sanitārs

Aizsāka rsustudents 

sanitārs
03.07.2014 23:24
Vai kāds var pastāstīt par šo profesiju nu tā reāl iz ikdienas?
Vai ir jēga iet strādāt par sanitāru slimnīcā, ir kāds ieguvums no tā visa arī?
Re: sanitārs
04.07.2014 10:29
Ja var no tā izvairīties,tad labāk atpūsties un uzkrāt enerģiju jaunam semestrim.Ja spiež kabata,tad pieredzes iegūšani ,autoritātei nākotnē var. Maksā kapeikas. Skraidīsi ar pīlēm un šīberiem. Taisīsi klizmas. Apmazgāsi vārgos. Ja tiksi operācijas blokā,turēsi zāģējamo kāju vai citu locekli.
Sakopsi apvēmušos un turēsi nojūgušos,kas ar plikiem dibeniem skraidīs naktīs pa koridoriem. Dzīsi apmatojumu pirms operācijām. Romantika !
Re: sanitārs
04.07.2014 10:50
Hmm? Patiešām izklausās romantiski :) Bet kādam jau tas ir jādara...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sanitārs
04.07.2014 20:51
"turēsi nojūgušos, kas ar plikiem dibeniem skraidīs naktīs pa koridoriem."

Āmen.

Vienmēr esmu brīnījusies, kāpēc nevar uzvilkt tās bikses, bet tā laikam ir kāda īpaša izrāde. Un tieši vīrieši ar lieliem "debesu zvaniem"... man bija kādi gadi sešpadsmit, kad kopā ar nakts māsu stūmām vienu šitādu atpakaļ gultā. Meičām no sieviešu palātām vismaz kāda nakts multene :D un neviens neuztraucās, ka es no tāda skata varētu ietraumēties :D

Nu bet ko, tāds medicīnā sākums ir visiem, kaut vai praksēs no tā neizbēgsi.
Re: sanitārs
04.07.2014 23:10
:D :D jā, gadās jau visādi! :) Paldies par info!
Re: sanitārs
05.07.2014 11:20
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> neviens neuztraucās,
> ka es no tāda skata varētu
> ietraumēties :D


Un ietraumējies ar? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sanitārs
05.07.2014 12:38
Nē tak, pat prātā nenāca. Tas laikam atkarīgs no tā, kā uz to skatās. Visas māsas un dakteri par to smējās un apcēlās kādu nedēļu (kamēr ieveda vienu meiču no psihopansionāta, un sākās jauni izklaidējoši notikumi :), un es sapratu, ka tāda attieksme ir normāla un veselīga. Ja vēl nenobriedušam prātam ieborē, ka viņš tagad ir baigi ietraumējies, tad jau ietraumēsies ar...
Re: sanitārs
05.07.2014 13:09
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē tak, pat prātā nenāca.

A, tādad 16 gadīgajai Runcenītei jau bija pietiekama skaidība par zvaniem un to nozīmi... :)



> Ja vēl nenobriedušam prātam ieborē,
> ka viņš tagad ir baigi ietraumējies, tad jau
> ietraumēsies ar...

Bet vot šī ir tā lieta kas ienākusi laikam no pindosiem un mani vienkārši tracina. Kā kas nopietnāks atgadās tā uzreiz uzskata, ka cilvis ir satraumējies un viņu vajag ļečīt. Un ja cilvis saka, ka viss ir kārtībā tad viņam mēģina ieļečīt to, ka pats to tā nemaz nevar zināt un vajadzīgs ir speciālists. Nu tjipa tā kā psihiatrijā pieņets, ja cilvis saka, ka ar viņu viss ir kārtībā tad tas ir jāvērtē kā slimības saasinājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 1?
Ziņa: