orgasms

Aizsāka anoniims 

orgasms
01.05.2014 07:11
1kart esmu meitene..ir pastavigs partneris jau kaa gadu bet nepatik seks, nezinu kadel, sajutas divainas lai vai kaa censtos sev iegalvot ka wiss ir ok, reizem sajuta ka dedzina pii, reizem sajuta ka pleesh, reizem nejutu pilniigi neko..:( wrb tas waretu but tapec ka es pati sev nepatiku, wrb tpc ka es sevi nestimuleju un nedomaju labas lietas ....bet tas taa


puisis jutas loti slikti un jutas tads kaa nespejnieks tapec jautajums wrb kads zin kaa pareizi un vis labak butu notelot orgasmu???man nekad tads naw bijis pat nezinu kas tas tads iisti ir:D
izklausas smiekligi bet luudzu luudzu ja nav ko atbildet tad labak pat neatbildi...;(

negribu pazaudet puisi tik tpc ka winam liksies ka man ar vinu ir slikti ka winsh sudigs gulta wai nedod dievs saks domat ka man ir kads cits:(
Re: orgasms
01.05.2014 13:49
Kāpēc sākt ar krāpšanos? Varbūt pamēģināt tikt pie tā orgasma nevis to notēlot. Vai Tu pati sevi vari apmierināt un dabūt orgasmu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: orgasms
01.05.2014 15:47
man pasai sevi ir pretigi apmierinat...kadreiz dushaa vai vannaa varu pameiginat paexperimentet bet man nepatik sevi aiztikt, :( tapec varbut labak zinat ka notelot
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: