinu neuzskatu,,..un ja cilveks ik pa laikam saka,ka ir dabas kluda...baac...
Re: Mantas dalīšana?
20.08.2015 16:47
Bišku Tu mani satricināji,cik tad Tev gadu,16-20,ja Tu uzskati ka ūdeļādas każokus,bentley,un zeltu dāvina par minetu,common...pipec...
Re: Mantas dalīšana?
20.08.2015 19:39
:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Mantas dalīšana?
20.08.2015 22:33
nu tad varbūt ej dzīvot savā bentlijā un paklāj apužā to kažoku... un 25 gadus nav remonts taisīts, ak dies, nu uztaisi pati...

un kāpēc viņam jādod Tev nauda, ja tāpat var labi padzīvot, i minetu uztaisi, i ko tik vēl...
Re: Mantas dalīšana?
21.08.2015 10:33
Wow...
Te es redzu tikai vienu asociāciju: http://apollo.tvnet.lv/zinas/sievietes-normalas-un-stervas/539489 <--labs rakstiņš. Varbūt redzēsi kaut ko arī par sevi. Bet varbūt nē...

25 gadus nav remonts... pafilozofēšu... pieņemsim, ka remontu taisīja kad precējāties, bet precējies pirmajā likumā atļautajā vecumā 16 gados... Tev būtu ap 41gads. Leksikons drausmīgs. Loģika dīvaina... uzskati ka vīram Tev viss jāpērk un jāuztur utt... ok... katram savs... bet šajā vecumā jau būtu jāsaprot, kā būvēta sabiedrība, kā veidojas un tiek uzturētasa veselīgas atiecības.

Neviens Tev te padomu neiedos... un nepalīdzēs... tas vnk nav iespējams.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 8?
Ziņa: