Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.

Aizsāka enfuego 

Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
16.02.2015 14:50
Karo4 viens tipiņš pazīst manas bračkas no bērnības, caur manu draugu piedāvāja tādu variantu, reģistrēt uz manas adreses firmu, bet kā valdes locekli iecelt, manu čomu, čoms piekrita tam, bet mani viņš nepārliecināja, skaidrojot, kā tagad ar PVN viņš iegūst visu laiku naudu. Man liekas ka nav sistēma mainījusies, jā tu saņemsi minimālo, bet pēc tam es valstij būšu tāpat kā manam čomam 100 000 Ls parādā, viņš mani kautkā raustīdamies kautko stāstīja par to ko es nesaprotu, jo es tur neko nerubīju tikaI zinu kā strādāt kā pašnodarbinātai personai un kā var atvērt firmu, pārdot un nopelnīt neuzstaisot sūdus, nevienam. Stāstīja, ka viņa sieva strādā VID, un viņa zinot visu kā apiet. Es domāju ka par neko neviens naudu nemaksās, sataisīs man sūdus un pats nopelnīs lielu piķi, tad man radās jautājums, kāpēc gan es tikai minimālo algu varēšu saņemt!! Sakot, ka viņam 3 štukas ienākumi, bet es saku a priekš kam tad tev vēl vajag? Viņš saka es sev māju gribu nopirkt, karo4 uz mutes es nebiju kritis, un pateicu nē paldies, lai tev veicas, jo viņam būs pohuj, viņš tabūs savu lielo piķi kamēr es neko nezinot ticēšu jo maksās man nminimālo. Jā ja man nebūtu japaraksta nekādi papīri es varbūt piekristu.
ver vaļā un būs tev anālais sekss.
Re: Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
16.02.2015 15:09
Fīču, ka man daleca, ka man būs sūdi, jo tas kas man piedāvāja, viņš redz papīros nekur neuzrādīsies, un neko neparakstīs, būs tikai starpnieks tiem kuri, bīdīs tās lietas a viņam samaksās par to ka atrod cilvēku!
Re: Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
16.02.2015 18:50
Par Tevi man viss ir skaidrs, bet kādēļ šitās štelles kāds TEV piedāvā? :D
Tur jābūt vēl slimākam.
Principā Tu tikko aprakstīji klasisku PVN atmazgāšanas shēmu.
Konkrēti par šo Tavu postu, Tu vari tikt parunāties uz DP :D Es viņu vietā, jau rakstītu Tev pavēsti ;) :D
Apiet tur neko nevar... vnk Tu pēc tam par visu atbildēsi ;) Tas arī viss.

Un pēc tam brīnās, ka valstij naudas nav :)
Re: Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
16.02.2015 21:51
ne nukaa daudzi pasnodarbonaatie uz cekiem pelna naudu. ta jau arii skaitas naudas zagsana no valsts.
Re: Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
16.02.2015 21:51
enfuego būs par zicdirektoru.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
16.02.2015 21:52
es vienkarsi atteicos jo sapratu ka bus lieli suudi, gribeejuzinaatkas tagad par jaunam mahinacijaam notiek.
Re: Atver firmu un pelni 1 gadu minimālo algu.
17.02.2015 16:13
Pašnodarbinātie, uz čekiem pelna naudu? Ko Tu tur fantazē?
1. čekus var laist ka izdevumus, bet ja atnāk VID parbaude, Tev jāmāk pamatot, kā konkrētais pirkums, veicina Tavu saimniecisko darbību.
2. ja Tev būs okeāns ar visādiem mistiskiem mazajiem čekiem, bez rekvizītiem un tikai ar zīmogu - VID var izdomāt pārbaudīt arī to leģimitāti
3. tas ko Tev piedāvāja ir naudas/PVN mazgašana - pavisam cita opera.

Kurš Tev teica ka ilggadējās un nemainīgās metodes, ir jaunas mahinācijas? Par to sēdināja, sēdina un sēdinās. Neka jauna.
Un ja kādam šķiet, ka VID kaut ko nepamanīja viņa sīkajās, vai lielajās mahinācijās... kad sapņo, acis jāaizver ;) Lielākoties, iekrīt pie naudas "skaidrināšanas"/ keša nodošanas utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: