Laba ziņa

Aizsāka ku! 

Laba ziņa
18.08.2015 17:47
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/pauls-ritums-rigas-laiks-greksita-macibas.d?id=46346267

Cerams, ka monstrozais un pretdabiskais veidojums - ES beidzot sāks sadalīties.
Re: Laba ziņa
19.08.2015 14:04
Ņemot vērā Latvijas miniatūro izmēru... man nav skaidra tieksme pēc kaut kādas neatkarības no visu veidu savienībām.
Latvija, pati par sevi, nespēs izdzīvot un noteikti nekļūs par baigi autonomo valsti.
Re: Laba ziņa
19.08.2015 14:34
Man nav nekādu ilūziju par Latvijas neatkarību un autonomiju. Man vispār nav nekādu ilūziju par Latviju. Bet man vienkārši nepatīk ES.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba ziņa
09.09.2015 12:43
Ar labpatiku lasu katru ziņu par ES sabrukuma progresu:

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/edvards-lukass-eiropas-sliksana.d?id=46434819

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba ziņa
09.09.2015 13:05
Kā Tev ar Islāmu? :)
Eiropa agri vai vēlu, vnk fiziski izmirs... jau tagad cilvēki paliek tikai mazāk... nāks vietā visi tie čurkas :) Ja izdzīvosi līdz tam laikam... būs jāpieņem islāms :D
Re: Laba ziņa
09.09.2015 14:01
Jā, tā iespējamā islamizācija ir nopietns jautājums. Domāju, ka eiropas vadītājiem to vajadzētu saprast. Jo jau tagad periodiski uzliesmo konflikti un tiek pastrādāti noziegumi. Kas būs tad kad viņu būs vairāk? Jau tagad viņi uzstāda prasības, tiko kāju spēruši pāri robežai. Kas būs vēlāk? Man kaut kā nešķiet, ka ES ir kāda vērā ņemama spēja šos procesus kontrolēt. Vai tik nebūs kāds no okeāna otras puses šo lietu nosponsorejis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba ziņa
09.09.2015 15:59
Es gan nesliecos uz tām sazvērestības teorijām pret ASV... jo principā, UK (valsts, kura iniciēja dronu uzbrukumu Sīrijā) arī cieš no šiem padauzām...lai gan nē... ja padauzai maksā, tā dara kā liek... šie ir drīzāk parazīti... Es drīzāk sliecos uz to, ka paši izslāmisti to arī organizē, bet nu ĻOTI smalki planojot. Jā - arī sazvērestības teorija :)

Viņi ir pārāk daudz... mēs (Eiropa) pārāk maz... un izmirstam at Eiropas vidējo 1.3 bērni uz ģimeni demogrāfiju... kad vajadzētu 1.5 uz katru cilvēku...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Laba ziņa
09.09.2015 20:39
Kurdi ir 25 miljoni. Viņi ir sadalīti Turcijā, Sīrijā,Irakā. Tur ies vaļā.
Ja ir sazvērestība , tad tikai no Islama valstīm. Neizslēdzu iespēju,ka viņiem ir plāns destabilizēt stāvokli ASV un ES. Diemžēl ES ir viegls mērķis.Mērķis Nr.1.
Bēgļiem atteikt nedrīkst. Bet viņi ir jāorganizē tām valstīm,kur tie ierodas. Turcijā ir dzelžaini. Nekādas partijas,kuras vada Imami-garīgie līderi. Nekādas burkas-nosedzošie apģerbi.Tas pats jābūt Latvijā. Izšķīdināt. Likt mācīties,mācīties. Gan valodu, gan vēsturi.Nekādas parandžas un burkas.Nekādi muslimu ierobežojumi sievietēm. Pārkāpj, tūlīt izraidīt no valsts.Izsēdināt jūras krastā no kurienes nākuši.Tomēr cienīt viņu ticību. Jo tas būs galvenais iemesls viņus mobilizēt un kūdīt.Mečetes- garīgās skolas neatvērt.Mullas kontrolēt. Skolās Islamu mācīt aizliegt. Kā līdzīgi jebkādu reliģiju. Reliģijas vēsturi kopā ar vēstures gaitu.Pateikt, jūs te esiet tikai uz nenoteiktu laiku.Pasrg Dievs, no muslimu kvartāliem. Tā būs lielākā kļūda.Jo viņu galvenais spēks ir kopība, slēptais terors pret atkritējiem un muslimu ticības kanonu neievērotājiem. Terors , terors un bailes Ne jau velti ir pateikts,ka kopā ar bēgļiem uz ES devušies 4000 teroristu kaujinieku..
Re: Laba ziņa
10.09.2015 08:29
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar labpatiku lasu katru ziņu par ES sabrukuma
> progresu:
>
> http://www.delfi.lv/news/comment/comment/edvards-l
> ukass-eiropas-sliksana.d?id=46434819


Tad jau arī ar labpatiku noteikt gaidi kad par valsts valodu kļūs kāda cita, ne latviešu valoda...
Tā esošā tendence man dikti nepatīk un eiropa iet uz šķelšanos, jau tas absurds ko ar grieķiju redzējām - ja ir pietiekoši nekaunības ņihuja var nedarīt eiropai par prieku..
Bet, paskatamies uz citām lietām - Lielie kaimiņi jau paraustīja ukrainu atņemot mazu zemes pleķi, tagad piepalīdz sīrijā. paši sīrieši ir sākuši lēnām ieņemt eiropu visnotaļ nevainīgā veidā - nāk, un ar plikām rokām paņem ! Gadu skaitam līdz sāks te ieviest savu kārtību nemaz nebūs jābūt daudzskaitlī. Lai vai kā , mīļie islāma valsts draugi jau arī tuvumā skraida un gaida labāku mirkli pārsteigumiem, ticu ka tur viss ir labi saplānots. Jo nu nafig viņi nevar ieņemt saūda arābiju, kas ir krietni turīgāka par eiropu un atrodas tieši blakus, pietam ticība tā pati un valsts liela ?!
Un kas notiek Ķīnā? tie armiju jau uzkačājuši līdz bezsamaņai...kkad taču būtu jāiemēģina ko var... laigan šajā punktā vairāk būtu krieviem jāuztraucas, ha !
Nu, ar to visu man vairāk izskatas, ka ja bruks eiropas savienība - katrs novilks savu valsts robežu, arī NATO šajā punktā sabruks - ganjau apvienosies lielās valstis, bet mums mazajiem pat vairs cerības nebūs ka kāds mums varētu palīdzēt.
Līdz ar to, manuprāt scenārijs - ES nav - ir tas pats kas - Latvijas nav :) Un tad jau tik varēsim papētīt kurai austrumu valstij mēs izskatīsimies garšīgāki :)
Re: Laba ziņa
10.09.2015 08:44
Nu ar to Eiropu ir kā ir...Ja tā padomā mēs jau tagad kā valsts neeksistējam, tik tas, ka ir zemes pleķis ar teorētiskām robežām kur runā oficiāli latviešu valodā. Citādi jau visu kas te notiek regulē Briselē, mūsu saeimas ēkā izpilda tikai formalitātes - to mūsu parlamentu varētu arī vispār likvidēt, jo nu tiesīgi kko pieņemt viņi nav. Pilnīgi pietiktu ar novadu pašvaldībām, tur vel mēs ko iespaidot varam uz lokālu mērogu.
Nu jā, tas viss ir dikti slikti ir gribēt tādu sistēmu nevar, tomēr tā sistēma mums sniedz zināmu drošību, derību uz to.
Lai būtu pilnīgi neatkarīgi mēs esam pārāk mazi...Izstāšanās no ES būtu pašnāvība
Re: Laba ziņa
10.09.2015 08:48
Visas mazās valstis, kuras nav īsti bijušas neatkarīgas, par to baigi cepās.
Es nē. Jo nezinu kā jāvada valsts... drīzāk cenšos darīt to ko protu un labot savas kļūdas ikdienā un sadzīvē :)
Re: Laba ziņa
10.09.2015 09:06
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visas mazās valstis, kuras nav īsti bijušas
> neatkarīgas, par to baigi cepās.
> Es nē. Jo nezinu kā jāvada valsts... drīzāk
> cenšos darīt to ko protu un labot savas kļūdas
> ikdienā un sadzīvē :)


Optimists :D
Re: Laba ziņa
10.09.2015 09:09
Da nē... vnk necepos par to, ko tapat nevaru ietekmēt.
Kāda jēga čakarēt nervus un tērēt tam laiku.
Kam tas sagādā baudu - lai jau, protams! :)
Man no tā, nekādā mērā, labak nepaliek.
Re: Laba ziņa
10.09.2015 09:16
Tā debate jau vairāk ir par to kā būtu ja būtu... Vai šajā gadījumā - kā būtu ja vairs nebūtu :D
Re: Laba ziņa
10.09.2015 09:19
Būtu citādi.
Man vairāk interesē, lai netiek atjaunots dzelzs priekškars.
Ja paskatās, piemēram, kas notiek RUS... šķiet ka uz to viss iet. Bet pārējais... nu jā... negribētu lai tie islāmisti pie mums savairojas, bet domāju, ka Latvija viņiem nav simpātiska.
Re: Laba ziņa
10.09.2015 09:45
Protams, mēs simpātiski viņiem neesam, tomēr te atkal jāpiemin, ka mēs kā valsts esam ļoti teorētiski, un ja Eiropa kam budžetu griezīs dēļ bēgļiem nost - tad mēs būsim rindā pirmie... tas ir tāds tīri ekonomisks aspekts, der arī padomāt kā mainīsies partnerattiecības starp valstīm.. neiedziļinoties uz to kā mainītos kopējā kārtība
Re: Laba ziņa
10.09.2015 18:25
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad jau arī ar labpatiku noteikt gaidi kad par
> valsts valodu kļūs kāda cita, ne latviešu
> valoda...

Nē, negaidu kad mainīsies valsts valoda. Bet! Man nav tik svarīga, kāda būs valsts valoda. Turklāt Latviešu valoda principā ir bezperspektīva. Tā kā nekas traks nenotiks ja tā nomainīsies. Uz manu ikdienu tas nekādu vērā ņemamu ietekmi neatstās.



> Tā esošā tendence man dikti nepatīk un eiropa
> iet uz šķelšanos, jau tas absurds ko ar
> grieķiju redzējām - ja ir pietiekoši
> nekaunības ņihuja var nedarīt eiropai par
> prieku..

Tie notikumi ar Grieķiju ir reāls cirks kurā ES vadība zaudēja visu cieņu manās acīs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba ziņa
11.09.2015 00:24
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Nē, negaidu kad mainīsies valsts valoda. Bet!
> Man nav tik svarīga, kāda būs valsts valoda.
> Turklāt Latviešu valoda principā ir
> bezperspektīva. Tā kā nekas traks nenotiks ja
> tā nomainīsies. Uz manu ikdienu tas nekādu
> vērā ņemamu ietekmi neatstās.

Cik noprotu pēc vecuma Tu esi krabis un tomēr uzskati ka spēsi operatīvi apgūt jauno valodu un saglabāt biznesu? :)



> Tie notikumi ar Grieķiju ir reāls cirks kurā ES
> vadība zaudēja visu cieņu manās acīs.

Te nu varu tikai piekrist...un tomēr mums viņa (ES) ir izdevīga...
Re: Laba ziņa
11.09.2015 01:17
Man liekas, ka Tev ku! ir kkur sakāpis galvā un domā, ka neskatoties ne uz ko spēsi komfortabli dzīvot :) Varam piekrist, ka šobrīd ir visai dranķīgi tā kā ir, tomēr mēs nevaram iedomāties kas var mūs sagaidīt pie eiropas sabrukšanas...Tavā gadījumā tas būs konkrēts posts :) Taviem mazbērniem varbūt jau kas labāks :)
Re: Laba ziņa
11.09.2015 11:46
normālis: ku! bizness ir tādā līmenī, kurā - 90€ OEM Windows, klienti nespēj atļauties un tādēļ to jāzog :)
Attiecīgi, es esmu PĀRLIECINĀTS, ka viņa bizness būs komfortā, pie jebkuras iekārtas un politiskās situācijas!

P.S.
Mani ku! uzskata par nolāpīto kapitālistu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Laba ziņa
11.09.2015 13:10
normālis

Tu droši vien esi daudz jaunāks par mani un nesaproti kur ir tā fiška. Redzi, tā ņemšanās ap to valsts valodu tagad Latvijā ir tāds sava veida fetišs, valdības patoloģija. Tā ir cepšanās cepšanās pēc. Dažiem lai būtu ar ko nodarboties, citiem ar ko kairināt sabiedrisko domu. Viena daļa iedomājas, ka valsts valodas maiņa ir tāds kā slēdzis, kuru 12 naktī pārslēdz un no rīta visiem jārunā svešā mēlē. Realitātē tā valsts valodas maiņa neko būtiski neietekmē. Kā runājām latviski tā runāsim. Kā rakstijām latviski tā rakstīsim. Nu ok, varbūt kādā iestādē vajadzēs kaut ko rakstīt svešvalodā. Bet lielākajā daļā iestāžu tāpat viss būs latviski. Un mīļa miera labad mēs varējām atļaut arī krievu valodas lietošanu. Bet nē, mums gribējās sadirsties ar 1/4 daļu Latvijas iedzīvotāju.

Starp citu, ja valsts valoda šeit mainīsies, tad visticamākais uz krievu. Un tas man nerada nekādu diskomfortu. Priekš manis un tiem cilvēkiem kas man tuvumā, jau tagad ir posts un nez vai tas kļūs daudz lielāks izjūkot ES. Vispār iestāšanās ES Latvijai ir nesusi lielu postu. Vienkārši cilvēki to nesaprot. Viņi domā, ka jaunas mašīnas un pārpildīti lielveikali ir tas progress ko mums atnesuši rietumi. Patiesībā tā vienkārši ir laikmeta iezīme un tagad tā +/- ir visur. Bet cilvēki uz tā fona nepamana, ka mūsu pašu rūpniecība, kas ir valsts pamatu pamats, ir pilnīgi izputināta. Mūsu zinātne, kas ir rūpniecības pamats, ir izputināta. Mums vairs nekā nav. Ir palikusi tikai čaula. Aplīmēta ar smukiem reklāmas baneriem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Norm
Re: Laba ziņa
11.09.2015 21:16
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> normālis
>
> Tu droši vien esi daudz jaunāks par mani un
> nesaproti kur ir tā fiška. Redzi, tā
> ņemšanās ap to valsts valodu tagad Latvijā ir
> tāds sava veida fetišs, valdības patoloģija.
> Tā ir cepšanās cepšanās pēc. Dažiem lai
> būtu ar ko nodarboties, citiem ar ko kairināt
> sabiedrisko domu. Viena daļa iedomājas, ka
> valsts valodas maiņa ir tāds kā slēdzis, kuru
> 12 naktī pārslēdz un no rīta visiem jārunā
> svešā mēlē. Realitātē tā valsts valodas
> maiņa neko būtiski neietekmē. Kā runājām
> latviski tā runāsim. Kā rakstijām latviski tā
> rakstīsim. Nu ok, varbūt kādā iestādē
> vajadzēs kaut ko rakstīt svešvalodā. Bet
> lielākajā daļā iestāžu tāpat viss būs
> latviski. Un mīļa miera labad mēs varējām
> atļaut arī krievu valodas lietošanu. Bet nē,
> mums gribējās sadirsties ar 1/4 daļu Latvijas
> iedzīvotāju.
>
> Starp citu, ja valsts valoda šeit mainīsies, tad
> visticamākais uz krievu. Un tas man nerada
> nekādu diskomfortu. Priekš manis un tiem
> cilvēkiem kas man tuvumā, jau tagad ir posts un
> nez vai tas kļūs daudz lielāks izjūkot ES.
> Vispār iestāšanās ES Latvijai ir nesusi lielu
> postu. Vienkārši cilvēki to nesaprot. Viņi
> domā, ka jaunas mašīnas un pārpildīti
> lielveikali ir tas progress ko mums atnesuši
> rietumi. Patiesībā tā vienkārši ir laikmeta
> iezīme un tagad tā +/- ir visur. Bet cilvēki uz
> tā fona nepamana, ka mūsu pašu rūpniecība,
> kas ir valsts pamatu pamats, ir pilnīgi
> izputināta. Mūsu zinātne, kas ir rūpniecības
> pamats, ir izputināta. Mums vairs nekā nav. Ir
> palikusi tikai čaula. Aplīmēta ar smukiem
> reklāmas baneriem.


Labi, labi, zinu, es pārspīlēju, bet apzināti, man patīk skatīties uz launakajiem scenārijiem. Vakar naktī vispar biju sameties kad rakstīju :D nu tā, protams taisnība nekad nav viena tomēr man nepatik Tava tendenciozā Eiropas nolikšana...nav jau slikti - ceļo un dzīvo kur vēlies. Jo vairāk ja Tev te nepatik tak droši vari izvēlēties jebkuru ES valsti...vien Tev laikam raša patīk...bet nu ari tur var viegli tikt! Un pie tā savā valstī mums nekā nav esam vainīgi tikai paši, ārzemnieki vairāk maksāja un viņiem ari pārdeva, stulbi. Un tā nu ari ar to var likt savus noteikumus. Vairumam mums vnk mentalitāte ir tāda - es nihuja nevaru, atdošu citam :) latvietis ir lēts.
Bet tomēr man patīk tā neatkarības sajuta, ka valoda ir viena un robeža pastāv...
Re: Laba ziņa
17.09.2015 11:51
Pēteri un Jānīti ir viegli apstrādāt, paceļot tematus par valsts valodu , tiek patiesībā novērsta uzmanība no daudz svarīgākām problēmām. Tas jau vienalga kas puse jauntatnes dzīvo uz kredītiemun pēctam brauc uz ārzemēm nobijušies. Tā lūk.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.09.2015 12:00 by gvidobicevskis.
Re: Laba ziņa
17.09.2015 12:50
gvidobicevskis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pēteri un Jānīti ir viegli apstrādāt,
> paceļot tematus par valsts valodu , tiek
> patiesībā novērsta uzmanība no daudz
> svarīgākām problēmām. Tas jau vienalga kas
> puse jauntatnes dzīvo uz kredītiemun pēctam
> brauc uz ārzemēm nobijušies. Tā lūk.


Bet loģiski. Jo ātrie kredīti ir svētā govs ko aiztikt nedrīkst. Tāpēc, ka mūsu valdības vīri ir ar šo biznesu tieši vai netieši saistīti. Tāpat kā ar citiem ekstremāli ienesīgiem biznesiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba ziņa
17.09.2015 13:23
Galvenais visā vainot citus ;)
Es pats personīgi, pazīstu cilvēkus, kuri plāno UK paņemt patēriņa kredītu, atbraukt uz LV, nopirkt dzīvokli un UK krītu neatdot. Un viņi NETIC, ka tā vairs nevar... no Zviedrijas nāk rēķini uz LV par nevietā novietotu auto, no Norvēģijas par ātruma pārkāpumiem utt... BET tendence lieliska - mūsu bāleliņu portrets:
1. visu vainu noveļ uz citiem... vienmēr
2. Latvijas migrants UK (nevispārinu, bet lielais vairums) - valodu māk tik cik vagara komandas saprast fabrikā, dzīvo savās komūnās, TV slēpj pagrabā lai tikai nodokli nav par to jāmaksā, stāv rindā pēc pabalstiem kuri nepienākas, raksta forumos kādi slitki tie migranti Latvijā, kas gaida pabalstus un nemācas valodu un neintegrējas ;)
3. Ja viņam liegta iespēja paņemt vienu krītu, sameklēs kā paņemt citu
4. Meklēs iespēju uzmest visu un visus, ja tā ir banka - pamatojums ...sliktās bankas.

Teorētiski sanāk, ka KU! ierosina aizliegt un iznīdēt banku sistēmu kā tādu, lai NEVIENAM un NEKAD nebūtu iespēja tērēt vairāk nekā uz to brīdi ir nopelnīts... taisnais ceļš uz stagnāciju un ekonomisko lejupslīdi un galu galā sagrāvi... no visa šī, es velku vidējo aritmētisko, ka kādam alga ir zem Latvijas vidējās.?
Re: Laba ziņa
17.09.2015 14:09
"2. Latvijas migrants UK (nevispārinu, bet lielais vairums) - valodu māk tik cik vagara komandas saprast fabrikā, dzīvo savās komūnās, TV slēpj pagrabā lai tikai nodokli nav par to jāmaksā, stāv rindā pēc pabalstiem kuri nepienākas, raksta forumos kādi slitki tie migranti Latvijā, kas gaida pabalstus un nemācas valodu un neintegrējas ;)"

(c) Mateus

Es arī nezinu par procentiem vai vairumu, bet tāda daļa ir. Man ir druška Vācijā, izcīnīja nišu savā diezgan pieprasītajā profesijā. Tur reāli ir tautiešu loki, kuros labāk nelīst. Visu vīkendu piedzērušies (tas papildus tam, ko raksta Mateus).

Bizness un verdziska darba ņēmēja domāšana ir kā Zeme pret Mēnesi -- šausmīgi daudz ilūziju jāzaudē, skarbi, bet palīdz mainīt domāšanu. Arī darba ņēmēji ir dažādi, kas tiecas uz izaugsmi, jo ir kaut ko sapratuši.

Kas attiecas uz bēgļiem, tad visas lielvaras (ASV, ES un Krievija) šito ir uztaisījušas.

Un nevajag ņemt tos krītus, nu labi, gadās, kamēr iemācās dzīvot, utt., bet bankas nav vainīgas pie manām galvas problēmām vai izaugsmes cīņām. Kur nu vēl atbildīgas par to.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.09.2015 14:10 by Runcene.
Re: Laba ziņa
17.09.2015 14:20
Un, starp citu, no privātās sarakstes Psihes sadaļā un arī no cilvēkiem, ko caur turieni esmu iepazinusi tuvāk un kas visam kam trakam ir skatījušies acīs, es nedzirdu šito "man to un šito nedod, visi tādi un šitādi". Tie cilvēki sen to ir sapratuši, kaut tagad uz rudeni daudziem ir visādi saasinājumi.
Re: Laba ziņa
17.09.2015 15:42
Mateus

Jā, banku sistēma ir parazītiska struktūra un būtu likvidējama kā tāda (he, he, kas to ļautu :) Bet ne par to ir runa. Protams, ka kredīta ņēmēji ir paši vainīgi. Un kā var būt citādāk? Vai tad aizdevēji būs vainīgi? :) Viņi ir cienijami cilvēki, viņi nevar būt vainīgi. Bet arī tas nav pats galvenais. Galvenais ir rūpes. Valsts rūpes par saviem iedzīvotājiem. Un šādu rūpju nav. Nedrīkstētu būt tā, ka katrs var paņemt kredītu un iekļūt saistībās no kurām nevar tik ārā. Tās būtu valsts rūpes par saviem iedzīvotājiem. Tā vietā ir rūpes par ātro kredītu attīstību. Par to visa tā runa.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laba ziņa
17.09.2015 23:05
1. Tu spried citā līmenī.
2. Tu nodali valsti un kaut kādas teritorijas iemītniekus.
3. Tu nespēj (un drīzākais, ka arī nespēsi) saprast elementāru patiesību - pie VISĀM likstām, vainīgi ir cilvēki paši. Un ja grib mainīt valsti ir jāsāk ar sevi... šo Tu nesapratīsi, dēļ trešā otrā.

P.S.
kad indivīds iekāpj autobusā un neņem biļetīti no šoferīša ar frāzi:"lai jau viņam tiek", tas tiešā veidā rok bedri SEV nevis tai mistiskajai "valstij" ;) Rezultātā slēdz autobusu maršrutus, jo tajos teorētiski neviens nebrauc... bet ja tomēr brauc, tad jāpaceļ cena, jo it kā brauc par maz :) Un tādā veidā, tiešā vai pakārtotā veidā - brēcēji (stulbā valsts - autobusu maršrutus slēdz, autobusa biļetēm cenu pacēla utt), paši sev rada visas problēmas...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 17.09.2015 23:46 by Mateus.
Re: Laba ziņa
18.09.2015 12:48
Mateus

Neapšaubāmi es esmu stulbs un daudzas lietas nesaprotu. Jebšu ja saprastu, tad droši vien sēdētu kādā ērtā krēslā, klusu zīstu nodokļu maksātāju naudu vai eiropas pupu un smaidītu par visu kas te notiek. Bet es, sasodītais deģenerāts esmu izvēlējies būtu tautai tuvāk un aplipinājies ar visādām proletāriskām idejām.

Bet ja tā, pa punktiem, tad to otro punktu es nesapratu. Ko Tu ar to domāji? Bet par trešo punktu runājot, nav šaubu, ka katrs pats ir savas nelaimes kalējs. Bet bēda ir tā, ka definitīvi lielākā daļa (vismaz 51%) tautas ir stulbi, tobiš planktons un paši nekad ne pie kā jēdzīga nenonāks. Tāpēc tie ir jāvada, kā tas visur pasaulē ir pieņemts. Tad nu lūk ar to vadīšanu mums ir lielas problēmas. Tā teikt, strupceļš. Jo izvēlētie vadītāji pa lielākai daļai ir veikli darboņi savā labā kam uzspļaut uz vadāmajiem. Ievēlēt citus vadītājus mēs nevaram. Tāpēc, ka planktonam trūkst saprātīgums un spēja par kaut ko sakarīgu vienoties, kā arī tāpēc, ka paši vadītāji ir parūpējušies par to lai planktons, ja arī tas sadusmojas, tāpat neko būtisku mainīt nevarētu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 14?
Ziņa: