pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?

Aizsāka angelika 

Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 21:38
Jā, Cīnītāj, Tev taisnība. Kā saka kāda mana draudzene, tad tiešām nav svarīgi, ap kādu apli riņķo. Ja nav attīstības pa spirāli, tad tas pats Jehovas liecinieks var iznākt.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 22:22
Šķiet ka kāds te kaut ko smagi jauc... te kādam ir mājas? Nu tad toč laiks uz durku :D
Un 99% cilvēki dzīvo rinķa dzīvi... un aprunā tos, kuri uzdrošinās dzīvot dzīvu dzīvi.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 01:59
Runcene redzetu mani aci pret aci,mainitu domas!!!
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 02:00
Bet tu jau esi aizslepusies aiz šī sūda un nu tēlo varoni...
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 02:03
Pati laikam lieto zāles un grimsti depresuhā,tapec atbildes tev tādas,kā arī mateus vnm neapmierināts,vai pārkačājies..savākušies kadri labie.. :-)
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 02:04
Čujs,ka esi očkariks vecene,ar taukainiem matiem,iespejams korpulenta,un bez family...stomatoloğe?
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 02:05
Galvenais ka visus uz durku sūtīt,atvainojiet bet pilnigs pi..ec...
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 13:23
Korpulenta stomatoloģe ar brillēm, bez ģimenes un ar speķainiem matiem būtu tas sievietes ideāls, kas liktu Tev justies pašpietiekamai, lai viņa, Tevi sastapusi, nokristu aiz izbrīna par Tavu augsto IQ, attīstīto intelektu, īpašo un neatkārtojamo sievietes šarmu un biezo maku, ko pati esi piepildījusi? :D
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 14:32
Variet te rakstīt,ko gribiet,neatbildēšu,vārieties paši savā sulā! Have a nice day!!!!
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 22:47
angelika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Čujs,ka esi očkariks vecene,ar taukainiem
> matiem,iespejams korpulenta,un bez
> family...stomatoloğe?


Puce, kaa tev shitas patiik? :D
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.04.2014 22:51
Ja nedaudz pa teemu. Skatiijos Stargate SG1 un lai gan tieshaa formaa vinji tur nesaka, liekas ka ir izlikushi savu ideju par eksistences un religjijas saakumu.

Vai kaads/a ir skatiijies, domaajis par to?
Jēzsus Kristus nomira par mūsu grēkiem. Ta Dievs Kungs gribēja, lai viņa vienpiedzimušais (nez kā tas sanāca) dēls nomirst un tad Dievs varēs atbrīvot mūs no visiem mūsu grēkiem (ko viņs varēja izdarīt jebkurā laikā poļubomu) un nebūs atkal viss jānopludina, kā Noasa laikos.

Tātad slavejiet to Kungu par žēlastību, ko viņs mums visiem ir izrādījis. Un jā, slavējiet arī Jēzu. Un Svēto Garu. Hm. vai vēl kaut kas nebij jāslavē? Laikam nē- trīsvienība mozerfukers! Respect!
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
29.04.2014 11:04
Jā, daža līmenis te kā krievu kazarmā.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
29.04.2014 12:21
Mņjā... autore tiešām ir dziļi ticīgs cilvēks :)
Lieki teikt, ka pat ja viņa tāda, jebkad būtu bijusi, tad jau sen būtu kā ikdienas norma - nekad... NEKAD nerunāt, pat ne līdzīgi kā viņa te tagad nodeva. Pseidokristieši...

Stargate ir ļoti labs seriāls. Arī spinoffi ir labi. Ideja laba. Esmu redzējis gan oriģinālo filmu gan visu kas sekoja velāk. 10/10

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
PP Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jēzsus Kristus nomira par mūsu grēkiem.
-------------------------------------------------------
Tad kāpēc joprojām eksistē grēki? Cik reizes ir jāmirst ja vispār mira? Pastāv teorija ka tā persona nemaz nenomira un ka krustā piesita citu(s)!
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "Viņš saslima, jo grēkoja"
-------------------------------------------------------
Vēlviena populāra teorija - mūsdienās viss ir grēks un nav iespējams izvairīties no grēkošanas jo tā grib vai nu Dievs lai varētu izcelties vai Velns kurš negrib svētos. Ateisti kas domā nonāk pie tīri saprotamiem secinājumiem. Tad jau sanāk ka mēs visi esam nolemti pat ja to nevēlamies.
http://www.youtube.com/user/TheThinkingAtheist/videos?view=0
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
29.04.2014 22:51
Es figeju ko Jūs te visu esat sarakstijuši. Kaut kā sāk mani baigais pesimisms pārņemt domājot par ļaužu prātiem... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es figeju ko Jūs te visu esat sarakstijuši. Kaut
> kā sāk mani baigais pesimisms pārņemt domājot
> par ļaužu prātiem... :(
-------------------------------------------------------
Tad noskaties filmu Idiocracy - kakraz pa tēmu! =D http://tinyurl.com/mpnn3u4
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
30.04.2014 11:16
ha nekad neesmu ticejusi dievam un nekad neticeshu kamer pati neredzeshu...es ticu aukstakajjam spekam kura vardu izcelsmi kur nu vel deelus un vesturi nekad neesmu zinajusi redzejusi utt...manuprat tas ir kas tads ko nevar spriest pec gramatas, to ticiibu tik daudz , gramatu arii daudz, katra pretruna viena par otru, kkads haoss tajaa wisaa....wsp riebj man tie kas to religiju slavina apkaart, manuprat to dara sektanti, biibele ir bizness, bazniica arii ir sava veida bizness,..
ja Dievs tiesham pastav un ja kaa saka vinsh mums dod likteni tad vinjam pret mani galiigi naw bijusi pat neliela humora izjuta, winsh manu dziivi pataisijis par staigajoshu galjas blaaki,.....tpc wnk negribu pat kkam ticet....

katrs tic kam grib, ticibai ir jabut, ceribai arii,
bet dzive izdzivo stiprakais, tapec Dievam naw nekada sakara ar to makaa mes dzivojam...naw arii liktenja ....

tas tikai mans viedoklis
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
02.05.2014 12:16
Anonīms... par pašiglītību tomēr padomā

auksts un augsts ir divi dažādi vārdi.

kad saki dievs (Bībeles) nekad nesaki, ka tas dod likteni, jo Bībeles dievs un liktenis ir nesaistītas lietas. Bet Bībele saka, ka ticēt viltus dieviem (piem liktenim) ir grēks.

Un Bībele arī māca, ka dievs pats Tev neko nedod un nedara, Tev ir brīva izvēle un Tu pati atbildi par sevi un savu rīcību. Šis punkts ir laikam vienīgais, kas man Bībelē patīk.

Izdzīvo stiprākais...pareizi.
Tad nu sāc beidzot kačāt skilu
angelika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet tu jau esi aizslepusies aiz šī sūda un nu
> tēlo varoni...
-------------------------------------------------------
A ko pats dari? Iesaku filmu Experiment( http://tinyurl.com/ltak8mk ) - tomēr cerība nav muļķu mierinājums.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
17.05.2014 21:14
cerība IR un vienmēr būs muļķu mierinājums... ja vien Tu zini, ko nozīmē šis teiciens... šķiet ka nezini...
tikai muļķi un lūzeri, tikai cer :D :P
Nu Illuminati arī netic bet kautkā kautkas tāds tomēr ir.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
28.07.2014 00:48
O... sākās sazvērestības teorijas ar visādiem slepenajiem ordeņiem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> O... sākās sazvērestības teorijas ar visādiem
> slepenajiem ordeņiem :)
-------------------------------------------------------
Nu tad jāsaka tā kā daži bērnu vecāki: Pat ja cilvēks būtu cēlies no mērkaķa mūsu senči bija cilvēki un tāpēc mēs esam cilvēki.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: