Laba ziņa

Aizsāka ku! 

Re: Laba ziņa
18.09.2015 13:14
Es nevien brīdī neesmu teicis un neteikšu, ka Tu esi stulbs :) NOTEIKTI nē! Vnk mēs katrs domājam cita plaknē.

2. punkts... valsts ir tās iedzīvotāji un teritorijas iemītnieki = valsts
Valdība nerodas pati no sevis... tur iet.. tur ievēl... uz to iet... pie kam šīs tiesības ir katram...

Un ar valdošo iekārtu neapmierināti ir vienmēr un visur. Visās valstīs. Bez jeb kāda izņēmuma
Re: Laba ziņa
18.09.2015 13:18
Mateus, bet ir tāda lieta, ka viena daļa cilvēku ir pilnīga katastrofa, un mazliet totalitāri režīmi viņiem ir vajadzīgi. ku! jau nav no dīcējiem, bet pelna pats, taču viņa novērojumi galīgi nav aplami.
Re: Laba ziņa
18.09.2015 14:49
Par ku! es neko sliktu nesaku...tik cik diskutēju...
Patiesībā, runājot par diktatūru, visi baigi slavē pirmā Ulmaņa laikus, bet reāli...viņš bija reāls diktators...attiecīgi piekrītu par totalitārismu
Re: Laba ziņa
19.09.2015 01:04
Mateus

Man nav nekādi iebildumi par Tevis teikto. Tas viss ir diskusijas kārtībā. Zinu, ka daudzas lietas es nesaprotu. Bet es uzskatu, ka katrs cilvēks zin kad viņš dara ko ļaunu vai netaisnīgu. Neatkarīgi no tā ko viņš saka vai tēlo. Viņš noteikti to zin. Tas ir kaut kas iekšējs, no Dieva. Un to jūt ne tikai tie kas dara, bet arī tie kas cieš no tā. Tad lūk, pasaulē šis ļaunums un netaisnība ir augusi. Un tas ir pretēji tam, ka civilizācija it kā attīstās un visam vajadzēja būt ja nu ne pavisam labi, tad gandrīz labi. Bet uz šo brīdi es redzu, ka viss ir kļuvis ja nu ne slikti, tad gandrīz slikti.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: