mekleju darbu

Aizsāka anoniims 

Re: mekleju darbu
07.05.2014 20:15
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja ir kaut nelieli, bet pastāvīgi ienākumi,
> mitekli var atrast studentu kojās. Saģērbies
> smuki, aizej pie komendantes un saki,ka Tu esi no
> laukiem un atradusi darbu Rīgā. Skatoties no
> apstākļiem, kojās vietu ir iespējams gan
> oficiāli,gan neoficiāli sarunāt. Komplektā ar
> gultasvietu iegūsi daudzus gados tikpat jaunus
> paziņas un varbūt, pat draugus :) Māte ar tur
> Tev klāt netiks.
> Lai iemācītos pareizi un smuki uzrakstīt CV,
> var palūgt palīgā karjeras konsultantu Valsts
> Nodarbinātības aģentūrā Jēzusbaznīcas ielā
> 11. Tas ir bezmaksas un nav obligāti jābūt
> bezdarbniekam. Darbs: sākumam var paskatīties
> www.prisma.lv, rimi.lv, maxima.lv... Tas nav
> daudz, bet sākumam vismaz kaut kas. Ja būs kāds
> pamats zem kājām, varēsi domāt,ko darīt
> tālāk.


Labs, konkreets padoms.
Re: mekleju darbu
08.05.2014 09:05
Ja vajadzīgs dators un internets- bezmaksas interneta pieeja ir visās Latvijas bibliotēkās.
Vēl: Maxima saviem darbiniekiem dod arī bezmaksas pusdienas- līdz pirmajai algai Tevi pabaros. :)
Re: mekleju darbu
08.05.2014 09:50
Saderam, ka neizmantos NEVIENU no padomiem?
Re: mekleju darbu
08.05.2014 10:26
Sveika, anonīmā!
Ir iespēja piepelnīties 1 dienu Nordea Rīgas maratonā 18.maijā. Darbs vienkāršs, samaksa tajā pašā dienā. Man pazīstams cilvēks piedalās organizēšanā. Pērn es mazliet tur piepelnījos, šogad negribu/nevaru.
Atbilde jādod jau šodien. Raksti man uz kachenite@inbox.lv, pastāstīšu pārējo.
Re: mekleju darbu
08.05.2014 10:33
Tas forši, Mateus, ka Tu tik kruts un varens esi!
Visi nevar kļūt par Ričardiem Brensoniem. Brensoniem ir vajadzīgi pavāri, maiznieki un mehāniķi.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.05.2014 10:41 by kachenite.
Re: mekleju darbu
08.05.2014 16:26
Es ceru, ka pati saprati, ko uzrastīji? :)
Nepamanīju, ka kāds ieteica kļūt par miljonāru... bet šim konkrētam autoram, šajā forumā ir doti neskaitāmi padomi.. sākot no pašiem vienkāršākajiem. Bet es minēju tikai to, ka viņa tos neizmēģinās ;) ....kura vietā, Tu vsp izrāvi Brensonu? :) Es to ieteicu? Kur? :D

Šim autoram interesē raudāt un lai kāds raud līdzi. Ilgi un dikti. Nu vai arī gaida kad kāds tāpat vien iedos kaut ko gatavu. Līdzīgi kā Āfrikā (nu tie badā mirstošie bērni utt), kur nevienam i prāta nenāk darīt ko citu, kā vien gaidīt humāno palīdzību...

Var jau klupt uz mani virsū, kas es nez kāds sliktais, bet nepiespēlē man to ko neesmu teicis un der palasīt visus citus padomus, kurus es neesmu devis, bet citi gan ;)
mad uzjautrinās
Re: mekleju darbu
08.05.2014 23:20
...mateus, palika pa šauru vai garlaicīgu savā sadaļā???...skatos, ka ar Tevi vismaz kkāda dzīvība atgriezusies, savādāk katrs savā aizgaldā kko perināja..:)
Re: mekleju darbu
08.05.2014 23:50
a man tur klusums :D reizēm kāds ienāk, grib savu ķīmiju tirgot, man % nemaksājot... a tā lielākoties visi laikam jau gana lieli sportisti :)
mad smīkņādams
Re: mekleju darbu
09.05.2014 08:22
...Tev vajadzeja dozēti sniegt padomus...zini, ir tāds teiciens - vienmēr stāsti patiesību, tikai patiesību...bet nekad nestāsti visu patiesību...:)
Re: mekleju darbu
09.05.2014 17:23
Mateus, Tu te pats pieminēji Brensonu- ka šis varot pārģēbties kā meitene un aiziet uz randiņu-viņam nekas nebūšot, jo viņš ir BRENSONS.
Re: mekleju darbu
10.05.2014 10:00
Ja tas ir viss, ko Tu no tā saprati, tad nav ne mazākās jēgas, pat mēģināt skaidrot, ko ar to domāju :)

P.S.
Viņš to jau ir darījis ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: mekleju darbu
11.05.2014 00:29
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ceru, ka pati saprati, ko uzrastīji? :)
> Nepamanīju, ka kāds ieteica kļūt par
> miljonāru... bet šim konkrētam autoram, šajā
> forumā ir doti neskaitāmi padomi.. sākot no
> pašiem vienkāršākajiem. Bet es minēju tikai
> to, ka viņa tos neizmēģinās ;) ....kura
> vietā, Tu vsp izrāvi Brensonu? :) Es to ieteicu?
> Kur? :D
>
> Šim autoram interesē raudāt un lai kāds raud
> līdzi. Ilgi un dikti. Nu vai arī gaida kad kāds
> tāpat vien iedos kaut ko gatavu. Līdzīgi kā
> Āfrikā (nu tie badā mirstošie bērni utt), kur
> nevienam i prāta nenāk darīt ko citu, kā vien
> gaidīt humāno palīdzību...
>
> Var jau klupt uz mani virsū, kas es nez kāds
> sliktais, bet nepiespēlē man to ko neesmu teicis
> un der palasīt visus citus padomus, kurus es
> neesmu devis, bet citi gan ;)


Kāds te baigais Zaratustra sajuties :))
Re: mekleju darbu
11.05.2014 12:12
Tak droši - norādi ko esmu ne tā uzrakstījis... es labprāt uzklausu un ņemu vērā konstruktīvu kritiku ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 11.05.2014 12:12 by Mateus.
Re: mekleju darbu
11.05.2014 13:44
Daži torētiski vārdi par šo visu arī no manis.

Redz, mazliet jārēķinās ar to, ka rakstošajai personai var būt kādi psihisko resursu trūkumi vai pat kādu resursu neesamība, jo māte alkoholiķe ir ļoti spēcīgs psihes grāvējs. Viņa atņem visus resursus, kas vajadzīgi, lai bērns augtu un attīstītos.

Pasaulē ir vesela kustība, kas saucas ACA – "Adult Children of Alcoholics". Tā nav bijusi parasta bērnība ar vecākiem, kam vienkārši ir kaut kādi savi trūkumi, kā jau visiem: dažam lielāki, dažam mazāki.

Līdzīgi veidojas dzīve tiem, kuru vecāki bijuši psihiski slimi. Tu esi savas mātes māte kopš dzimšanas brīža, viss ir pilnīgi otrādi. Cits nobrūk pusaudžu vecumā, cits aizvelk līdz 20, cits līdz 30, jo psihei jānes nasta, kam bērns nav gatavs. Bieži šādi bērni sev attīsta šizofrēniju, jo pieauguša cilvēka dzīve nav lieta, ko viņi spēj sastapt un aptvert.

Bērnībā un agrā jaunībā viņi rāda varonīgu seju, un neviens nedz skolā, nedz citur nojauš, kas patiesībā darās: un patiesībā pamazām brūk psihe. Bet dzīves pieredze liek smaidīt, jo pretējā gadījumā māte var, piemēram, piedzerties, sākt sist, taisīt histērijas vai nonākt psihiatriskajā dziednīcā. Vēlāk viņa par to vainos bērnu. Ja bērns sāk nemācīties, jo nespēj, vēl skolotāji uzdod pa ausīm, it sevišķi skarbi tas notika padomju laikos, jo nebija skolu psihologu un sociālo dienestu. Nojēgas par bērna attīstību arī nekādas.

Ja tikai bioloģiski, tad smadzenēs neveidojas vajadzīgās sinapses, kas nodrošina normālu visas būtnes funkcionēšanu, jo vecākam nav ko dot, viņam pašam galvā ir mazulim atbilstīgs attīstības līmenis. Tātad reāli var būt lielāka vai mazāka aizture. Dažiem šādā situācijā veicas vairāk, citiem mazāk. Veicas tad, ja ir vēl kādas citas pieaugušas personas, kam var uzticēties.

Pēc tam bieži ir jāpiedzīvo arī vardarbība, kas grauj pašapziņu vēl vairāk, jo cilvēks nemāk sevi nosargāt. Viņam pašam nekā nav, viss ir atdots mātei, resp., viņa to vienkārši ir paņēmusi.

Un tad aiziešana uz kādu iestādi vai lietu kārtošana ir tas pats, kas likt to darīt nepieaugušam bērnam.

Nedomāju, ka nevajag rakstīt ieteikumus. Vajag, bet daloties. Cilvēks tos izlasīs, padomās un varbūt vienā brīdī spers kaut vienu mazo solīti. Dažs varbūt pēc ilgāka laika, bet izdarīs, pamazām uzticēsies.

Bet nevajag tiesāt un izsmiet. Cilvēks jau tāpat jūtas kā frīks, jo vairs nespēj būt fucking mātes glābējs, un viņa nepārtraukti to pārmet. Ja bērns ir varonis un visu var, viņai ir kaut kāda pašapziņas druska. Ja nav (piemēram, nenokārto testu), tad māte bērnu var arī nosist (vairāk alkoholiķes gadījumā), jo viņai pilnībā zūd pamats.

Bet bērna zemapziņā māte ir eksistences pamats, un viņš ļoti cenšas, lai ar māti viss būtu labi.

Arī dzīvnieku pasaulē ir mātītes, kas pamet mazuļus.

Šādos apstākļos izaugušajam kaut ko iedot var tikai tas, kurš palīdz noticēt.

Bet es arī nesodu tos, kas nesaprot, jo to saprast ir ļoti grūti; vienkārši mēģinu paskaidrot ;)

Citi iet un dara, dzīvo dzīvi, precas, rada bērnus, mācās, strādā, jo sinapses funkcionē it kā pašas no sevis. Cilvēks, kas strādā un visu laiku sasniedz kaut ko jaunu, visā šajā redz tikai slinkumu, bet tur ir vienkārši bioloģiskajam vecumam neatbilstīga spēja tikt galā ar sevi un dzīvi.

Normāli ir tāda situācija, ka bērnu audzina, viņam dod, viņu atbalsta un arī pamazām uztic arvien lielāku atbildību. Tā dara arī veselīgas dzīvnieku mātītes. Vecāki priecājas, kad izdodas, un palīdz nepadoties, ja neveicas, bet šādos gadījumos tā nenotiek.

Saprast, ka bija kā bija, ka māte citādi nevarēja un ka pati savulaik ir izcietusi velns zina ko, ir garš ceļš, bet tikai tad kaut kas sāk mainīties. Un te man mazliet ir šaubas par t. s. "tikai pats var sev palīdzēt". Es šaubos, vai var, manuprāt, ir vajadzīga kāda palīdzība no ārpuses. Un atkal ir paradokss, jo cilvēks jau "zina", ka nevienam nevar uzticēties. Šo pārvarēt laikam ir visgrūtāk.

*******************************

Šajā situācijā šādam jau izaugušam bērnam ir liels risks un vilkme palikt upura lomā un to baudīt. Upura lomai ir arī sava vara un spēks, kas ir ļoti postošs un degradējošs. Tā ir agresija pret sevi.

Tāpēc autorei jau rakstīju par krīzes centru. Domāju, ka ir vērts padomāt, jo, lai kaut ko mainītu un uzlabotu, nav daudz laika un pašlaik ir maz resursu, veselība var neizturēt. Resursi ir steidzami jāaudzē un jāatjauno, tos vairs nedrīkst tērēt. Ir vajadzīga palīdzība.

Ja pašai ir spēks paveikt to, ko ieteica kachenite – vēl jo labāk, tas būtu vienkārši super.
Re: mekleju darbu
11.05.2014 17:47
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tak droši - norādi ko esmu ne tā
> uzrakstījis... es labprāt uzklausu un ņemu
> vērā konstruktīvu kritiku ;)


nē, viss jau ir pareizi, vien dažkārt varbūt labāk ir neizteikt visu ko vēlies... labāk viņai no Tavas godīgās attieksmes nepaliks ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 23?
Ziņa: