varbut kadam ir?

Aizsāka PC_25566 

varbut kadam ir?
23.08.2014 06:08
labrit labdien labvakar atkarigs no ta kad lasat so zinu.sveiciens visiem.=)
taa nu ir sanacis ga ir gruuti izvilkt dziiviitee tapec wisiem ridziniekiem un citiem ar iespeju atvest ir lugums.warbuut jums kadam maja ir nevajadziga sekcija gulta ejoss ledusskapis velmasina vai divstaviga bernu gultina vai kas tads ko varat piedavat jaunam parim.gruti ar naudinam tapec ari nesanak iespeja atrast kur letak var iegadaties, ja kadam ir iespeja piedavat kko no mebeliiteem..paldies busu loti pateiciga..
atrodos plavniekos...

veiksmigu dienu..=)



Edited 1 time(s). Last edit at 24.08.2014 04:06 by PC_25566.
Re: varbut kadam ir?
23.08.2014 11:46
Es varētu padomāt, bet tas nav Rīgā (50 km no Rīgas) un vest arī nevaru.

Par to vajadzētu padomāt savukārt Jums, jo cilvēki bieži ir gatavi kaut ko dot, bet sagaida arī kādu pašu iniciatīvu :) Ne kā pārmetums, bet situācijas vērtējums...

Turklāt, ja kāds kaut ko dod bez maksas, tad ir mazliet par daudz prasīts, lai viņš to mēbeli arī izjauc (piem., sekciju), turklāt ir labi vispirms pašam redzēt un nofotografēt, kā tā izskatās, kopā salikta.

Tātad mazliet apskatīšos (vajadzēs vairākas dienas) un došu ziņu, ja vien kāds nepasteigsies.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2014 12:46 by Runcene.
Re: varbut kadam ir?
23.08.2014 16:52
Nu, piemēram te http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/chests-of-drawers/bfnbfp.html vai te http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/sections/ecghl.html
Re: varbut kadam ir?
03.09.2014 17:55
1) Vecs, bet strādājošs TV Tauras (dabūju no iepriekšējā īrnieka mantojumā kopā ar dzīvokli)
2) Tieši rī braucu uz laukiem pēc mantām. Ja atbildēsi rītdien līdz pusdienslaikam, varu sagādāt vēl kko no padomjlaika mēbelēm, ko neizjauktu var ielikt mana Folksvāgena bagāžniekā. Turklāt, Pļavnieki man ir gandrīz pa ceļam.
Raksti uz kachenite@inbox.lv un atstāj savu tel.nr.!
Par teļuku gan gribētu kādu simbolisku naudiņu vai dāvaniņu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: