Ļoti žēl...

Aizsāka ku! 

Re: Ļoti žēl...
19.08.2015 00:05
Es pamanīju Gedroica rakstu forumā, bet nelasīju- tas ir trakais Gedroics, man neliekas vērts tērēt laiku tā dīvainīša rakstu darbiem! Nezi, vai kaut ko kardināli jaunu viš tur pateica? :D

Kas attiecas uz pēdējos tekstos pausto domu: "Būt vai nebūt tādam kā visi?", tad es domāju, ka visi nevar būt ģēniji.
Ja visi būtu faraoni, nebūtu, kas uzbūvē piramīdas.

Nja, ja nu par mani un ku! nerakstīs vēstures grāmatās- sliktā valdība, radikāļi, nacionāļi, krievi, homoseksuāli, un citi "-āļi" nav vainīgi. Tas nozīmē, ka mēs neesam nopelnījuši. Pretenzijas uz labu dzīvi un ģenialitāti jau visiem ir, bet daudziem iekšu nepietiek, laikam?
Re: Ļoti žēl...
19.08.2015 00:17
Esmu nostrādājusi 5.dienu jaunā darbā, sapratusi, ka alga man so, so- patīk, bet darba pienākumi- ne. Tagad sēžu, dzeru alu un domāju. Patīk priekšnieku vadības stils un stils, kādā norisinās attiecības starp kolēģiem (cik jau pa 5 dienām var saprast), bet ir sajūta, ka es velti tērēju savu dzīves laiku par kaut kādiem sīkumiem...
Bet stabila, daudz maz normāla alga man patīk. Dzeru alu, domāju.

Ģēnijs neesmu, Gedroics- ne tik. :D
A ko darīt? Dzīve man garantēti zināma tikai 1- šī, esošā. Tērēt savu laiku dēļ kaut kādiem sū...? Dēļ kaut kādām X naudiņām?
Vsp.- veids, kādā es šo darbu dabūju- arī ir gana dīvains- ne jau caur CV konkursu! Dzīvē nav taisnības- studēt N gadus, lai varētu palielināt savas darba atrašanas iespējas un beigās dabūt darbu, kur pēc amata apraksta vajadzīga tikai vidējā izglītība... :D
Bet alga man ir lielāka, kā gandrīz visiem maniem kolēģiem, kam pieprasīta augstākā izglītība. Ja viņi to zinātu... :D :D

Sorry, ku!, par offtopiku- man ir "logoreja" piemetusies! (Logoreja: gr.val.- "logos"- vārds, diareja- medicīnas termins caurejai :) )
:D



Edited 4 time(s). Last edit at 19.08.2015 00:53 by kachenite.
Re: Ļoti žēl...
19.08.2015 00:55
Nekas, nekas, kachenite. Vajag kādreiz izrunāties. Kaut vai ar PC :) Bet tajā izglītībā slēpjas viena ļoti nopietna fiška. Ir skaidrs, ka labi darbi un labi atalgojumi visiem nepietiks. Tāpēc pasaulē ir izveidota šāda te sistēma, kas ļauj pilnīgi legāli atšūt, pēc būtības mazāk paklausīgos. Tos kas sliktāk mācījās un nesasniedza tik daudz (mācībās). Kaut gan reālajā darba gandrīz nekas no tā nav vajadzīgs. Ja neskaita klanīšanos pavēlētāju priekšā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 21?
Ziņa: