Dzīvsudrabs

Aizsāka Mideira 

Mideira
Dzīvsudrabs
31.03.2015 19:37
Saplīsa dzīvsudraba termometrs:( Visu savācu, bet viena lodīte, smilšgrauda lielumā, aizlīda zem skapja kājas, un viss... Sēžu un gaidu, vai būs saindēšanās simptomi. Varbūt vēl kāda nepamanīta kaut kur. Kā jūs domājat, skapi demontēt vai tāpat var dzīvot?:)
Re: Dzīvsudrabs
31.03.2015 20:18
ar līmlentu mēģināji?
Mideira
Re: Dzīvsudrabs
31.03.2015 20:53
Mēģināju. Neveiksmīgi. To dzīvsudrabu vispār vairs neredz. hvz kurš viņš tagad.
Re: Dzīvsudrabs
31.03.2015 21:06
Tik indīgs jau nu viņš nav. No vienas mazas lodītes nekas nebūs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 10:03
Ir tādi domkrati,kas atļauj mēbeles pacelt. Mahāniskie , nevis uz eļļu. Ja vismaz kādi 5 cm kur pieķerties. Es tā daru. Paceļu nedaudz palieku cūkas ādiņas un vizinu mēbeles kur gribu. Vēl ir putekļu sūcējs. Bet šeit laikam derēs tas ,kas ar ūdens filtru.Mājās jābūt pastāvīgai ventilācijai bez logu atvēršanas.Sevišķi ja ir plastmasas jaunie logi.
Pārējam , piekrītu Ku.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2015 10:05 by Mazdakteris1.
Mideira
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 15:05
Baidos, ka šis skapis neizturētu pacelšanu:) Ventilācija ir parastā kā visos dzīvokļos. Logus gan arī taisīju vaļā. Bet, ja izmanto putekļusūcēju ar ūdens filtru, kur pēc tam liet ūdeni? Kanalizācijā taču nedrīkst. (Pagaidām saindēšanās nav, cerams, ka arī nebūs:)
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 16:29
Ja domā ar galvu un ir griba, tad var visu.
Lai veiksme.
Mideira
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 17:09
Mana tukšā galva nevar izdomāt, kur liet ūdeni:/
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 17:17
It kā 21 gadsimts bet nu cilvēkiem var sastāstīt tādas figņas... pilnu galvu... 100 vai 200 gadus dzīvsudrabu lietoja. Bija zināms, ka indīgs. Pa retam kāds arī saindējās. Rūpnīcās vai iekārtās kur tas dzīvsudrabs straumēm plūda... Bet nu zaļie pederasti un citi piemedicīnas afēristi tautu tā sabaidijuši, ka daž pilnīgi stāvus mīž...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 17:18
Lej podā to ūdeni un aizmirsti par viņu. Tev tur pus spainis ar dzīvsudrabu, vai?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mideira
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 17:53
Man nav necik spainī, man nav arī putekļusūcēja ar ūdens filtru:) Es tā, tīri teorētiski. Ja visu darīt pareizi, un neatstāt dzīvsudrabu zem skapja, tad turpinājumam jābūt arī pareizam. Un radās jautājums. Sorry, ja kādu nokaitināju, nebija tāds mērķis.
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 18:44
Man vispār arī nav mērķis kādu aizvainot vai pazemot bet gribās kaut kā rosināt racionāli domāt. Citādi pēdējo 20 gadu laikā tauta ir izteikti degradējusi (attīstijusies eiropas virzienā) un zaudējusi spēju pieņem tēmumus pat diezgan vienkāršās lietās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mideira
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 19:28
ku!, man liekas, ka Tu neobjektīvi vai pārsteidzīgi vērtē cilvēkus.
Re: Dzīvsudrabs
01.04.2015 20:42
Iespējams, it īpaši ja runa ir par pārsteidzīgumu. Bet es tāds esmu. Jau sen...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: