Paģiras...un ap tām...

Aizsāka Mateus 

Paģiras...un ap tām...
02.08.2015 15:36
Čau tautieš!
Sen neesmu nevienu tēmu te cepis. Bet šorīt man radās interese par, kā jau virsrakstā redzams, paģirām!
Nē, es nejautāšu pēc tautas vai aptiekas līdzekļa, lai atvieglotu paģiras, lai gan padomu vācelītei, arī tas nenāktu par ļaunu.

Mans jautājums ir pavisam citāds - kapēc vieniem ir paģiras, bet citiem nav?

Es labi atceros, ka kādreiz man bija paģiras. Pirms vairāk nekā 5 gadiem man bija tādas paģiras, ka šķita nomiršu :D Pēc tās reizes 4 gadus nedzēru nemaz. Tagad man paģiru vienkārši nav. PROTAMS, ja es izdzertu spaini, gan jau būtu, bet 500-750ml viskija, man izraisa nedaudz dullu galvu pamostoties (gan jau vēl pālis turpinās) bet paģiru tā arī nav, kamēr citi pēc tusiņa "mirst" - kas ir tas faktors, kas nosaka, vai būs paģiras? Jeb to neviens tā īsti nezina?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Paģiras...un ap tām...
03.08.2015 14:04
Savulaik man bija lekciju kurss "Bērna attīstība". Bērnu ārste, kura mums šīs lekcijas lasīja, stāstīja, ka cilvēkiem asinīs esot hormons, kas sadala alkoholu. Dažiem šī viela esot daudz- tie var daudz dzert un nekrīt, bet dažiem tas hormons esot minimālā līmenī- pat pēc 1 izdzertas glāzītes viņi vems. Līmenis esot iedzimts.

No citos kursos dzirdētā: pie alkohola, tāpat, kā pie jebkuras indes, varot pierast. Agrāk man pietika ar vienu pudeli alus, lai es gribētu iet gulēt un tusiņš mani vairs neinteresēja, bet tagad esmu "uztrennējusies"- varu izdzert pat 3- līdz "iedarbojas". Man vienmēr ir maz "vajadzējis".



Edited 1 time(s). Last edit at 03.08.2015 14:05 by kachenite.
Re: Paģiras...un ap tām...
03.08.2015 15:49
Rumpjiem ir atšķirīga alkohola tolerance. Man piemēram mēdz būt ļoti slikti pēc alkohola pārdozēšanas. Diena vai divas ir no dzīves jāizsvītro. Lāpīšanās nepalīdz. Toleranci uztrennēt nevar. Pārbaudīts :)

Aspirīns un tēja mazliet atvieglina situāciju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paģiras...un ap tām...
03.08.2015 16:19
Te ir intoksikācijas summa. 'Trekni ēdieni. Kūpinājumi, esences, nakts negulēšana.Tas viss summējas.
Aknu spēja neiralizēt. Arī var būt dažādu apstākļu dēļ dažāda.
Spirta kvalitāte. Piemēram pēc Rīgas balzāma, pat nelielas devas bija slikta pašsajūta. Jo tur tiek pielietots dedzināts cukurs (karmelizācija) un vērmeles izvilkums. Vērmele pati par sevi ir inde.
Daudz kas atkarīgs no spirta kvalitātes. Fūzeļeļļas.Ja tās ir daudz,tad noteikti būs paģiras.
Re: Paģiras...un ap tām...
03.08.2015 18:14
Nu tātad Jack Daniels ir labs :D
Man agrak nebija nekāda šāda tolerance. Ta parādijās pēc tās totalās atturēšanās posma.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Paģiras...un ap tām...
03.08.2015 20:56
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
...
> Vērmele
> pati par sevi ir inde.
...


Nez vai tā būs. Es Campari sūcu kā tārps bet sliktuma pēc viņa nav gandrīz nemaz.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paģiras...un ap tām...
03.08.2015 20:56
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tātad Jack Daniels ir labs :D
...


Labs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
XcXc
Re: Paģiras...un ap tām...
09.08.2015 19:36
Tāpēc vajag lietot zāli vai kaut ko, no kā paģiru nav nemaz.
Re: Paģiras...un ap tām...
11.08.2015 11:47
Narkomānija mani neinteresē.
Un ja ņem vērā, ka alkohols dara savu degredējošo darbu, kamēr vien ir asinīs... tad padomā par zāli.. to atrod asinīs vēl mēnesi pēc lietošanas... Bet turpini vien sevi mānīt, ka tas nav nekas slikts... heroīna lietotāji to pašu saka ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Paģiras...un ap tām...
19.08.2015 17:40
Alkohola sadalīšanās rezultātā veidojas pusaldehīdi, kas dod to slikto pašsajūtu. Neliela (!) alkohola deva saista pusaldehīdus un atvieglo paģiras, galvenais laicīgi apstāties ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Paģiras...un ap tām...
19.08.2015 22:30
Par pusaldehīdien zinu, bet es nekad nekad nāk dienā nelietoju alko. Un principā arī ja bijis pālis, tad 2 nedēļas pēc tam ne
XcXc
Re: Paģiras...un ap tām...
25.08.2015 20:28
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Narkomānija mani neinteresē.
> Un ja ņem vērā, ka alkohols dara savu
> degredējošo darbu, kamēr vien ir asinīs... tad
> padomā par zāli.. to atrod asinīs vēl mēnesi
> pēc lietošanas... Bet turpini vien sevi mānīt,
> ka tas nav nekas slikts... heroīna lietotāji to
> pašu saka ;)

Es divus gadus zāli nēsmu pīpējis. Un nemaz arī vairs netaisos. Tomēr uzskatu, ka tā ir nekaitīgāka kā alkohols saglabāšu līdz kapa malai. Gan pēc savām izjūtām, gan redzot zāli pīpējušu cilvēku no malas - ir grūtāk saprast, ka ir kas lietots, kamēr par alkoholu uzreiz var pateikt. Manā skatījumā - zālīte drīzāk jāsalīdzina ar kafiju. Vairums heroīna lietotāju diemžēl par heroīnu saka, ka tas ir izpostījis viņu dzīvi.
Re: Paģiras...un ap tām...
25.08.2015 23:18
Pa manam zāle un heroīns ir divas radikāli atšķirīgas lietas. Un ja cilvis pamēģinājis zāli fiksi pāriet uz heroīnu tad tā ir viņa problēma.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paģiras...un ap tām...
31.08.2015 01:40
Hē rekur tev ir senais teiciens ar ko saindējies ar to lāpies :))))
Re: Paģiras...un ap tām...
31.08.2015 14:02
Patiesībā, tas strādā vien uz spirtiem... un arī tad - etil/metil ...laikam tādā sintaksē
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: