Es arī gribētu

Aizsāka ku! 

Es arī gribētu
26.03.2015 20:21
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/553460-belevics_par_agrini_atklatu_vezi_triskarsos_gimenes_arstu_premijas

Es arī gribētu uzpīpēt to pašu zāli ko Belēvičs pīpē...
Re: Es arī gribētu
27.03.2015 11:07
Es tam piekrītu. Pat ļoti. Beidzot ārstam ir jānes atbildība un jājūt sava darba augļi.
Zinu vairākus gadījumus,kad ārsts veic vai neveic nepieciešamās darbības vēža pareizai un ātrai ārstēšanai.
Re: Es arī gribētu
27.03.2015 11:25
Man nav nekas pret domu, ka vēžus vajag diagnosticēt un ārstēt savlaicīgāk. Bet paskaidrojiet man lūdzu kā tas praktiski var notikt. Priekš tam vajag naudu. Ļoti daudz naudu. Tu Mazdakteri gribi teikt, ka bagātie labprātīgi atteiksies no savu ienākumu palielināšanas? Vai arī drīz mums būs sociālisms vai komunisms? Es piemēram neredzu ne mazākās pazīmes, ka kaut kas varētu būtiski mainīties uz labo pusi. Priekš tā nav nekādu priekšnosacijumu.

Nu un vēl tā Belēviča ideja par 1% atkarīgo valstī. Tas ir absolūti neiespējami. Principā neiespējami. Ja vien nebūs izgudrots kaut kas tāds kas "atšuj" smadzenes. Varbūt Belēviča kungs to teica ar skatienu uz farmāciju? Mus ko, par dzīvniekiem un dārzeņiem grib pataisīt? Es zinu, ka tā ideja jau ir diezgan sena, ka visus cilvēkus vajag kaut kā apstrādāt lai tie kļūtu par bezierunu izpildītājiem. Tātad tomēr tuvojas tas laiks?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: