Skursteņu mūrēšanas cenas?

Aizsāka enfuego 

Skursteņu mūrēšanas cenas?
09.09.2014 10:30
Ir veco māju skursteņi kuri ir jademontē un jāuzmūrē no jauna, 2 stāvs skursteņa augstums pusotra metra platums 1 metrs 2 cukas jo vecie jau brūk kopā un ir izdeguši, kādas tagad ir cenas. Demontāža+ķieģeļu sanešana+mūrēšana+skursteņa vāks??????
Re: Skursteņu mūrēšanas cenas?
09.09.2014 11:36
Nav saprotami tie Tavi izmēri. Cena ļoti atkarīga no meistara un var variēt apmēram 10 reižu robežās + uz labu meistaru būs jāgaida vismaz pus gads. Bet kas vainas vecajam? Man māja 75 gadi un skurstenis iekštelpās kā jauns. Tikai gals apdrupis un jāatjauno.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Skursteņu mūrēšanas cenas?
09.09.2014 17:31
Es runāju par jumta skursteni, tur man ir pieredze un tīri labi izdodās tikai pacietību prasa ķieķelis. Nu es vēl nēsmu mērījis izmērus, bet vispār gibēju zināt cenas nezinu ko lai saimniecei prasa, negribas ne pa daudz, ne pa maz.
Re: Skursteņu mūrēšanas cenas?
11.09.2014 21:01
Haha... :D
labs... pats tipa mūrēsi un naudu prasīsi?
Viena maza kļūda un būs Tev gāzes kamera ;)
Bet vispār, meistari (vidēji) prasa par skuursteni ja viena cuka 50€ metra ja tris 85€ metrā

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 11.09.2014 21:02 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 22?
Ziņa: