Ļoti žēl...

Aizsāka ku! 

Ļoti žēl...
12.08.2015 15:26
ka pazuda no foruma labs raksts. Tātad arī kads no moderatoriem vai administrātoriem lien d...
Re: Ļoti žēl...
12.08.2015 17:56
Piedodiet, bet G nevar uzrakstīt labu rakstu. Tas pat nav jāpierāda. Es būšu pirmais, kas pieprasīs, lūgs un uzstās uz viņa dzēšanu.
Vispērcilvēciskās vērtības vienmēr jāliek augstāk par nacionālām . Augstāk par reliģsko fanātismu, mietpilsonību un aprobežotību.
Re: Ļoti žēl...
13.08.2015 15:52
Mazdakteris1

Tas esi Tu, kas nevar uzrakstīt labu rakstu. Tu vari tikai pajautāt vecumu, augumu un svaru un pateikt, ka jāiet pie ģimenes ārsta. Bet G var uzrakstīt labu rakstu jo viņš ir cilvēks kas dzīvo ar šīm idejām. Un viņam ir ko par to teikt un viņā ir vērts ieklausīties. Tāpēc jau arī dzēš viņa rakstus jo tiem ir kāds svars.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ļoti žēl...
13.08.2015 16:35
G ir tad slimais nacists?
Tak tusējat kaut kaadaa nacistu pulcinjaa un miers... vairums prātiigo cilvēku būs pret tām idejaam... kapēc uzbāzties, ja tikai viņam pašam un Tev Ku! tas viss patīk...
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 11:10
Cien. Ku. Daļēji varu piekrist.Tikai tik tālu,kamēr tas nav pretrunā ar vispērcilvēciskām vērtībām, valsts likumiem un satversmi.
Rakstus rakstus zem dažādiem segvārdiem. Tiešām daudz un dažādus. Man nav grafomānija. Varu domu pateikt 1-2 lpp. garumā. Tikai mana platforma nav nacisms, rasisms. cilvēku nīšana,apmelošana. Cilvēki ir dažādi. Seksuālā orientācija,ādas krāsa,sociālā izcelsme,tautība nevar būt par pamatu cilvēku nīšanai. Visi viņi ir jāciena. Esmu par veselīgu nacionālismu,kamēr tas nerunā pretī satversmei un Ženēvas konvencijām.Esmu bijis Vācijā, Polijā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Kaļiņingradas apgabalā,Gruzijā, Kubaņā, Adigejā,Igaunijā,Somijā.Arī tādās pilsētās,kā Kolomna,Rjazaņa, Muroma, Pēterburga.Vienmēr esmu centies lasīt turienes informāciju ,apmeklēt muzejus.
Ar manu dzīves pieredzi un informācijas apjomu pilnīgi pietiek 3 dienas attiecīgā valstī, lai saprastu cilvēku noskaņojumu un pamatvērtības.Tur esmu mācījies un dzīvojis ne jau 3 dienas.
Ja tu esi lasījis tūkstošiem grāmatu,iepazinis klasisko muziku un to autoru likteņus Lasījis sēriju par slavenu cilvēki dzīvi. .Pārzini tēlniecību un glezniecību kaut vai vidusskolas līmenī,tad rodas pasaules pulsa sajūta. Tā man saka, ka G nav tas autors,kas būtu jālasa.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2015 10:38 by Mazdakteris1.
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 11:51
Mazdakteri1

Saki man lūdzu vienu lietu, ko dod tie visi mūzikas klasiķi un tēlniecība un glezliecība ja tu neredzi kas notiek tavā paša zemē un ar viņas tautu. Tu tā kā viens apstulbis tūrists, muti atplētis ej gida pavadībā un brīnies uz pieminekļiem un tā arī neko vērtīgu no tā visa Tu neesi izsecinājis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 13:51
G rakstus dzēš tāpēc, ka nezinu nevienu ilgstošu forumieti, kam viņš nebūtu līdz kaklam. Tas attiecas gan uz tiem, ko pazīstu tikai virtuāli, gan uz tiem, ko pazīstu mazliet labāk arī dzīvē.

Ko vispār var pateikt cilvēks, kas dzīvo kā bērns un gadiem nepelna sev iztiku...

Daudzi jautājumi sabiedrībā, protams, ir diskutējami un ļoti problemātiski, bet tas ir pieaugušajiem.
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 13:53
Un, ja ku! patīk, kāpēc neveidot savu klubu vai tml. Es bez ironijas...
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 14:16
Par to ka jams nešancē, tas gan bija joks?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 14:40
Lai pats pastāsta :)
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 14:47
A.G. savā blogā vāc ziedojumus.
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 15:06
Tātad... ja es pareizi saprotu, šis indivīds, uzskata ka ir lielisks paraugs - īstenam tautietim, bet tanī pat laikā nestrādā un bičo naudu no citiem, kuri rukā...
Smalki

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 15:35
Izskatas, ka interesantu personību esmu palaidis garām :D
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 15:38
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izskatas, ka interesantu personību esmu palaidis
> garām :D

Esi gan. Man viņš riebjas, bet aktivitātes interesē.
Pameklē google Aivars + Gedroics.
Drausmas kaut kādas.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2015 15:39 by Alstere.
Re: Ļoti žēl...
14.08.2015 16:19
Shis dzeks laikam sublimee savu sexualo energiju un vinam izdodas.
Re: Ļoti žēl...
15.08.2015 10:40
Nezinu vai super apaļiem cilvēkiem ,kas demonstrē sevi sieviešu apakšveļā ir seksuālā enerģija. Drīzāk šizoīdais dzinulis un cilvēk nīdēja trakums.
thechemist
Re: Ļoti žēl...
15.08.2015 16:12
miksam jau patīk apaļīgie vīrieši.
Re: Ļoti žēl...
15.08.2015 16:22
Mazdakteris1

Man tomēr svarīgas ir cilvēka domas. It īpaši tās kuras viņš rūpīgi izklāsta. Tas ko viņš dara savā "brīvajā laika", savā intīmajā dzīvē, tas ir daudz mazak svarīgs. Es pazīstu gana daudz cilvēkus ar dīvainībām, kas publiski pelnītu nicinājumu. Ieskaitot sevi pašu. Bet tas nenozīmē, ka cilvēks visu laiku būtu šajā iespaidā un tāpec, ka viņš ir apaļš un mēdz nēsāt sieviešu veļu, viņa teiktais nav vērā ņemams.

Tu Mazdakteri pats aizstāvi visādas seksuālās minoritātes. Kāpēc Tu viņus nepasludini par šizoīdiem un ignorējamiem?

Bet kas attiecas uz "rietumu demokrātiju", kas Tev tā patīk, tad priekš manis tā visa ir mēsls pēc būtības. It īpaši pēc notikumiem Grieķijā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ļoti žēl...
16.08.2015 11:47
Kurš medijs (arī šis forums ir medijs) gribēs tiražēt cilvēku, kurš interesē tādas instances, kuras neviens ciemos pie sevis negrib...

Te katram var būt savas patikas un nepatikas, bet tās šoreiz nav tik aktuālas, lai gan pastāvīgo forumiešu domas arī ir svarīgas.
Re: Ļoti žēl...
16.08.2015 11:56
Bet kādam ir jābūt drosmīgam un skaļi jāpasaka vai jāuzraksta tas, par ko daudzi domā un runā savā starpā bet baidās skaļi pateikt. Par to tad es arī cienu un atbalstu G.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ļoti žēl...
16.08.2015 12:41
Nebaidās, ku!. FB pilna ar ļoti asām diskusijām par šo tēmu. Bet runāt nav darbu darīt. G ne tikai nav izveidojis uzņēmumu, viņš pat nespēj noturēties nevienā darbā.

Vīrietis, kas ir uzņēmējs, kas ir pratis nopelnīt naudu, būs veiksmīgs lēmējs arī politikā.

Vīrietis, kas netiek ar to galā, neko neizdarīs arī valstī.

Viņš nav sieviete, kam jāvada bērni, veci ģimenes locekļi un māja ar saimniecību... Bet G netiktu galā arī ar sievietes uzdevumiem.

Un nerunāsim par to, ka viņam iekabinātu arī uz karjeru orientētas sievietes.

Nav ko tēlot politiķi un censties lemt par miljoniem, kamēr nemāk apgrozīt kaut dažus savus desmitus.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2015 12:44 by Runcene.
Re: Ļoti žēl...
16.08.2015 13:25
Runa gāja par veselīgu seksuālo enerģiju:))))).
Re: Ļoti žēl...
16.08.2015 13:32
Oho, Mazdakteris mudina atgriezties pie Freida, Tu tātad ved atpakaļ pie seksualitātes, bet taisnība jau vien ir, tur ir visa labuma un sliktuma sākums... ;)

G izklausās ļoti nepamierināts. Varbūt tāpēc par viņu ir zināma interese, jo pašterapeitiskos nolūkos uz viņa fona var izpētīt savas neapmierinātības cēloņus. Bet G ir izveidojis sevi galīgi seksuāli nepievilcīgu -- ar konkrētu, bet neapzinātu mērķi.

Un nepārtrauktās sūdzības visām iestādēm. Nabaga iestādes...
Re: Ļoti žēl...
16.08.2015 17:59
Veselīgi un seksuāli cilvēki nav apaļi. Jo adrenalīns un testosterons to nepieļauj. Tātd, te vainīgi citi spēki. Tieši tāpēc es te pieminēju šizoīdo raksturu. Kaut gan sīkumainība, ļaunatminība vairāk raksturīga tieši epileptoīdiem raksturiem.
Es ar cien. G neesmu tik tuvu pazīstams,lai dotu galīgo slēdzienu.
Tomēr, slimīgas novirzes neattaisno citu cilvēku nīšanu, aprunāšanu un kūdīšanu uz linčošanu.
Visu virza seksualitāte vai tās neesamība.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.08.2015 11:33 by Mazdakteris1.
thechemist
Re: Ļoti žēl...
18.08.2015 00:17
Esmu pret G. garadarbiem šajā portālā, bet Mazdakteri1, rakstura īpatnības nekādā gadījumā nav slimīgas novirzes, jo patiesībā neviens cilvēks nav "normāls", katrs ar saviem akcentiem personībā.
Re: Ļoti žēl...
18.08.2015 11:11
thechemist Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu pret G. garadarbiem šajā portālā, bet
> Mazdakteri1, rakstura īpatnības nekādā
> gadījumā nav slimīgas novirzes, jo patiesībā
> neviens cilvēks nav "normāls", katrs ar saviem
> akcentiem personībā.


Tieši tā. Visu cilvēku psihiatrizēšana arī nav tas, ko te gribētos lasīt. Ir citi labāki argumenti.
Re: Ļoti žēl...
18.08.2015 11:39
Piekrītu. Es arī neesmu normāls. Bet savu šizoīdo raksturu neatļaujos izmantot naida kurināšanai pret citādiem. Nosodīt nacionālnacismu,antisemitismu, rasismu un citas pret cilvēkiem vērsas fobijas,nenozōmē piešūt kādam psihiatrisku diagnozi.
Cilvēciskās vērtības vienmēr jāliek augstāk par visu. Hitlera un Staļina idejas arī daudziem likās pievilcīgas.Sākumā.
Re: Ļoti žēl...
18.08.2015 11:42
Galvenais ir nebūt vidējam. Tādam kā visi, vai kā lielākā daļa. Tas ir sliktākais kas dzīvē var būt - būt tāds kā visi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ļoti žēl...
18.08.2015 16:10
Ir svarīgi katram būt tādam, kāds viņš ir.

Būt kā visi nemaz nav iespējams. Varbūt uz to tiecas kādi ļoti jauni cilvēki, pusaudži, bet parasti tas pāriet.
Re: Ļoti žēl...
18.08.2015 17:38
Nu nē, es šeit nedomāju to plašo viduvējību klāstu ko pieņemts uzskatīt par individualitātēm. Man apkārt ir viens vienīgs planktons, cik talu vien skats paveras. Ar dažiem retiem izņēmumiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 11?
Ziņa: