austersēnes

Aizsāka normālis 

austersēnes
04.07.2014 19:05
Saprotu, ka forums galīgi nesapas ar tēmu, bet tomēr... :D dažāda tauta te esam...

Lūk, ir ideja mēģināt audzēt šo brīnumu. Kapēc? Jo man palielos apjomos uz izmešanu iet kokosšķiedru substrāts. Daļu izmantoju puķēm (pēc dārzeņiem) a daļu likt nav kur un marinēt negribu. Tā nu dzirdēju, ka šamajā varot arī šitās sēnītes audzēt, problēma numur viens kur dabūt micēliju, bet to kā nebūt nodrošinātu. Problēma numur divi - kur realizēt ? Kāds varētu būt pieprasījums? Paskopa informācijā inetā par viņu. Varbū kādam ir bijusi jebkāda darīšana ar austerītēm? ))
Re: austersēnes
05.07.2014 11:16
Būs jāēd pašam :) Nu un tirgū jau nu točna var pārdot. Cik tas būs izdevīgi, grūti spriest...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: austersēnes
05.07.2014 12:30
Kaut kad kaut kur tieši tīmeklī viens cilvis man atsūtīja linku, kur bija pat organizētas mācības un bija piedāvāta tālāka sadarbība. Tāpēc tagad brīnos, ka Tu nekā neatradi.
Re: austersēnes
05.07.2014 13:05
Zinu,kas ir Tējas sēne. Pats to audzināju un dzēru to sulu. Tas bija internātā. Tad manījām,ka kāds zog mums piepildītās pudeles. Sasmalcinājām purgēna tabletes un izšķīdinājām vienā pudelē. Nolikām to pašā priekšā un sevišķi kārdinoši uzrakstījām. Naatceros,ko. Super vai Ekstra. Varbūt korķis bija kāds īpašs. Vēlāk vainīgais pastāstīja,ka bija tā skrējis uz poda,ka nelabi metās:)
Re: austersēnes
05.07.2014 13:41
Kā saka, Tev nav draugs? Nopērc tējas sēni :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: austersēnes
06.07.2014 09:47
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaut kad kaut kur tieši tīmeklī viens cilvis
> man atsūtīja linku, kur bija pat organizētas
> mācības un bija piedāvāta tālāka sadarbība.
> Tāpēc tagad brīnos, ka Tu nekā neatradi.


nē, informācija ir. par to kā audzēt, izejmateriāliem. Bet situāciju kā tādu tirgū, realizāciju, cenām.. par to maz derīgas informācijas !
Re: austersēnes
06.07.2014 10:43
Nu, vai tad veikalos cena nav redzama? Pēc tā arī var orientēties. Bet praktiski ir divas lietas. Pirmkārt, ja ar to grib pelnīt tad vajag tomēr stabilu noietu kas ņem vairumā. Bet ļoģiski, ka vairumā ņem starpnieks un cena būs zema. Otrkārt, cilvēki tās sēnes lieto maz. Pats vēl joprojām neesmu tās pagaršojis un nezinu nevienu no saviem paziņām kas būtu tās lietojuši. Tobiš, tā lieta ir ne visai populāra Latvijā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: austersēnes
06.07.2014 11:42
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu, vai tad veikalos cena nav redzama? Pēc tā
> arī var orientēties. Bet praktiski ir divas
> lietas. Pirmkārt, ja ar to grib pelnīt tad vajag
> tomēr stabilu noietu kas ņem vairumā. Bet
> ļoģiski, ka vairumā ņem starpnieks un cena
> būs zema. Otrkārt, cilvēki tās sēnes lieto
> maz. Pats vēl joprojām neesmu tās pagaršojis
> un nezinu nevienu no saviem paziņām kas būtu
> tās lietojuši. Tobiš, tā lieta ir ne visai
> populāra Latvijā.


nu tā veikala cena ir maz derīga, jo tiešām nodošana notiek ar starpniekiem un kas zin kāda tiem ir cena...
lieto maz.. jā, bet arī piedāvājums ir mazs... kapēc? jo piedāvājums ir mazs vai sēne ir slikta? )) un man viņas piesaista uzmanību tieši tāpēc, ka Latvijā nav populāra...
Nez, tūlīt kādi 3 kubikmetri substrāta paliks lieki, kko ielikšu un tad jau pāris nedēļās būs laika izdomāt ko ar viņām darīt un redzēs kas tur vispār sanāks..
Re: austersēnes
06.07.2014 11:58
Nu tad stāsti vēlāk kā sanāks. Varbūt kaut ko nopirkšu no Tevis :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: austersēnes
06.07.2014 12:17
https://egleskoks.wordpress.com/2009/01/20/austersenu-audzesanas-tehnologija/

http://www.sudzibas.lv/questions/83/page/2

http://www.db.lv/laikraksta-arhivs/citas/cer-glabt-austersenu-biznesu-327202

Pēdējais ir stipri vecs bet ideja jau droši vien paliek, no kā var secināt, ka austersēņu biznesā galvenais ir pārdot pārdot kādam audzēšanas piederumus :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: austersēnes
06.07.2014 14:19
jā, šos jau lasīju
Re: austersēnes
06.07.2014 14:30
skats visai pesimistisks uz nozari. Bet man ir substrāts, kurš ITKĀ (pēc universitātes informācijas) der. Un tas noteikti nepūst... ar to vien jau daudz iegūstu un citur īsti arī nezinu kā izmantot
Re: austersēnes
06.07.2014 15:25
Nu re, būs Tev tagad sēnītes. Varēsi ēst svaigas, ceptas un vārītas un atlikumu marinēt un sālīt :) Es tikai aizmirsu pavaicāt, vai Tev sēnes garšo... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: austersēnes
06.07.2014 16:01
neesmu liels sēņu draugs.. mok tā pa retam pārmaiņu pēc varu ieēst )))
Re: austersēnes
06.07.2014 16:17
Man liekas,ka sēnes kas audzētas pagrabos un siltumnīcās ir daudz drošākas par meža sēnēm. Mazāk iespējas,ka tur uzkrāsies radioaktīvās vielas,smagie metāli. Ja vien audzētājs nesāk tur ko supermēslot.
Sēnes satur olbaltumvielas. Tikai pasmaga barība. Derētu pie pagatavošanas kārtīgi samalt.Labu apetīti.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2014 16:37 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 6?
Ziņa: