SLUCIS-pikachu piikaa ???

Aizsāka A-G 

Re: SLUCIS-PIDARS ???
04.01.2015 18:06
Ku!, es nekad neesmu nosvērusies citādi, ja cilvēks pats netiek galā. Arī pēc trača ar Viesturu Rudzīti nedomāju citādi, tikai būšu uzmanīgāka kādu rekomendējot, kaut man bija skaidrs jau agrāk, ka kaut kas sprūdīs vaļā, jo tur daži galēji nekaunīgi līda pēc prāta kontroles pār Latviju un joprojām to grib iedabūt likumos.

Tāpat bija arī sen gaisā pulsējošā tēma par diezgan pārtikušu vīrieti (diezgan biežu Viestura klientu), kuru izmanto viņa sieva, stiepj mājās bērnus, kur tik var uztaisīt (jo sievietei, lūk, ir dabiski būt poliandriskai), un, galu galā, par šito visu pati neliekas ne zinis – lai tas vīrietis maksā. Nu un tad viņš viņu grib iekaustīt vai pat izdara to... jautājums bija, ko darīt ar šo situāciju – gan, ka sieviete tā uzvedas, un gan, ka vīrietis var aiziet pa gaisu, jo nevar to vairs izturēt.

Un es nemeklēju cilvēkus pa ielām, kam viss ir labi, bet atbildu pēc savas pieredzes tiem, kam kaut kas nav labi. Neatminos, ka Tu būtu man sūdzējies :)

Es attiecīgi uzrakstīju Mazdakterim tikai tāpēc, ka ir tā, kā ir: es no viņa jūtu pārāk lielu nervozitāti saistībā ar seksa tēmām un arī citām, un vienkārši uzdevu jautājumu. Mazdakteris drīkst izlikties par beigtu, pat ja ir lasījis. Turklāt ir arī otrs aspekts: ja cilvēks grib aiziet no foruma sev zināmu iemeslu dēļ, kāpēc tas visu laiku ir jāatkārto un jātirgojas?

No Tevis es tādu nervozitāti nejūtu. Attiecībā uz Tevi tikai gribēju paust savu neizpratni, kāpēc pārsvarā heteroseksuāliem vīriešiem ir tieksme homoseksuāļos saskatīt kaut ko bīstamu un tiražēt spoku stāstus. Bet vairāk jau es tur nekā nevaru izdarīt, kā tikai paust šo neizpratni.

Piekrītu, ka "trauma" kā vārds ir slidena lieta un moderatoru/dakteru sadaļā jau minēju Tev par upura varu un upura domāšanu. Attiecībā uz sevi šo terminu nelietoju, jo, savulaik no laipnu psihiatru puses nācis, tas man tomēr nav devis nekā laba. Bet, ja bērns ir dabūjis ciest no pedofila jaunākos gados (piemēram, trijos, piecos), viņam bieži ir smagi psihiski traucējumi, piemēram, tās pašas vairākas personības, kas nebūt nav šizofrēnija, kā tautā bieži domā, bet disociatīvi traucējumi, kas ir diezgan ķēpīgs pasākums jebkuram psihes specam. Pat ja neminam vārdu "trauma", tik un tā ir radīta ļoti liela problēma cilvēka vienīgajai dzīvei.

Tāpēc mana interese šai pasaulē ir vairāk redzēt kopsakarības un saprast, kas no kā rodas: arī varmākas un slimnieki.



Edited 2 time(s). Last edit at 04.01.2015 22:33 by Runcene.
Re: SLUCIS-PIDARS ???
04.01.2015 18:43
Runcen, vispār būtu interesanti Tev pasūdzēties :) Bet par to, ka es homoseksuāļos saskatu bīstamību, nu nezinu, vispār jau it kā nesaskatu bet iespējams, kaut ko esmu ne tā pateicis vai ne tā saprasts. Varbūt tas saistīts ar to, ka attieksme pret konkrētu individu ir viena lieta bet attieksme pret kustību un tendencēm jau kaut kas cits.
Re: SLUCIS-PIDARS ???
04.01.2015 18:50
"attieksme pret konkrētu individu ir viena lieta bet attieksme pret kustību un tendencēm jau kaut kas cits."

tas nu gan...

bet tad mēs laikam abi esam sapratušies, ka šīs ir divas atšķirīgas lietas...
Re: SLUCIS-PIDARS ???
04.01.2015 21:36
Laikam esam...
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
05.01.2015 11:00
Esmu dziļi pateicīgs Dr.lv vadībai par atļauju turpināt savu necilo darbību vienā no medicīnas populārākajiem e-medijiem.
Acīm redzot saprāts te stāv augstāk par dažu indivīdu neargumentēto naidu.
Ku. Es, kā mediķis nekad neesmu atbalstījis anālos dzimum sakarus. Ko starp citu piekopj diezgan daudz heteroseksuālās ģimenes.
Diemžēl, tā ir īpatnība,kas ir izskaidrojama ar Bioģenētisko likumu,Antropoģenēzes evolūcijas teoriju.Nosacījuma refleksiem un erogēno zonu esamību.Tāpēc ir vajadzīga klizmošana un speciālu prezervatīvu lietošanu. Arī droši lubrikanti.
Runcene ieteiktu iet pie psihologa,kas mazinātu psihisko vēlmi uz anālajiem dzimum sakariem.Te varētu iesaistīties arī hipnotizēšanas speciālisti.
Personiski es ieteiktu iet pie androloga (seksologa) kas izstāstītu testosterona-adrenalīna saistību ar erogeno zonu super jūtību.
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
05.01.2015 12:03
Piedod, Mazdakteri, bet man tomēr liekās, ka Tu esi muļķis. Vai vismaz āksts. To es attiecinu uz to verbālo šovu ko Tu taisi ap A. komentāru un savu piedalīšanos forumā. Tu taču esi pieaudzis cilvēks bet uzvedies kā tāds bērns, draudot ar aiziešanu no foruma, labi zinot, ka Tev ļoti gribās te būt. Neviens Tev nebija aizliedzis "turpināt savu necilo darbību".

Kas attiecas uz A. raksta dzēšanu, tad tas mani nedaudz saskumdina bet es interesantās lietas parasti saglabāju...

Savukārt runājot par anālo seksu, klizmošana parasti nemaz nav vajadzīga un prezervatīvi tikai seksojot ar neuzticamiem cilvēkiem. Vot labs lubrikants gan ir vajadzīgs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
05.01.2015 12:19
Un tagad šitā tēma turpināsies ar to, cik kaitīgs ir anālais sekss?
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
06.01.2015 21:14
Kas te notika pēdējo dažu stundu laikā. Ātom sprādziens .AG izgājiens, kas liecināja par pamatīgu lēkmes paasinājumu. Man par lielu brīnumu visi "talantīgie" verbālie mēsli tika saslaucīti. Kāds glāba mūs no politiskās kloākas likteņa.
Lai slava!
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
06.01.2015 21:55
Ku teica:Piedod, Mazdakteri, bet man tomēr liekās, ka Tu esi muļķis. Vai vismaz āksts.
Piekrītu. Ja cilvēks zina desmitiem rakstnieku,kurus jaunībā lasījis. Pat ja tikai vienu grāmatu no Onre Balzaka. Emila Zolā, Senekas u.c.
Arī Selmas Lāgerlefas, padomju laikā aizliegtās grāmatas.Nemaz nerunājot par bērnu un jauniešu piedzīvojumu grāmatām. Nepieminot visus padomju laika un pasaules fantastus.Arī grāmatas par ceļojumiem, domātājiem, zinātniekiem ārstiem.Lasot par senajiem Maijiem, Atctekiem,Inkiem. Par Amazones džungļiem. Par Ēģiptes faraoniem.Par lielajām dabas katastrofām, ģeogrāfiskajiem atklājumiem.
Jā, un tikai muļķis var lasīt Tūkstots un vienas nakts pasakas.Dekameronu. Dafnidu un Hloju, Zelta ēzelis, Seno grieķu un romiešu teiksmas.
Tas sabojāja manu erotisko domāšanu un sapņus.Tad Spartaks, Sulla, Nerons,Cēzars, Hanibals. Aleksandrs Lielais, Suvorovs.Nelsons.Kutuzovs
Katrīna II. Pēteris I, Napoleons, Žana d Arka. Potjomkins. Elizabeta Petrovna.Asiņainā Anna, (kas dzīvoja Kurzemes hercogistē).Jā un par Galilejo Galileju. Džordāno Bruno, Koperniku.Protams par Nosterdarmu.
Vēl turpināt parakājoties atmiņas dzīlēs?
Tad vēl klasiskā muzika. P.Čaikoskis, Ofenbaks, Mocarts, Bethovens, Bahs, Verdi , Vāgners, Bize, Rosini, Štrauss.....
Mākslinieki un viņu likteņi. Sākot no renesanses ģēnijiem- Leonardo da Viņči, Milkelandželo Buonoroti, un pāvesta mīluļa Rafaela Santi un beidzot arī K. Brilova (Brulov), Aivazoska bezgalības. Šiškina vienkāršības.
Tā varātu turpināt līdz rītam.
Tieši tāpēs es adzīstu. No tādām zināšanām un humanitārās informācijas nevar palikt vesels. Sevišķi mietpilsoņu izpratnē. Tāpēc es tev Ku, piekrītu . Esmu liels muļķis.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2015 23:00 by Mazdakteris1.
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
06.01.2015 22:02
Beidz muldēt, Mazdakteri...
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
07.01.2015 15:51
Labi beidzu:)
Lai slava Ku !



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2015 23:01 by Mazdakteris1.
Re: SLUCIS-pikachu piikaa ???
12.01.2015 10:27
Visi tā tirlņa raksti tiks dzēsti. Kāpēc? Tāpēc ka tas pokemons nesaprot tās 3 rindiņas kas ir katras dr.lv foruma lapas apakšā un sākas ar "Noteikumi:". Un pokemons ir izrādījis necieņu pret mani un pārējiem šī foruma apmeklētājiem vairākkārt - viņa posti netiks te uzturēti. Lai savā blogā, ko šeit tik bieži provē reklamēt, raksta.

Un ku! tur tu arī vari iet un lasīt tās samaszgas. Te tas netiks atstāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.01.2015 10:29 by osis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 13?
Ziņa: